Armastuse ja suhte horoskoop 20.04.2024.


Jäär: Täna toob tähtede seis teie suhtlemisse, siiruse ja kirglikkuse. Teie armastus muudab suhte veelgi intiimsemaks. Pidage põhjalikke vestlusi ja võite avastada oma partneri uusi külgi. Väärtustage kindlasti pisiasju ja tegusid, mis aitavad teie sidet kasvada. Toitke oma kirge, tõelise armastuse ja sooja suhtlusega.

 

Sõnn: Teie probleemid tunduvad täna nii suured ning tunnete, et tahaksite alla anda, kuid ärge kaotage usku. Leidke keegi, keda usaldate ja küsige temalt nõu. Selle inimese vaatenurk võiks selgitada, kuidas neist väljakutsetest üle saada. Kasutage juhendina tema toetust ja kogemusi. Olge kindel, et maailmal on teie jaoks plaan ja teie probleemidest saavad võidud.

 

Kaksikud: Taevane energia kutsub teid uurima probleeme, mida te pole suhetes lahendanud. Mõelge sellele, mida partneris otsite ja olge valmis uusi tutvusi leidma. Looge digitaalsed märgid, et näidata oma oskusi ja saavutusi. Kogege head ja see võib samuti olla tegur, mis viib teid selle inimese juurde, kellesse armuda. Ärge kaotage kunagi lootust.

 

Vähk: Kui otsite armastust, ammutage loomingulist energiat aladel, mis on täis kunstilist vaimu. Jalutage läbi galeriide või kultuuripiirkondade, kus teie kujutlusvõime avab uusi võimalusi. Andke endale võimalus olla lummatud teid ümbritsevast ilust ja võite avastada, et hing, mida olete otsinud, on teie kõrval. Olge loomult uudishimulik, sest just siis tuleb armastus teie juurde orgaaniliselt.

 

Lõvi: Otsige perekondlikel koosviibimistel või ühistegevuses võimalust leida kaaslane, kes hindab lojaalsuse ja aususe voorusi. Pere eest hoolitsemise protsessi ajal, võite olla üllatunud, et romantika kasvab ühiste sõprade või perekondliku ürituse kaudu. Nautige turvalisust ja soojust, mida lähedased pakuvad, ning pidage tähtsaks sidemeid, mis teil on, et luua oluline alus tulevaste suhete jaoks.

 

Neitsi: Täna tuleb tõenäoliselt meeldiv avastamispäev. Teie partner võib esitada teile ootamatu ettepaneku või läbimõeldud armastuse žesti, mis teid rabab ja pakub tähelepanu. Impulsiivselt vastata on lihtne, kuid proovige jääda rahulikuks ja mitte kohe reageerida. Andke endale võimalus istuda ja mõelda oma emotsioonidele ja sellele, kuidas olete oma partneriga seotud.

 

Kaalud: Tänane päev on sobiv, et värskendada meeli, igapäevaelu keerlevast tornaadost. On aeg ennast väärtustada ja uuesti avastada, mis on tõeliselt oluline ja teeb teid õnnelikuks. Võite olla üllatunud, kui leiate rõõmustavaid ja lõõgastavaid kogemusi lihtsates tegevustes, nagu rahulik jalutuskäik pargis või hubane koosviibimine sõpradega. Seega kasutage võimalust oma vaimu taaselustada.

 

Skorpion: Kuigi teie kirg on imetlusväärne, võib see teistes ebamugavust tekitada. Mõelge sellele veel kord ja veenduge, et teie kavatsused edastatakse õigesti ja õrnalt. Liigne otsekohesus, võib teie potentsiaalseid partnereid eemale peletada. Selle vältimiseks võiksite oma lähenemist pehmendada. Veetke aega hubase ja sooja keskkonna loomisel, kus võivad tekkida tõelised sidemed.

 

Ambur: Armastuse leiate ka oma uudishimu kaudu! Tunnistage, et teadmised on jõud, nii et proovige õppida midagi uut nende inimeste kohta, kellest hoolite. Pidage meeles, et suhte olemus on tunne, et teie partner mõistab ja hindab teid. Võtke omaks südame ootamatu rõõm.Täna on hea veeta aega, oma hobide, püüdluste ja väikeste veidruste avastamiseks.

 

Kaljukits: Haavatav olemine on suhtes väga oluline. Püüdke olla oma tunnetega tegeledes võimalikult avatud ja siiras. Teie armastatu vajab teie ehtsat mina ja püüab tungida teie südamesse, et seda avastada. Jagades oma sügavaimaid mõtteid ja tundeid, loote tugeva emotsionaalse sideme, mis võimaldab teil rasked ajad üle elada ja lõpuks edendada püsivat armastust.

 

Veevalaja: Täna astuge raskustele vastu, need avavad teie elus uue peatüki õppetundide ja avastustega. Vaatamata pettumust valmistavatele tagasilöökidele, peaksite meeles pidama, et probleemid on vaid tee paljulubavama tuleviku poole. Elu on täis üllatusi, mõnikord võib teie ellu tulla mõni eriline inimene, ilma igasuguse hoiatuseta ja pakkuda lootusekiirt ja uut vaatenurka. Ärge sulgege oma meeli uutele võimalustele.

 

Kalad: Täna on päev, nii andmiseks ja vastuvõtmiseks, kui ka selleks, et kallimaga koos rõõmustada. See võib olla teie viis leida lohutust ja turvalisust intiimsetes ja sõbralikes seltskondlikes tegevustes. Kasutage seda haruldast aega ära, et luua side kellegi erilisega, või otsida uusi teid armastamiseks. Ükskõik, kas teil on kodus romantiline õhtu või üllatusreis, nautige hetke ja laske oma südamel end juhtida.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope