Armastuse ja suhte horoskoop 20.03.2024.


Jäär: Täna on ideaalne päev, et lasta oma kujutlusvõimel ja huumoril lennata ning lisada oma suhtele kirge. Saate koos ajaveetmiseks kavandada kohtinguõhtu ühise huviga, muusika, filmide või muude tegevuste vastu. Mõelge intiimsetele detailidele ja maneeridele, mis näitavad, kui palju te hoolite, mõnikord on need väikesed detailid kõige olulisemad. Vallalisi tõmbavad uudsed ja ergutavad tegevused.

 

Sõnn: Teie mõtted ja südamelöögid on täna täiuslikus ü henduses. On võimalus, et kõik püsivad kahtlused armastuse või suhete osas, hakkavad lahti hargnema ja annavad teile soovitud selguse. See on usalduse loomise protsess ja kui olete oma soovidest ja vajadustest aru saanud, olete tõele lähemal. Veenduge, et teie eesmärgid ja unistused oleksid erinevad, need aitavad teil tüürida romantilise edu poole.

 

Kaksikud: Teie meel võib olla sukeldunud fantaasiamaailma ja te ei pruugi romantika jaoks piisavalt aega varuda. Pole tähtis, kas teie katsed erilist inimest tabada on ebaõnnestunud, sest siiraimad seosed tekivad pigem autentsuse hetkedest kui suursugustest žestidest. See periood võimaldab teil uurida, mis teid huvitab. Teie tõeline olemus tõmbab ligi õiget inimest.

 

Vähk: Täna on aeg, mil saate lahti lasta igapäevaelu mürarikastest tingimustest ning istuda maha, lõõgastuda ja nautida looduse põhimõnusid. Inspireeriv on koos jalutada ja vaadata kaunist loodusvaadet. Samuti avastate, kuidas teie suhe naeru ja vestlusega kasvab. Need koosolemise ajad on niidid, mis moodustavad teie sideme lapiteki. Võtke see rahulikkus omaks.

 

Lõvi: Täna võite olla kellegi poole tõmmatud ja alustada sügavat, romantilist vestlust, mis teie südant kummitab. Selline kogemus võib vallandada millegi imelise ja püsiva alguse. Hoidke oma meel potentsiaalile avatud ja ärge kartke oma tunnetesse sukelduda. Uskuge oma sisemisse jõudu ja järgige seda selle ühenduseni, mis võib olla teie elus otsustava tähtsusega lüli.

 

Neitsi: Kui tunnete oma elueesmärkide ja armastuse suhtes teatud ebakindlust, on käes aeg suunata kogu oma energia sellele, mida te tegelikult tahate. Võtke vastu võimalus olla olukorras, kus leiate aega asjade tegemiseks, mis teevad teid õnnelikuks ja rahulolevaks. Enda avamine õnnelikule ja täisväärtuslikule elule viib teid õige armastuseni, mida olete väärt. Uskuge, et universumil on teie jaoks plaan.

 

Kaalud: Võite kogeda ammu kadunud tunnet, et armute võõrasse kaugelt. Kaasahaarav vestluskogemus võib avada uue huvi või hobi, avardades seega teie silmaringi. Olge valmis avaldama muljet selle kohtumise olukorrast ja vaadetest. See on hea siis, kui kasvav emotsionaalne side teie igapäevaelu põnevamaks muudab.

 

Skorpion: Kui tunnete tõmmet kellegi vastu, võtke minut aega enda analüüsimiseks. Kas olete armunud tema isiksusse või on mõni muu põhjus, näiteks materiaalsus, mis teid huvitab? Isegi kui teil võib tekkida ebamugavustunne, võib teie motiivide teadvustamine aidata teil olla oma suhetes autentsem. Võtke hetk oma sügavaimate püüdluste kontrollimiseks.

 

Ambur: Tänane päev soosib keskendumist sellele, mis teeb teid õnnelikuks. Oluline on mida teie suhtest tahate, selle asemel, et hoolida sellest, mida teised arvavad. Kui otsite armastust, siis parim omadus, mis teil võib olla, on tõde enda kohta. Te ei pea muutuma kellekski teiseks, et leida enda kõrvale huvitavat inimest. Olge iseseisev ja võtke seisukoht oma tõelise mina eest.

 

Kaljukits: Täna oleks hea ignoreerida kiusatust, olla iga jutu suhtes liiga hinnanguline või kriitiline. Olge koos armsamaga, jagades rõõmu läheduses olemisest ja hetkest, milles viibite. Selle lõõgastuse kaudu saate leida viise, kuidas süvendada ja luua oma partneriga tugevat sidet. Hinnake tõelist armastust, mida jagate, ja nautige üksteise seltskonda tänuga.

 

Veevalaja: Teil on väljakutse võtta risk ja armastusega seotud asjadest maksimum. Ärge viivitage sellega, mida peate tegema, ega otsustega, mida peate armastuses vastu võtma. Ärge üllatuge, kui juhuslik kohtumine midagi üles äratab, seega olge avatud ja leebe. Olge tähelepanelik signaalide ja mitteverbaalsete žestide suhtes, kes võivad teie vastu huvi üles näidata. Andke oma armastusele võimalus.

 

Kalad: Täna ärge laske end kahtlustel juhtida, leidke oma tee. See, keda te armastate ei pruugi olla kõigis juhtunud asjades süüdi. Vaadake enda sisse, kas olete tõesti faktidega samal lainepikkusel. Kas te tabate kõiki žeste sama kiiresti, kui juhindute oma kahtlustest? Laske intuitsioonil ennast positiivses suunas edasi viia, kuid ärge piinake umbusaldamisega enda hinge.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope