Armastuse ja suhte horoskoop 20.05.2024.


Jäär: Olge oma suhtes sõltumatu. Kui tundub, et teie partner ei tunnusta ega hinda teie saavutusi või üritab teist teha kedagi, kes te pole, tuletage talle meelde, et olete iseenda peremees. Terve suhte tunnuseks on vastastikune austus üksteise sõltumatuse vastu. Olge partneriga oma vajaduste ja piiride osas läbipaistev.

Sõnn: Teadvustage endale, et kõik mineviku ebaõnnestumised on teinud teist selle, kes te täna olete. Kasutage seda võimalust, et keskenduda iseendale, järgides oma soove, huve ja andes endale aega. Kui säilitate positiivse hoiaku ja olete ennetav, võite leida armastuse, mida väärite. Uskuge, et universumil on teie jaoks plaan ja uskuge, et kõik saab õigel ajal korda.

Kaksikud: Kui te olete läbimas faasi, kus tunnete, et olete ummikus, siis nüüd peaksite sideme katkestama ja uusi suhtlusi looma. Kuigi kiirkohtingutest on põnevust lihtne otsida, mõelge sellele, mis teid õnnelikuks teeb. Proovige luua olulisi tutvusi, mitte lihtsalt suhelda. Olge kannatlik ja õppige nautima, sest ideaalne inimene ristub teie teega, kui olete selleks valmis.

Vähk: Teie praegune suhe ei ole raskuste eest kaitstud. Lahenduse leidmiseks vajate kannatlikkust ja kompromisse. Tehke koostööd, et tuvastada probleemi põhjustavad tegurid ja leida õiged lahendused. Laske avastusreisil kulgeda, olles koos oma partneriga, teades, et iga ületatud takistusega olete te kaks üha enam ühendatud. Tugevdage oma usku armastusse ja pühendumusse.

Lõvi: Teie armuelus võib tekkida petlik olukord. Teile võib silma jääda vastassoost inimene, kes tundub nii kena. Kuid pidage meeles, et te ei saa hinnata raamatut selle kaane järgi. See inimene ei pruugi olla aus, mis võib tekitada probleeme, kui suhet luuakse. Paaride jaoks võib aja veetmine atraktiivse inimesega, kes pole teie partner, avada kiusatuse ja arusaamatuse välja, seega ärge laske oma valvsust alla.

 

Neitsi: Täna on suurepärane võimalus oma suhtlusvõrgustikku laiendada ja oma elu laadida. Jagage mälestuste meenutamise soojust ja õnne, sest need on armastuse allikad. Aktsepteerige armastust enda ümber, sest iga kallimaga koos veedetud hetk on hindamatu. Vanade sõpradega ühenduse loomine võib teid viia nostalgia ja õnne merre, meenutades mineviku lõbusaid aegu.

 

Kaalud: Ees võivad ilmneda väljakutsed. Kas peaksite kahtluse ja pettumuse kiusatusele vastu seisma. Hoidke kinni armastusest, mis on teie suunav valgus, hoolimata kaosest. Leidke usku ja jõudu sellel teekonnal, sest valu peidab eneseteostuse ja kasvamise väärtuslikke õppetunde. Kui olete pühendunud suhtes, olge oma partneri jaoks olemas ja aidake üksteist iga väljakutsega tugevamaks saada.

 

Skorpion: Kuigi kohtingud partneriga ei pruugi olla teie prioriteet, püüdke säilitada sidemeid oma sõprade ja pereliikmetega. Armastus ja hoolitsus, mida nad annavad, võivad olla koht, kus leida rahu ja õnne. Tehke oma jõupingutusi nende suhete arendamiseks, sest need võivad teid üllatada uute sidemetega või viia need, mis teil juba on, sügavamale tasemele.

 

Ambur: Nautige päeva koos teile armsa inimesega ja leidke hellitatud hetki. Teie partner hämmastab teid ahvatlevate ideedega lisades põnevust muidu igavasse päeva. Kasutage neid hetki, et hoida oma romantikat pidusöögi ja õnnetunde kaudu. Nautige jagatud armastuse rahu ja mugavust.Hingake enesekindlust sisse, see annab teile alati õige tee.

 

Kaljukits: Ärge langetage oma standardeid, et need sobiksid inimestega, kellega kohtate. Selle asemel kasutage romantika ookeanis navigeerimiseks oma põhumõtteid. Kuigi spontaansus on hea, tasuks ka iga romantiline väljavaade põhjalikult üle vaadata. Ärge kiirustage millegagi ilma hoolikalt läbi mõtlemata. Võtke aega, et mõista inimest, keda partneriks kaalute.

 

Veevalaja: Teie sidet saadab täna harmoonia ja mõistmine. Olete partneriga muutunud tolerantsemaks ja kohanemisvõimelisemaks, valmis aktsepteerima tema ideid ja tegema nõutud valdkondades järeleandmisi. See on valmisolek suhelda ja partnerlust tugevdab suhet ja loob sügavama sideme. See on teie aeg, mida veeta koos ja luua unustamatuid hetki, mis jäävad teile igaveseks.

 

Kalad: Kuigi on olnud raskeid aegu, muutub teie suhe partneriga aja jooksul tugevamaks. Kasutage seda ruumi oma emotsionaalse intiimsuse edasiarendamiseks ning üksteise armastuse ja kiindumuse kinnitamiseks. Pidage meeles meeskonnana läbitud teed ja ületatud raskusi. See on aeg mõista, et armastus, mis teid edasi hoiab, on teie elus kõige olulisem asi.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope