Armastuse ja suhte horoskoop 20.03.2023.


Jäär: Täna võid tunda oma romantilistes suhetes vähest pinget. Võib juhtuda, et lähete oma partneriga kergesti emotsionaalseks, kuid proovige oma tundeid rahulikult ja selgelt väljendada, et vältida arusaamatusi. Päeva lõpu poole võid tunda uuenenud pühendumistunnet. Kui olete pikaajalises suhtes, võite leida soovi viia asjad järgmisele tasemele või süvendada oma sidet partneriga.

Sõnn: Pühendunud suhtes olevate inimeste jaoks võib see päev tuua uuenenud kire ja intiimsuse tunde. Võite avastada, et teie ja teie partner olete tavapärasest rohkem sünkroonis ja suudate üksteisega tõhusamalt suhelda. See võib viia sügavamale mõistmise tasemele. Kui olete vallaline, võite avastada, et tunnete end tavapärasest enesekindlamalt , mis võib muuta võõraste inimestega vestluste alustamise lihtsamaks.

 

Kaksikud: Te võite tunda, et teie armuelu on läbimas muutuste periood. Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, on oluline võtta omaks tulemas olevad muutused ning läheneda neile avatud meele ja südamega. Kui olete vallaline, võite kohtuda kellegi uuega, kes erineb teistest, kellega olete kunagi varem kohtamas käinud. Ta võib teie tõekspidamised ja vaatenurgad kahtluse alla seada, kuid heas mõttes.

 

Vähk: Praegu on hea aeg vaadata üle kõik probleemid, mis on teie suhtes muret tekitanud. Nendega tegelemiseks keskenduge tugevama ja rahuldustpakkuvama partnerluse loomisele. Te peate võib-olla olema oma partneriga kannatlikum ja mõistvam. Tal võib olla raske aeg või ta peab toime tulema stressiga ning oluline on olla tema jaoks olemas ja oma toetust avaldada.

 

Lõvi: Täna võib olla südameasjade jaoks pisut keeruline. Võite avastada, et teie romantilised tunded on pisut summutatud või teil on raskusi nende väljendamisega. Samuti võite tunda end tavapärasest rohkem introvertsena. Samuti on hea aeg mõtiskleda selle üle, kuidas näete ennast oma suhte kontekstis. Kui olete vallaline, tehke kohtingurakendustes paus ja keskenduge enese eest hoolitsemisele ja järelemõtlemisele.

 

Neitsi: Kui oled suhtes, võib päev tuua esile mõned minevikuhaavad, millega tuleb tegeleda. Ärge kartke oma partneriga keerulisi vestlusi pidada, sest see viib teid lõpuks üksteisele lähemale. Ärge unustage kuulata ka tema vaatenurka. Kui olete vallaline, võib teid huvitava grupi või klubiga liitumine viia kohtumiseni sarnaselt mõtlevate inimestega, millest võib kujuneda potentsiaalne armusuhe.

 

Kaalud: Täna võid tunda end oma armuelu suhtes pisut ebakindlana. Teie romantilistes partnerlustes võib tekkida segadus või ümberhindamine. See on aga suurepärane aeg mõtiskleda selle üle, mida te suhtest tõeliselt soovite ja loobuda ebatervislikest mustritest või käitumisest. Kui olete pühendunud suhtes, võivad tekkida arusaamatused, kuid on oluline meeles pidada, et konfliktidesse tuleb suhtuda lahkuse ja empaatiaga.

 

Skorpion: Täna võite avastada, et teie armuelu jääb tahaplaanile, kuna teie tähelepanu nõuavad teised teie eluvaldkonnad. See võib olla masendav, kuid on oluline meeles pidada, et mõnikord peame oma suhetes edu saavutamiseks keskenduma muudele asjadele. Kui olete pühendunud suhtes, ei pruugi teie partner olla nii vastuvõtlik, kui soovite. Vallaliste jaoks võib romantikaks tekkida ootamatuid võimalusi.

 

Ambur: Kui olete pühendunud suhtes, võtke kindlasti aega oma partneriga ühenduse loomiseks. Isegi kui see on lihtsalt kiire telefonikõne või tekstisõnum, võib armsamale mõtlemine, teie sideme säilitamisel palju kaasa aidata. Kui olete vallaline, ei pruugi tänane päev uusi romantilisi väljavaateid tuua, kuid ärge muretsege – teie aeg tuleb. Keskendu vahepeal oma kirgede poole püüdlemisele.

 

Kaljukits: Tänane päev mõeldud oma individuaalsuse omaksvõtmiseks ja südameasjades riskide võtmiseks. Võite leida uusi ja ebatavalisi viise oma kiindumuse väljendamiseks. Tunnete end seiklushimulisena,et innukalt normidest vabaneda. Kui olete vallaline, võite avastada, et teised hindavad teie ainulaadset energiat ja perspektiivi, mistõttu on see suurepärane aeg uute inimestega kohtumiseks.

 

Veevalaja: See on suurepärane päev, et keskenduda oma romantilistele suhetele ja tugevdada sidemeid, mis on teile kõige olulisemad. Usalda oma instinkte ja järgi oma südant. Kui tunnete end oma praeguses suhtes ebakindlalt, võtke aega oma vajaduste ja soovide üle järele mõtlemiseks. Ärge kartke sõna võtta ja enda eest seista, vaid olge valmis kuulama ka oma partneri vaatenurki ja töötama ühise keele leidmise nimel.

 

Kalad: Tänane päev võib tuua teie armuellu ägedaid emotsioone ja sügavaid arusaamu. Võite tunda tõmmet kellegi poole, kellel on teiega tugev vaimne või intellektuaalne side. Kui olete pühendunud suhtes, võiksite kaaluda romantilist reisi või koos kvaliteetaega veeta, tehes midagi, mis teile mõlemale meeldib. Kui olete vallaline, võite tunda soovi keskenduda oma vaimsele kasvule, mis võib meelitada ligi kedagi, kellel on sarnased huvid.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope