Armastuse ja suhte horoskoop 20.05.2023


Jäär: Mõtiskledes oma varasemate romantiliste kogemuste üle, võivad teile meelde tulla seigad, mis panid teid oma partnerisse armuma. Võib-olla oli see tema huumorimeel, intelligentsus või lahkus. Mis iganes see oli, on tõenäoline, et need samad omadused on säilinud ka täna. On aeg koos midagi uut proovida. See aitab teil üksteise kohta rohkem teada saada ja luua uusi mälestusi.

 

Sõnn: Kui soovite oma suhet parandada, alustage ellusuhtumise muutmisest. Ole positiivsem ja keskendu headele asjadele. Kui olete optimistlik, näete tõenäolisemalt oma partneris ja suhtes head. Samuti olete kannatlik, mõistev ja andestav. See paneb teie partneri tundma end armastatuna, hinnatuna ja austatuna ning veenab teda tunnetes.

 

Kaksikud: Kui oled suhtes, on täna suurepärane päev keskenduda oma partnerile. Kasutage vaba aega selleks,et näidata kallimale, kui palju te temast hoolite. Saate seda teha, veetes koos kvaliteetaega, tehes asju, mis teile mõlemale meeldivad või lihtsalt öelda, kui väga te teda armastate. See loob teie kodus sooja õhkkonna, mis rõõmustab teid mõlemaid.

 

Vähk: Hiljutine pinge teie suhetes on tõenäoliselt tingitud teguritest, mis ei ole teie kontrolli all. Need võivad olla tööstress, pereprobleemid või rahalised mured. Olenemata põhjusest, on oluline meeles pidada, et see probleem ei peegelda teie suhte olemust. Parim viis sellega toimetulemiseks on rääkida sellest oma partneriga. Selgitage, kuidas te end tunnete ja mida te vajate,et koos lahendusi leida.

 

Lõvi: Täna võite osaleda sotsiaalsel või perekondlikul üritusel.Külalistega suhtlemisel pöörake kindlasti tähelepanu ümbritsevatele inimestele. Võite avastada, et peol osaleb keegi väga huvitav,kes paistab sulle eriti silma. Ärge kartke ennast tutvustada. Halvim, mis juhtuda saab, on see, et see inimene ütleb ei,kuid parimal juhul leiad uue sõbra või isegi armastuse!

 

Neitsi: Kui oled armastusele vastuvõtlik on täna päev, mil tuleb lasta oma südamel avaneda. Laske endal olla haavatav. Laske end näha ja armastada ja te saate hämmastava võimaluse leida oma hingesugulane. Nii, et ärge tundke hirmu uue ees vaid nautige tee algust. See võib olla väga ilus ja viia suurte tunnete maailma koos inimesega,keda olite ammu püüdnud leida.

 

Kaalud: Näidake välja oma armastust inimeste vastu,oma elus. Saate seda teha, kui veedate nendega aega, kuulate neid ja olete nende jaoks olemas. Samuti, tehes nende heaks asju, mida teate, et nad hindavad. Võtke täna veidi aega, et oma õnne üle järele mõelda. Mõelge asjadele, mis teid rõõmsaks teevad ja inimestele, kes teile head soovivad. Olge kõige eest tänulik ja laske end armastusega täita.

 

Skorpion: Kui olete valmis pere looma või teil on pühendunud suhe, peate vastutuse võtma.Kooselus püsimine pole lihtne. See nõuab rasket tööd, pühendumist ja ohverdamist. Peate mõnikord olema valmis seadma oma partneri vajadused,enda omadest ettepoole. Seega, kui olete valmis astuma järgmist sammu, siis tehke oma otsus, püüeldes parema homse poole.

 

Ambur: Kuigi armumine võib olla kõikehõlmav, ärge laske sellel varjutada teie pühendumust enese eest hoolitsemisele. Ärge loobuge tegevustest ja harjumustest, mis pakuvad teile rõõmu ja aitavad kaasa teie füüsilisele ja vaimsele heaolule. Nende rutiinide järgimine ei taga mitte ainult teie enda õnne ja eneseteostust, vaid tugevdab ka omadusi, mis teie partneris algselt huvi äratasid. Tasakaalustatud elustiil on alati teiste jaoks ahvatlev.

 

Kaljukits: Täna on oluline, et saaksite oma partneriga rääkida kõigest, isegi rasketest asjadest.Läbirääkimine võib aidata lahendada konflikte, luua usaldust ja tugevdada teie suhteid. Avatud dialoogi pidamine võib sageli olla keeruline, kuid rahulolu oma mõtete ja emotsioonide vabast väljendamisest on hindamatu. Püüdke siiruse poole ja kasutage võimalust paljastada oma haavatavad aspektid.

 

Veevalaja: See on kasvu ja positiivsete muutuste aeg, kus saate oma suhte veelgi paremaks muuta, kui see juba on. Nii teie,kui ka partner on valmis looma tugevama aluse õnnelikumaks kooseluks. See on võimalus pidada olulist vestlust või arutelu, mis võib viia harmoonilisema suhteni. Võite isegi avastada, et teie side muutub veelgi kindlamaks.

 

Kalad: Selle asemel, et mõtiskleda minevikust ja võrrelda pidevalt oma praegust suhet eelmisega, keskendu positiivsetele. Mõelge aspektidele, mis muudavad teie praeguse suhte eriliseks ja omal moel väärtuslikuks. Iga suhe on ainulaadne ja on ebaõiglane hoida seda varasemate standardite järgi. Kui soovite tõesti oma ellu positiivsust tuua, on ülioluline olla ennetav.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope