Armastuse ja suhte horoskoop 2. oktoobriks 2022


Jäär: Järgige täna südameasjades oma sisetunnet. Isegi kui teie instinktid teie praeguse suhte osas on mõistusega vastuolus, peaksite käituma nii, nagu teaksite, mis on parim. Ärge laske end peatada oma mõtetest ega teiste hinnangutest. Intuitsiooni nõuande järgimine viib tõenäoliselt eduni kõiges, mida proovite teha. Investeerige oma suhtesse kõik, mis teil on.

Sõnn: Võimalik, et tunnete end täna valmis romantilises elus põnevusele. Lihtne on takerduda ummikusse, sattudes samasse käitumismustrisse oma kallimaga. Võite proovida midagi muud, näiteks lugeda, kinno mineku, asemel raamatut. Lisage oma armastuse stsenaariumi üllatavaid pöördeid.

Kaksikud: Tõenäoliselt olete täna see, kes seab partneriga piirid. Isegi kui edasi liikumine oleks kasulik kõigile asjaosalistele, võivad mineviku tondid muuta teid tavapärasest kõhklevamaks, et anda järele armastuse ümberkujundavale jõule. Pole mõtet minevikus püherdada; selle asemel peaksite lihtsalt juhtunuga leppima ja oma emotsioone maha jätmata edasi liikuma.

Vähk: Võite olla jahmunud sellest, kui tugevalt te end täna tunnete. Võimalik, et teil on olnud omamoodi epifaania ja te mõistate ühtäkki, kui palju te oma kaaslast hindate. Nüüd on aeg rääkida oma kallimale, mida tunnete ja kui palju ta teile tähendab. Vallalise jaoks võib see sügavate tunnete mõistmine teise inimese vastu anda märku millestki enamast kui platoonilise sõpruse algusest.

Lõvi: Teil on raske asju mitte tõsiselt võtta, eriti emotsionaalseid. Teie suhte huvides palutakse teil loobuda sügavalt juurdunud, salajasest veendumusest või praktikast. Kuigi see on ilmselt tõsi, et peate oma isiklikud piirid ümber hindama, ei tohiks te end kaitsta. Oluline on oma lahingud targalt valida, et keegi ei jääks kaotajaks.

Neitsi: Täna võib teil olla raske vahet teha intiimsel teemal ja suurel õppimisvõimalusel. Suhtes võite saada rohkem, kui ootasite. Probleemi otsene käsitlemine võib olla ebamugav, kuid kui panustate end oma partneri ebatavaliste vajaduste rahuldamiseks, võib jutt tunduda nauditav. Lihtsalt olge avatud ja vaadake, mis juhtub.

Kaalud: Kui olete vallaline ega ole seotud romantiliste suhetega, on suurem tõenäosus, et leiate armastuse kõige kummalisematest kohtadest. Isegi kui seal poleks midagi tõsist toimumas, ei tähenda see, et te ei saaks seda selles viibides nautida. Seetõttu võtke aega oma võimaluste uurimiseks, kuid tehke kõik endast olenev, et mitte kellegi südant murda.

Skorpion: Olenemata sellest, kas olete pühendunud suhtes või mitte, on tänane päev täis võimalusi armastuse kogemiseks ja levitamiseks. Mõelge ja pingutage selle üle, kuidas näidata oma väljavalitule, mida te täna tunnete. Need, kes on pühendunud suhtes, peaksid proovima oma partnereid üllatada ootamatu kiindumuse ilmutamisega. Teie kaaslane kahtlemata märkab ja hindab teie tegevust.

Ambur: Täna valitsevad tõenäoliselt tugevad tunded. Mis puudutab teie olemasolevat romantilist sidet, siis ei tohiks te end tagasi hoida. Ärge kartke esitada raskeid küsimusi; teil on võimalus asja sisuni jõuda. Olge raskustega silmitsi seistes vastupidav. Siin on oluline õppetund. Kui tegutsete vastavalt sellele, kes te tegelikult olete, pole teil probleeme oma eesmärkide saavutamisega.

Kaljukits : Kui soovite armastust näidata või vastu võtta, on täna õige päev seda teha. On tõenäoline, et teil on tunne, et soovite oma elus selle erilise inimesega kaissu minna. Võite vajada aega lõõgastumiseks. Arutelud vastastikuste huvide üle võivad praegu õitseda. Teise võimalusena võite kasutada aega lugemiseks. Lõdvestuge ja nautige päeva sellisena, nagu see on.

Veevalaja: Võimalik, et teie süda on täna armastusest tavalisest raskem. Esialgu võiksite olla rõõmus võimaluse üle näidata oma partnerile, kui tõsiselt te oma suhet võtate. Kui proovite oma kõrget romantilist ideaali igapäevaellu lisada. Astuge beebisammud intiimsuse poole, et näidata oma pühendumust.

Kalad: Ärge leppige vähemaga kui täiuslik. Kindlamate piiride väljatöötamine võib olla just see, mida teie ja teie partner praegu vajate, et tunda end oma suhtes turvaliselt ja kindlalt. Täna võite teada saada sügava tõe teie suhte emotsionaalsete piiride kohta.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope