Armastuse ja suhte horoskoop 20.01.2024.


Jäär: Täna näete suhetes suuri pöördeid. Mõned armusuhted, millel ei olnud suurt potentsiaali, saavad uue, positiivse suuna. Võite täna võtta vastu ja lahendada kõik minevikuprobleemid. Olge arvamust avaldades ettevaatlik, sest teie väljavalitu võib seda teisiti mõista. Vältige vaidlusi ja veetke ka rohkem aega koos. On ülioluline, et näitaksite lahkarvamuste ajal kannatlikkust.

Sõnn: Ükski suur kriis ei ole suhete osa. Teie küps suhtumine lahendab probleemid enne, kui asjad kontrolli alt väljuvad. Olge koos partneriga ja rääkige, et täna erimeelsused lahendada. Sel nädalavahetusel võite planeerida puhkuse. Vallalised, uute suhete tugevnemine võtab aega ja koos oleks hea aeg planeerida lühireis. Abielupaarid peavad säilitama südamlikud suhted perekonnas.

Kaksikud: Täna on oodata väiksemaid lahkarvamusi. Siiski olge nende lahendamisel kannatlik. Võtke omaks diplomaatiline suhtumine ja hoiduge kibedatest vaidlustest. Täna on hea ka endise väljavalituga leppida, mis toob samuti õnne tagasi. Märkuste tegemisel tuleks olla mõistlik ja näete, et päev on täis armastust. Olge romantiline ja planeerige õhtusöök. Nädalavahetusel saate veeta lõõgastava puhkuse.

Vähk: Ärge unustage veeta rohkem aega koos armsamaga. Jagage emotsioone ja väljendage tundeid ilma takistusteta. Täna näete helgeid armastuse hetki. Ärge laske probleemidel sõnu, žeste, tegusid ja otsuseid mõjutada. Peate emotsioonidest kõrgemale tõusma. Üksikud hinged, võivad päeva teisel poolel kohtuda kellegi erilisega. Teie armusuhe võib saada ka uue suuna. Head romantilist nädalavahetust!

Lõvi: Armuelus on väiksemaid lahkhelisid, päeva esimeses pooles. Edasi kulgeb suhe sujuvalt, sest te oskate hästi rõõmsaid hetki tabada ja neid armsamaga jagada. Mõned inimesed võivad pärast tänast, endise kallimaga kohtumist, taaselustada vana afääri. Mõningaid armusuhteid saab päästa avatud kõnelustega ja probleemide tunnistamisega. Hoidke eemale abieluvälistest suhetest!

Neitsi: Olge oma armuelus siiras ja veenduge, et teie partner veedab teiega õnnelikult aega. Suuri vaidlusi ei tohiks pidada. Ärge kaotage tuju isegi siis, kui teil on lahkarvamusi. Partner võib teid provotseerida, kuid olge mõistlik ja võtke huumoriga. Planeerige täna üllatusi ja ka hea kingitus võib teha imesid. Vallalised võivad leida uue leegi ja praegu on hea aeg kooselus astuda, järgmine samm. Mõned abielus inimesed leiavad, et nende elus puudub privaatsus, seda saab täna abikaasaga arutada.

Kaalud: Täna võib teie ellu astuda uus inimene. Kuna olete romantiline on võimalus luua ilus ja inspireeriv suhe. Veedate täna, hea meelega oma väljavalituga rohkem aega. Olge suhtlemisel avatud ja see lahendab enamiku armusuhte muredest. Abielupaarid peaksid tülitsedes olema ettevaatlikud, kuna see võib täna põhjustada tõsiseid probleeme.

Skorpion: Täna leppige oma vigadega ja olge enda üle uhke! Armastusele meeldib olla aus, mitte täiuslik. Aktsepteerige ennast, kuna olete ainulaadne. Laske oma loomulikul olemusel näidata, et teie teele tuleb keegi, kellele te meeldite sellisena, nagu olete. Armastage ennast, see on võimas ja tõmbab inimesi endasse. Pühendunud suhtes inimeste jaoks, tähendab heaks partneriks olemine, vigadega leppimist. Looge koos armsamaga head energiat.

Ambur: Teete täna hea meelega kooselu ettepaneku, kuna suhte vundament on tugev ja vastus on positiivne. Oodata on väiksemaid muresid päeva esimesel poolel ning peate olema rahulik ja leplik. Ärge kaotage tuju, kuna tule kustutamine on teie prioriteet. Äsja abiellunud paarid leiavad, et nädalavahetus on kaasahaarav. Planeerige puhkus või veetke rohkem aega koos. Abielupaarid peavad pereliikmetega suheldes olema ettevaatlikud.

Kaljukits: Täna on tasakaal armastuse küsimustes hädavajalik. Kuigi võite otsida uusi sidemeid, pidage meeles, kui tähendusrikkad on teie peresuhted. Aktsepteerige tasakaalu oma elu ja ühenduste vahel. Rääkige oma lähedastega, nõu või abi saamiseks, nad võivad anda näpunäiteid armastuse leidmisek. Hoidke oma süda ja mõistus vabad, kui seisate silmitsi uute olukordadega. Nautige nädalavahetusel romantikat!

Veevalaja: Kui teil on tõsine suhe on soovitatav oma partneriga muredest või kahtlustest rääkida. Nüüd on suurepärane aeg arutleda südamest, kõrvaldades kõik segadused ja ebakindlused. Vaba suhtlemine muudab teie ühenduse tugevamaks. Olge rääkides kannatlik ja lahke, lubades kallimal oma tundeid jagada. See avatus muudab teie suhte arvestatavaks jõuks ja viib hingesidemeni.

Kalad: Vaatamata väikestele, arvamuste erinevustele, jääb teie suhe terveks. Hoidke vaidlustest eemale ja väärtustage ka oma partneri ettepanekuid. Jätke aega oma armastuse jaoks, kuna ametialased kohustused võivad teie koduelu tõsiselt mõjutada. Kaugsuhetel ei ole täna õnnelikku lõppu. Täna pole õige aeg uue suhte loomiseks. Kui leiate huvitava inimese, analüüsige enne armusuhte alustamist mitut tegurit.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope