Armastuse ja suhte horoskoop 2. septembriks 2022


Jäär: Täna peaksite esmatähtsaks pidama oma isiklikku õnne. Rõõmsameelse hoiaku säilitamine on olulisem kui mis tahes muu eesmärgi saavutamine. Teil võib olla õigus, kui eeldate, et teie suhe vajab tööd, praegu on parim viis sideme süvendamiseks keskenduda nii üksteisega rõõmu kogemisele kui ka jagamisele.

Sõnn: Kõik päeva minestamist väärt sündmused toimuvad ennekõike teie meeles. Esmane analüüsimine on mõistlik ja hea, kuna võib tuua tohutu ülevaate sügavalt teie mõistusest. On täiesti loomulik, et jooksete väljavalitu sülle ja hakkate kohe möllama kõige üle, mis teil peas toimub. Võtke rahulikult.

Kaksikud: Oskus oma väärtust täpselt hinnata on ülioluline. Lisage oma kurameerimisele ja suhetele veidi sära. Olenemata sellest, kas olete praegu vallaline või pühendunud suhtes, on see fantastiline aeg mõtiskleda selle üle, et hoolimata sellest, kui palju teil raha on, on teie süda palju rohkem väärt ja teie partner peaks teid nii kohtlema.

Vähk: Täna võite oma suhetes põrkuda teatud vastupanu otsa. Võimalik, et teie romantilised kohtumised tekitavad pinget. Saate kiiresti edu, kui suudate hoiduda muutumast liiga kaitsvaks või agressiivseks. Enne kui vastate oma kallimale vaidluses, hingake sügavalt sisse, rahunege ja kuulake kogu oma tähelepanuga, mida ta räägib.

Lõvi: Keegi näeb teid oma armastuse galaktika keskpunktina. Võimalik, et mitmed inimesed, sealhulgas mõned endised leegid, mõtlevad teie peale. Teil on kõrgelt arenenud psüühilised võimed, nii paljude inimeste energia, korraga teie suunas, võib olla liiga palju. Kui keegi teile ootamatult mõtetesse tuleb, võiksite saata talle tekstisõnumi ja alustada vestlust.

Neitsi : Võite täna tunda end üksikuna ja eraldatuna. Olete seda tüüpi inimene, kes teeks kõik nende inimeste heaks, kellest hoolite. Teil on anda palju armastust. Olete kas täiesti vallaline või on teie praegune romantiline huvi linnast väljas. Mõelge, kas võiksite end, välja ostlema minnes, millegi armsaga tõsta.

Kaalud: Tänane päev võib vallaliste jaoks olla tõeline mõõn. Püsisuhtes olevatel inimestel võib täna olla plaane, samal ajal kui naasete koju üksinda. Lõdvestuge! Valdav enamus pühendunud suhetes olevaid inimesi ei pruugi olla õnnelikud. Neil on oma probleemid ja nad võivad mõnikord kogeda tugevat eraldatuse ja pettumuse tunnet. Üksik olemisel on oma eelised. Nautige ennast ja elage hetkes.

Skorpion: Tõenäoliselt kohtate täna oma romantilise partneri ärritust. Pidage meeles, et selle inimese reaktsioon või meeleolu ei ole tingimata seotud millegagi, mida te tegite või ütlesite, vaid see võib olla tingitud tema professionaalsest seadistusest. Ärge tülitage oma partnerit enam enne, kui ta on sellest üle saanud.

Ambur: Praegu on lihtne lasta end kaasa haarata fantaasiatest, mis puudutavad romantikat, reisimist ja sensuaalseid naudinguid oma erilise inimesega. Võite tunda, et ignoreerite tegelikku maailma, eelistades unistada. Keskenduge sellele, mida soovite tulevikus, mitte sellele, mida te pole siiani saavutanud.

Kaljukits: Pole harvad juhud, kui ootamatu õnn tabab meid siis, kui me seda kõige vähem ootame. Suurepärane rahaline eesmärk, millest teie ja teie partner olete unistanud, võib ootamatult teie käeulatusse saada. Võib-olla on teil uus korteri üürileping või raha tagasi. Laske lahti oma kahtlustest universumi ajendite suhtes ja õppige selle asemel nautima selle õnnistusi.

Veevalaja: Kuigi soovite oma partnerit mõista ja olete valmis kompromissideks, kui vaja, ei pruugi te täna leida, et keskkond oleks toetav. Teie ja see inimene võite lõpuks tülitseda või teineteisest kaugemale triivida, kuigi teil on parimad kavatsused. Võimalik, et peate praegu natuke rohkem pingutama.

Kalad: Enesekindluse tase on tõusuteel. Nüüd, kui olete avastanud inimese, kellega soovite kogu oma ülejäänud elu veeta, on loomulik, et kogete kirglikke tundeid ja tunnete, et olete sunnitud neid väljendama. Kui teie enesekindlus suureneb, avastate, et teil on võime olla rohkem väljapaistvam ja end välja pakkuda. Jätke oma takistused praegu kõrvale.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope