Armastuse ja suhte horoskoop 20.02.2024.


Jäär: Täna ümbritsevad teid seltskondlikud kogunemised ja suhtlusüritused, mis võivad olla oluliseks sidemete loomise võimaluseks. Tähtede seisu mõju julgustab ka loovust ja uuenduslikku mõtlemist, võimaldades teil tuua esile suurepäraseid lahendusi erinevatele probleemidele. Teisest küljest võib sel ajal tekkida vaimne ülestimulatsioon, mis võib muuta teie fookuse hajutatuks ja ülesannete tähtsuse järjekorda seadmise raskeks.

Sõnn: Ärge laske varasematel armidel sulgeda uute suhete võimalust. On viimane aeg lõpetada oma südame pantvangis hoidmine ja olla avatud tõelise armastuse väljavaatele. Neile, kes kohtamas käivad on soovitatav oma kaaslasega suhelda. Tegelege allesjäänud muredega, sest läbipaistvus suurendab usaldust. Avatavus võib aidata luua tugevama ühenduse, võimaldades teil kasvada turvalises keskkonnas.

Kaksikud: Täna on silmapiiril lühike reis oma kallimaga. Vaimsesse ja rahulik ku kohta minemine võib teie suhteid tugevdada ja anda teile meelerahu. Töötage oma vaimsete sidemete nimel partneriga ja paljastage oma sisemised mõtted ja eesmärk. Püüdke leida ühisosa, elu vaimse tähenduse otsimiseks. Vallalised on täna lummatud uute paljastustega, oma meeldimiste kohta. Järgige neid signaale ja võtke arvesse.

 

Vähk: Looge täna suhteid, mis ulatuvad romantiliste huvide piiridest kaugemale. Veetke aega oma pere ja sõpradega, sest need sidemed teevad teid õnnelikuks ja tugevdavad teid. Kasutage emotsionaalset ühtekuuluvust, investeerides jagatud kogemustesse. See aitab teil vältida väärtõlgendusi, jälgides, mida te ütlete ja teete. Alustage sügavaid kõnelusi, et luua side. Väärtustage suhteid, mis on teie jaoks kõige olulisemad.

 

Lõvi: Valmistuge täna romantilisteks seiklusteks! Olge valmis positiivse energia väljavoolamiseks, sest armusuhted näivad tõenäoliselt õnnestuvat. Ükskõik, kas teil on tuju uute inimestega kohtumiseks või algavale suhtele hoogu andmiseks, teeb universum koostööd, et tuua teie ellu õnne ja rahulolu. See on ideaalne aeg pühendunutele, oma emotsionaalse sideme sügavamate juurte loomiseks. Väärtustage armastust ja tähistage headust, mis teile kuulub.

 

Neitsi: Armastust otsides olge kannatlik ja ärge kiirustage millegagi. Täna võidakse teie kannatlikkus proovile panna, kuid jääge rahulikuks, et te ei peaks inimestega tülli minema. Proovige eneserefleksiooni, et oma tundeid paremini mõista. Pühendunud inimeste jaoks võivad väljastpoolt tulevad mõjud teie suhte surve alla seada. Ärge kaotage ennast ja reageerige sõbralikult, et säilitada suhtes austus ja väärikus.

 

Kaalud: Täna võivad vallalised kogeda oma armuelus romantilisi mõõnasid. Kuigi tunded võivad olla tugevad, proovige jätkuvalt tasakaalu hoida. Oma mõtteid kontrollides saate vältida tarbetuid keerukusi. Olge valmis uute inimestega suhtlema, kuid ärge hüpake asju läbi mõtlemata suhtesse. Kui olete piisavalt kannatlik, et veidi kauem oodata, üllatute, kui hästi kõik välja tuleb.

 

Skorpion: Valmistuge täna üllatavaks ja meeldivaks muutuseks oma armuteel. Juhuslik kohtumine vana sõbraga võib avada uksed potentsiaalsele ettepanekule. Olge valmis uurima võimalust taaselustada suhe, mis võib olla mõnda aega passiivseks jäänud. Universum pakub pühendunutele võimalust vaimseks sidemeks ja kasvamiseks. Avastage oma suhte uued küljed ja sütitage kirg, mis selle kokku viiks.

 

Ambur: Kui olete suhtes, võib sünkroonimine sel nädalal veidi aega võtta. Kui teie partner tallab emotsionaalsetesse vetesse, toetage teda. Või, kui soovite julget romantilist sammu, laske oma partneril avaneda. Rääkige oma soovidest, lubades samal ajal anda ja olla ka vastuvõtlik armsama soovidele. Lõppude lõpuks on armastuse tee reis kahele ja erinevate tempodega kohanemise õppimine, võib anda tugevama ja püsivama sideme.

 

Kaljukits: Täna on oodata rõõmsat segu seltskondlikest koosviibimistest. Nauding ja mugavus ootavad teid, kui võtate ühendust sõprade või teile erilise inimesega. Selle juures hoidke oma süda avatud spontaansusele ja laske sellel end uute assotsiatsioonideni juhtida. Olge pereprobleemidest teadlik kerge pingega, kuni romantiline energia on kõrge. Tasakaal individuaalsete ja lähedaste pereküsimuste vahel on rahu jaoks hädavajalik.

 

Veevalaja: Tasakaal isikliku elu ja töö vahel on oluline, et säilitada oma armuelus positiivsust. Töötage oma partneriga ühiste eesmärkide nimel ja ühendage oma energiad positiivsete tulemuste saavutamiseks. Kuigi teie pühendumus suuremale eesmärgile on kiiduväärt, ärge unustage hoolitseda oma suhte eest. Leidke üksteise jaoks aega ja püsige üksteise lähedal.

 

Kalad: Laske täna oma suhet juhtida kannatlikkusel ja mõõdukusel. Kuna tuju püsib rahulik, olge oma sõnadega ettevaatlik ja kontrollige võimalikku frustratsiooni. Ärge tülitsege asjatult, vestelge vabalt ja proovige mõista üksteise vaatenurki. Väikesed teod võivad emotsionaalset sidet tugevdada, seega on parem armastust näidata väikestel viisidel. Hoidke rahu ja teie armastus on kõik, mis peaks olema peamine.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope