Armastuse ja suhte horoskoop 2. veebruariks 2022


 

Jäär: Teie tunded kellegi erilise vastu võivad täna häirida Teie igapäevaseid tegevusi. Tunnete tugevat külgetõmmet selle inimese vastu, kellega alles hiljuti kohtusite, suhtlesite. Targem oleks, kui avaldaksid sellele inimesele oma emotsioonid võimalikult varakult ja mõistaksid, kas need tunded on vastastikused. See aitab Teil aega kokku hoida ja selgelt edasi liikuda.

Sõnn: Teile meeldib täna suhelda ja mõne vana sõbraga kohtuda. Väike koosviibimine aitab Teil tuju tõsta ja paremini keskenduda oma ülesannetele. Suhtes olevad inimesed soovivad oma partneri kohta rohkem teada saada. Laskute oma kallimaga sügavasse vestlusesse ja olete oma tuleviku suhtes kindel.

Kaksikud: Teie partner käitub Teie suhtes tõenäoliselt pisut ükskõikselt, mis võib põhjustada Teie meeles ebakindlust. Tema kummaline käitumine üllatab Teid. Soovitatav on sellest rääkida siis, kui tekib võimalus ja õhk selgeks teha. Püsivas liidus partnerid võiksid oma suhetes sügavust otsida ja üksteisega rohkem aega veeta.

Vähk: Te peaksite enda eest seisma ja mitte lubama inimestel end emotsionaalselt ära kasutada. Suhtes olevatele inimestele võib tunduda, et nende partner võis Teid ära kasutada. Peate neile oma tundeid teatavaks tegema ja mürgisest energiast vabanema. Kui olete vallaline või pühendunud, määrake oma reeglid ja andke sellest teistele teada.

Lõvi: Täna on Teile rahuldust pakkuv päev ja tähed aitavad Teil leida seda igavest õnne, mida olete otsinud. Oma kallimaga koos veedetud aeg saab olema põnev. Teie partner ei suuda Teile pakkuda mitte ainult vajalikku turvatunnet, vaid mõistab Teid ka emotsionaalselt. Kasutage seda aega, et teine teist veel paremini tundma õppida.

Neitsi: Olge oma suhtluses aus, olgu see siis isiklikus või tööelus. Kui Te pole oma praeguses suhtes kindel, sõnastage see selgelt ja andke partnerile teada oma tõelistest tunnetest, soovidest. Mida rohkem Te varjate, seda rohkem hakatakse Teid hiljem tegevusetuses süüdistama. Püsivas liidus partnerid peavad täna oma partneri tunnete suhtes veidike rohkem tundlikumad olema.

Kaalud: Minevikust saadud õppetunnid tuleks positiivselt rakendada. Kasutage neid oma lähedastega suheldes inspiratsiooni saamiseks. See aitab Teil hoida oma romantilist elu põneva ja kirglikuna. Teie partner on sellest pöördest meeldivalt üllatunud.

Skorpion: Need, kes on suhtes, peavad jagama oma tundeid oma pereliikmetega. Jääge vanematega rääkides diplomaatiliseks ja vältige vastasseisu sattumist. Ärge kaotage lootust ja hoidke oma seisukohta. Püsisuhtes olijatel võivad kogeda oma romantilises elus ette tulevaid soovimatuid olukordi ja nad peavad oma partneri õnnelikuna hoidmiseks kõvasti tööd tegema.

Ambur: Enne armuelus edasiminekut, peate hoolikalt kaaluma kõiki oma võimalusi. Käes võib olla paar võimalust ja peate arvestama oma tunnetega. Uurige, mida Te tegelikult tahate, ja astuge seejärel veendunult sammud. Neil, kes on püsisuhtes, on õnnis päev ja nad jäävad rõõmsaks.

Kaljukits: Need, kes on suhtes, võisid olla hiljuti silmitsi seisnud mõne teetõkkega. Partneriga võivad tekkida arusaamatused ja see võib häirida teie kahe vahelist energiavoogu. Teie suhteelu vajab kohest tähelepanu ja enesevaatlust. Mõelge enne mis tahes vestlusesse laskumist selgelt järele ja töötage soodsa tulemuse nimel.

Veevalaja: Olete isiklikus elus suurepärases kohas. Suhtes olevatel inimestel läheb sujuvalt, kuna nende partner pakub tingimusteta armastust ja tuge. Hoidke eemale negatiivse energiaga inimestest, kes Teile tegelikult palju ei tähenda. Vallalised võivad eelistada sõpradega aega veeta ega pruugi olla veel päris valmis suhtesse astuma.

Kalad: Parem on olla vallaline, kui jääda pingelisesse suhtesse. Vaadake asju sellest vaatenurgast ja nautige seda, mida elul on pakkuda. Eemaldage asjad, mis Teie elu negatiivselt mõjutavad ja ärge lisage neile mingit väärtust, olgu need siis kasvõi Teie sõbrad. Ärge olge kõigile kergesti ligipääsetav ja seadke selged piirid.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope