Armastuse ja suhte horoskoop 20.06.2023.


Jäär: Südameasjades peate võtma ühenduse oma vaimse olemusega. Leidke täna veidi aega enesevaatluseks. Häälestage end sisemisele tarkusele ja laske sellel ennast armastuse küsimustes juhtida. Suhestudes oma vaimse minaga, tõmbate ligi partneri, kes resoneerub teie hingesoovidega. Kui olete pühendunud suhtes, otsige tegevusi, mis toidavad teie vaimset sidet, nagu näiteks meditatsioonitunnis osalemine või koos jooga harjutamine.

Sõnn: Kuigi mineviku kajad võivad olla võimsad, ei määra need teie tulevikku. Sul on võim vabaneda mustritest, mis sind enam ei teeni ja luua armastuslugu, mida sa tõeliselt väärid. Päeva arenedes võtke omaks oma mineviku õppetunnid, vabastage see, mis teid enam ei toida ja avage oma süda oleviku võimalustele. Armastus ootab sind. Olete ühe sammu lähemal sügava sideme kogemisele.

 

Kaksikud: Ebakindlus võib täna tekkida, kuid ära lase sellel oma romantilist teekonda rööpast välja viia. Usalda ennast ja sidet, mis sul oma partneriga on. Pidage meeles, et armastus nõuab haavatavust ja valmisolekut riskida. Võtke omaks tundmatu ja lubage endal olla hetkes täielikult kohal. Jagage oma mõtteid ja emotsioone ning julgustage oma partnerit sama tegema. See haavatavus lähendab teid üksteisele.

 

Vähk: Võite kohtuda põnevate ja atraktiivsete inimestega, kuid teil on vabaduse kaotamise hirm ja te ei suuda täielikult vooluga kaasa minna. Pidage meeles, et tasakaal on võtmetähtsusega. Astuge väikeste sammudega avanemise ja kellegi uue tundmaõppimise suunas, määrates algusest peale selged piirid. Kui olete pühendunud suhtes, rõhutage oma partnerile isikliku ruumi vajadust, mis ei peegelda teie tundeid tema vastu, vaid see on teile oluline aspekt.

 

Lõvi: Planetaarne joondus viitab sellele, et suhtlus on emotsionaalsetes vetes navigeerimisel ülioluline. Kui vajate oma suhtes abi, on aeg rääkida oma partneriga. Väljendage oma mõtteid, lubades armsamal sama teha. Südamlik suhtlemine võib aidata teie muresid leevendada ja luua teie vahel sügavama sideme. Kui olete vallaline, kasutage seda perioodi oma soovide ja kirgede uurimiseks.

 

Neitsi: Täna on suurepärane aeg oma partneriga uute naudingute ja läheduse leidmiseks. Võite avastada, et teie soovid on kõrgendatud ja teie meeled on paremini häälestunud puudutuse ja ühenduse peensustele. Võtke aega sensuaalse ja toitva keskkonna loomiseks, võimaldades endal ja oma partneril uurida oma soove ja süvendada oma füüsilist sidet. Kui olete vallaline, tegelege tegevustega, mis panevad teid tundma ennast enesekindlalt ja atraktiivselt.

 

Kaalud: Keskenduge oma romantilise elu parandamiseks, paremate igapäevaste harjumuste loomisele. Alustage oma päeva tähelepaneliku hetkega. Võtke igal hommikul mõni minut, et endaga ühendust võtta ja eelseisvaks päevaks positiivseid kavatsusi seada. See praktika aitab teil kasvatada eneseteadlikkust ja luua harmoonilise mõtteviisi, võimaldades teil läheneda oma suhtele selgusega.Pühendage iga päev aega tegevusteks koos partneriga.

 

Skorpion: Võite avastada, et täna ihkate oma armuelus sügavamaid sidemeid ja emotsionaalset lähedust. Kuigi teie loomulik kalduvus võib olla uute romantiliste kohtumiste otsimine on soovitatav teil pöörata tähelepanu oma sõprussuhetele. Teie sõbrad toetavad teid, kui seda kõige rohkem vajate. Andke neile teada, kui väga te hindate nende kohalolekut oma elus ja avage neile oma tunded.

 

Ambur: Võite leida end ristteel, kus teie armuelu ja peresidemed ristuvad. Tähed soovitavad sul astuda ettevaatlikult ja olla tähelepanelik, kuidas sinu teod ja otsused sinu partnerit ja perekonda mõjutavad. Teie partneril ja perekonnal võivad olla erinevad ootused, mis põhjustab teie suhtes pingeid. Võtke aega mõlema poole kuulamiseks ja leidke kompromiss, mis rahuldab kõiki asjaosalisi.

 

Kaljukits: Vallaliste jaoks võib tänane päev olla eneseavastamise päev. Võite leida end ümber hindamas oma lähenemist armastusele ja suhetele. On loomulik, et ihaldate seltskonda, kuid sama oluline on olla rahul oma ettevõtmistega. Kasutage seda aega enesetäiendamisele keskendumiseks, oma kirgede poole püüdlemiseks ja isikliku kasvu edendamiseks. Kui tunnete end tõeliselt mugavalt ja endaga rahul, meelitate tõenäolisemalt oma ellu õiget armastust.

 

Veevalaja: Kui olete vallaline, olge ettevaatlik kellegagi oma töökohalt või töövõrgustikust, romantilisel suhtlusel. Kuigi see võib tunduda põnev ja mugav, võib äri segamine naudinguga sageli põhjustada komplikatsioone ja huvide konflikte. Selge piiri hoidmine isikliku ja tööelu vahel on võimalike lõksude vältimiseks hädavajalik.

 

Kalad: Täna vaadake enda ümber ja olge avatud ootamatutele kohtumistele. Võite kohata kedagi erilist kõige ebatõenäolisemates kohtades, seega ärge kartke alustada vestlusi ja näidata inimeste vastu tõelist huvi. Pöörake tähelepanu väikestele detailidele, sest armastusel on naljakas viis hiilida teie juurde, kui te seda kõige vähem ootate. Kui olete pühendunud suhtes, veetke täna oma partneriga kvaliteetaega.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope