Armastuse ja suhte horoskoop 2. märtsiks 2022


Jäär : On kindel, et taevane mõju inspireerib teid täna oma mugavustsoonist välja tulema ja oma romantilise elu jaoks midagi positiivset korda saatma. Säilitate põnevuse ja liigute kiiresti edasi oma strateegia ellu viimiseks. Planeerige tegevus, millest on emotsionaalselt kasu nii teile kui ka teie kaaslasele.

Sõnn : Kui oled mõelnud oma sõpradele ja perele pidu korraldada, siis nüüd on käes see hetk. Teil on olnud paar rasket nädalat, kuid olete valmis selle maha jätma ja nautima nüüd, kui planeedid on joondatud. Hea uudis on see, et teid ootavad mõned üllatused, kui teie armuelu avaneb uutele võimalustele.

Kaksikud : Võimalik, et asjad pole praegu päris korras. Teie ümber võib olla veidike liiga palju emotsioone ja intensiivsust, mis ähvardab igal hetkel üle kanduda. Kosmiline mõju annab aga ainulaadse võimaluse kellelegi lähemale tulla, isegi kui asetate end äärele ja loobute veidi rohkemast, kui arvate, et see on vajalik.

Vähk : kõigel on oma tõusud ja mõõnad ning planeedid tuletavad seda meelde. Siit edasi lähevad asjad teie ja teie praeguse suhte jaoks ainult paremaks. Tänased sündmused pole midagi muud kui radaripilk, mis kaob mõne päevaga, nii et ärge võtke asju südamesse. Õppige oma õppetunnid ja jätkake liikumist.

Lõvi : Planeedienergia soodustab armusuhteid, mis on tänapäeval kesksel kohal. Ükskõik kui palju armastushuve teil praegu on, särab üks neist eredamalt kui ülejäänud. Isegi kui te pole neile varem erilist tähelepanu pööranud, ei saa te täna neid ignoreerida ja kindlasti ei taha te seda teha. Nautige seda võimalust.

Neitsi : Teie armuelus ei lähe praegu asjad hästi. Ootamatud asjaolud ja kallima trotslik suhtumine võivad tekitada soovimatuid segadusi. Kui teil on pessimistlik väljavaade, ei saa te midagi korda saata. Idee on kasutada olemasolevat kõige paremini, töötades sellega, mis teil on. Asjad ei pea minema täpselt nii, nagu plaanitud, et need õnnestuksid.

Kaalud : See on päev, mida tuleb hellitada, kui olete suhtes. Kui olete enesekindel ja entusiastlik, võite oma partnerile ja isegi kõrvalseisjatele tunduda atraktiivsem. Täna võite te kasu saada armastava kaaslase seltskonnast, kes suudab teile tööalaselt uksi avada. Planeerige varsti väike koosviibimine ja tähistage!

Skorpion : Tähed inspireerivad teid täna mineviku üle mõtisklema. Võite võtta ühendust endise leegiga ja planeerida koosviibimist. Varasemate kogemuste üle vestlemine võib olla väga lõbus. Võite helistada ka mõnele vanale sõbrale, kes pole teid mõnda aega näinud ja vanadele aegadele järele jõuda. Tal on hea meel kuulda, kuidas teil läheb.

Ambur : Inimesed võtavad täna rohkem asju südamesse, seega ole ettevaatlik, kuidas oma sõnu kasutate. Tunnistage, et teil on võime kellegi päeva paremaks muuta või tema vaimu purustada. Pöörake tähelepanu oma lähedaste vajadustele ja kuulake nad ära. Võite paljastada kellegi varjatud poole, mida te pole kunagi varem näinud, kuna te pole kunagi andnud endale võimalust.

Kaljukits : võid täna leida armastust kõige ootamatumatest kohtadest. See armastus pärineb suure tõenäosusega pikaajaliselt partnerilt. Pärast kuudepikkust kiratsevat kirge on õige hetk uue romantika õitsenguks. Kui hoolite sellest inimesest, kaaluge seda mängu tõsiselt. Sellel on potentsiaal saada pikaajaliseks ühenduseks.

Veevalaja : See on lõbus päev, kui veedate oma kallimaga aega armastuse, naeru ja kire hetki. Võtke vastu päeva sära ja kiindumust ning olete vaimustuses rõõmust, mida teie partnerlus pakub. Rahustage kindlasti oma väljavalitu meelt, väljendades tema vastu kiindumust. Olge tänulik selle eest, mis teil on.

Kalad : Täna kohtute uute vastassoost inimestega ja romantika tõenäosus on üsna hea. Püüdke mitte jääda koju vaid minge välja, et suhelda. Sel õhtul on teil võimalus kohtuda uute ja intrigeerivate inimestega. Vallalised ei peaks kartma suhelda ja peaksid oma vestlusvõimet maksimaalselt ära kasutama.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope