Armastuse ja suhte horoskoop 20.01.2023.


Jäär: Ära kiirusta täna, kui sa pole kindel, et see on sinu jaoks õige samm. Mis puutub teie eraellu, siis on soovitav jätta oma valikud lahtiseks. Olete igasuguste kohustuste või lubaduste võtmisel väga ettevaatlik. Võimalik, et täna saab segaduse, teie armastuse päevakavas esile tõsta. Võib kuluda veidi aega, enne kui tunnete end uuesti iseendana. Jalgade maapinnal hoidmine on hädavajalik.

 

Sõnn: Kasutage oma probleemide lahendamise oskusi,kahjustatud suhete parandamiseks. Näib, et olete ainuke, kes suudab oma suhte praeguseid pingeid tasandada. Kui oskate säilitada rahu ja olla objektiivne, saate asjad kiiresti normaalseks muuta. Kui tunnete vajadust teatud vahemaa järele, edastage see info oma partnerile ja tehke teoks .

 

Kaksikud: Sellest saab suurepärane päev, mis veedetakse koos armastatuga. Kui saate, tehke plaan koos väljas söömas käia või romantiline eine valmistada. Kui teil on hiljuti olnud lahkarvamusi või tülisid, lahendage probleemid ausa vestlusega. Kui räägite väljavalitule oma tunnetest, on teil mõlemal meeliülendav aeg. Jagamine ja kaastunne on kaks olulist valdkonda, mida täna meeles pidada.

 

Vähk: Võite oodata, et tunnete end täna oma armuelus tugeva ja enesekindlana tänu päeva mängulisele ja särtsakale meeleolule. Austa ennast alati ja usalda oma sõnu ja tegusid täielikult. Nautige armastust, mis on intensiivne ja võimas. Keegi ei saa teie arvamusele midagi vastata, seega väljendage seda jõuliselt. Nautige sisukaid dialooge.

 

Lõvi: Vaadake endasse, kus te oma armuelus teel olete. Tehke läbimõeldud sõnavalikud ja pöörake oma kaaslasele kogu tähelepanu. Olge ettevaatlik, kuidas suhtlete oma partneriga tundlikul teemal, et vältida mis tahes vääriti mõistmist. Lõpuks avastate, et olete samal lainepikkusel, kuigi sinna jõudmine võib osutuda keeruliseks.

 

Neitsi: Suhted võivad täna olla tavapärasest külmemad. Keegi, kellest sa hoolid, ei ole sinu tüüpilisteks ajaviitedeks tuju ja tundub, et sa ei suuda teda kiindumusega rõõmustada. Võib-olla on hea mõte kodus olla ja veeta aega üksi, enne kui plaanite uuesti kokku saada. Mõne päeva pärast lähevad asjad jälle paika ja kõik läheb hästi.

 

Kaalud: Suheteema võib täna tekitada sinus tugevat nostalgiatunnet. Kuna mälestused minevikust tulvavad su meeli, võib igatsus olla mõtetes. Võib-olla tunnete puudust kellestki, kellega varem oma elu jagasite. Enne tagasi pöördumist peaksite siiski sellele veidi mõtlema, sest sinu elu on juba edasi liikunud.

 

Skorpion: Võite täna tunda süümepiinu selle pärast, kui palju aega paarina koos veedate, võrreldes muude kohustustega. Mõned vaidlused, mida olete oma kallimaga pidanud, võivad olla ärevuse põhjuseks. Ainus tee praktilise ja edasiviiva vastuseni on avatud ja aus dialoog. Jääge tugevaks ja ärge hoidke oma valu enda teada.

 

Ambur: Jäta kõrvale kõik muud huvid, ükskõik kui ahvatlevad. Negatiivsed tagajärjed ületaksid, paljusid ajutisi eeliseid. Seetõttu ärge püüdke leida lohutust väljaspool oma olemasolevat suhet, sest see toob kaasa ainult rohkem südamevalu ja pettumust. On hädavajalik, et tõestaksite oma pühendumust abikaasale, vastasel juhul võite oodata vastasseisu.

 

Kaljukits: Võib-olla on nüüd õige hetk jagada oma sisemisi püüdlusi. Võib tekkida tugev soov alustada põhjalikumat dialoogi, eriti inimesega, kellel on teatud ihaldusväärsete fantaasiate elluviimise võti. Kui küsite kindlalt seda, mida soovite, ei pea te muretsema, et teid peetakse vaenulikuks. Saa ebakindlusest üle ja lõdvestu. Uskuge oma sisetunnetesse.

 

Veevalaja: Teie armuside vajab praegu sädet. Kui mõtlete sellest jätkuvalt kui ummikseisust, siis see on täpselt see, mida te saate. Kuid see võib taaselustuda, kui suudate naeratada ja otsustada, et see polegi nii kohutav. Säilitage kerge hoiak ja vältige liigset enesevaatlust. Naerage rohkem ja nautige elu ning avastate, et hea energia tuleb teie juurde tagasi.

 

Kalad: Täna on teie suhte jaoks hea päev, kuna see on täis armastust ja kiindumust. Tõenäosus säilitada positiivne meel kogu päeva jooksul on suur. Kui teie ja teie kaaslane soovite mõneks ajaks eemale pääseda, on täna selleks suurepärane päev. Mõnel teist võib olla võimalik alustada vestlust inimesega, kes on teie jaoks tõeliselt paeluv.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope