Armastuse ja suhte horoskoop 20.02.2023.


Jäär: Täna kaaluge kindlasti oma plaane ning seadke vaimne ja füüsiline tervis esikohale ennem, kui asute oma eesmärkide saavutamisele. Suhted võivad olla pisut pingelised, kuid selge suhtlusega suudate tekkivate probleemidega hakkama saada. Vallalised peaksid keskenduma uute sidemete loomisele, samas, kui pühendunud suhetes olevad inimesed peaksid eelistama kvaliteetaega oma partneritega.

Sõnn: Isiklikus elus võid tunda, et oled pisut ummikus. Võtke aega, et proovida uusi asju ja murda välja oma rutiinist. See aitab teil inimesena kasvada ja annab teie elule vürtsi. Suhtes olevad inimesed peaksid keskenduma suhtlemisele ja kompromissidele, samas kui vallalised peaksid nautima omaette olemise vabadust. Alustage uuesti kellegagi, kes mõistab teie tuuma.

Kaksikud: Täna võite tunda, et teid tõmmatakse mitmes suunas. Oluline on seada oma kohustused tähtsuse järjekorda ja varuda aega enese eest hoolitsemiseks. Keskendu oma isiklikes suhetes suhtlemisele ja kompromissidele ning ära karda vajadusel enda eest seista. Vallalised peaksid olema avatud uutele kogemustele, samas kui suhetes olevad inimesed peaksid leidma aega lõbutsemiseks ja romantikaks.

Vähk: Olge valmis oma suhetes,mõningatele väljakutsetele vastu astuma. Suhtlemine võib olla keeruline ja teie ja teie partner võite pisiasjade pärast pead murda. Ärge unustage astuda samm tagasi ja proovida näha asju partneri vaatenurgast. Vallaliste jaoks on see päev, et võtta aega iseendale keskendumiseks. Nüüd on aeg pöörata endale tähelepanu, mida väärite.

Lõvi: Käesolev aeg on seotud teie sideme süvendamisega oma partneriga. Võite avastada, et tunnete end temaga rohkem kooskõlas,kui kunagi varem ja võite võtta aega, et rääkida tõeliselt oma tulevikulootustest ja unistustest. Kui oled vallaline, siis nüüd on aeg oma mugavustsoonist välja astuda. Kasutage võimalust suhelda kellegiga, kes ei pruugi olla teie tavaline tüüp, või proovige kohtingul uut lähenemist.

Neitsi: Enne suhtesse hüppamist leidke aega, et partnerit tundma õppida. Teil võib olla kalduvus kohtingutel kiiresti edasi liikuda, kuid nüüd on aeg kõike kaaluda ja tõeliselt tundma õppida inimest, kellest olete huvitatud. Kui olete pühendunud suhtes, kuulake, mida teie partner räägib. See aitab teil vältida võimalikke konflikte ja liikuda positiivselt edasi.

 

Kaalud: Täna oled südamlikum ja tähelepanelikum, ning see aitab teie suhet parandada. Oled ka enesekindlam ja pealehakkavam, mis muudab sind oma partneri jaoks atraktiivsemaks. Kui olete vallaline, olge sotsiaalsem ja suhtlevam ning see suurendab teie võimalusi uue inimesega kohtuda. Keskenduge partneri leidmisele, kes ei ole ummikus ja armastab reisida.

 

Skorpion: Võib-olla peate täna eriti, oma partneriga suhtlema. Kui on olnud lahendamata probleeme või arusaamatusi, siis nüüd on aeg õhku puhastada ja nendega otsekohe tegeleda. Niikaua kui olete valmis koostööd tegema, peaksite suutma ületada kõik väljakutsed. Kui olete vallaline, on teie loomulik karisma ja magnetism kõigi aegade kõrgeimal tasemel, mis aitab teil potentsiaalseid partnereid meelitada.

 

Ambur: Täna peate teie ja teie partner töötama selle nimel, et leida tasakaal teie individuaalsete vajaduste ja ühiste eesmärkide vahel. Oluline on toetada üksteise kirgi ja huve, leides samal ajal aega ühiseks kvaliteetaja veetmiseks. Kui olete vallaline, veenduge, et jagaksite oma kohtingul ühiseid huvisid ja väärtusi, enne kui hakkate liigselt domineerima .

 

Kaljukits: Võid täna tunda end tavapärasest pisut rohkem endasse tõmbununa. Võib-olla mõtiskled varasemate suhete üle ja proovid aru saada, mida sa partnerilt tõeliselt tahad. Võtke aega oma vajaduste ja soovide üle arutlemiseks, ning ärge leppige millegi vähemaga. Kui olete pühendunud partnerluses, on oluline hoida romantika teie suhetes elus, isegi kui asjad muutuvad kiireks või stressirohkeks.

 

Veevalaja: Täna võite tunda end armastuse osas veidi eemalolevana. Teil võib tekkida vajadus olla üksi, et end laadida ja oma sisemise minaga uuesti ühendust võtta. See aga ei tähenda, et te ei oleks huvitatud armastusest või suhetest. See tähendab lihtsalt seda, et enne,kui saad täielikult kellessegi teise investeerida, pead enda eest hoolitsema. Puhasta oma meel!

 

Kalad: Võite tunda romantilise energia tõusu ning soovi ühenduse ja intiimsuse järele. Kui olete vallaline, võite meelitada ligi potentsiaalseid partnereid, keda tõmbab teie loominguline ja tundlik olemus. Kui olete juba suhtes, kasutage seda energiat sideme süvendamiseks oma partneriga. Planeerige romantiline kohting või üllatage teda mõtliku žestiga.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope