Armastuse ja suhte horoskoop 20.06.2024.


Jäär: Täna põleb teie nutikus, armastuse digimaastikul liikudes. Saate luua naljakaid tekste ja armsaid sõnumeid, kaasates potentsiaalsed huvid oma isiksusega. Ärge siiski alahinnake päriselus toimuva vestluse väärtust, isegi kui emotikonid ja vaimukad naljad seda varjutavad. Ehkki virtuaalseid ühendusi on tore omada, ei teki tunnet, nagu tekib võrguühenduseta vestlusest.

Sõnn: Täna võite tunda, et koorem on teie õlgadelt maha võetud. Kosmilised energiad on soodsad, et tuua elu romantilises aspektis harmooniat ja pakkuda selget nägemust. Aktsepteerige seda ja kasutage seda enda avastamise kunsti, harjutamiseks. Võtke aega oma kiirest ajakavast ja tegelege tegevustega, mis teid õnnelikuks teevad. See ei pruugi olla ideaalne vaste, mida ootate, kuid pidage meeles, et universum on teie poolel.

Kaksikud: Täna ootab vallalisi rõõmustav üllatus, kui nad kohtuvad kellegagi, kes kütab üles kire, mille olemasolust nad ei teadnudki. Kui soovite kohtuda inimesega, kes suudab teid inspireerida ja ilma pingutuseta naerma ajada, siis on teil hea aeg. See uus suhe on mõeldud naeruhetkedeks ja üksteisega sügavaks emotsionaalseks jagamiseks. Mõnikord on parem plaan unustada vanad mustrid ja lõbutseda.

 

Vähk: Mineviku meenutamine võib olla magus ja hapu. See võib tuua meelde mälestusi ajast, mil armastust oli raske leida, või kui suhted ei läinud hästi. Kuid ärge laske neil minevikukummitustel rikkuda võimalusi paremaks homseks. Mõelge varasematele suhetele ja tegelege probleemidega, mis teil olid ja mida te suhtest tahtsite. Aktsepteerige ebaõnnestumisi ja liikuge edasi, teades paremat teed tulevikus.

 

Lõvi: Teie suhe on täna rahulik, kuna te ei konkureeri omavahel, vaid töötate ühise eesmärgi nimel. Kuid ärge unustage, et suhtes on tunded ja peaksite alati oma partneri esikohale seadma. Veetke aega armastuse ja hoolitsuse seemnete kasvatamisel, sidemete rikastamisel. Sel moel kogute positiivseid emotsioone, mis on tulevikus väärtuslikud.

 

Neitsi: Veenduge, et teie kodu oleks hubane ja võtke aeg maha, et olla koos oma partneriga, tehes tegevusi, mis teile meeldivad. Ükskõik, kas valmistate süüa kahele, vaatate diivanil filmi või olete lihtsalt koos pikali, ärge võtke seda erilist aega iseenesestmõistetavana. Nagu olete õppinud, on suhete säilitamine, kasvu ja püsimise jaoks oluline. Veetke aega õnne nautimiseks.

 

Kaalud: Tähtis on kuulutada oma kiindumust ja anda inimesele, kes paneb teie südame põlema, eriline kingitus. Veetke aega nende hobide ja unistuste avastamisel, sest žesti ehtsus loeb. Olgu see raamat, mida olete alati armastanud, peen ehe või liigutav kiri, teie kingitus peaks rääkima loo. Tõesta, et tead, mis paneb armsama südame laulma.

 

Skorpion: Täna võib teil vallalisena pisut igav olla, kuid ärge muretsege. Tähed jälgivad teid ja teie armuelu on universumi jaoks eriti huvitav. Universum käsib teil olla avatud ja valmis uuteks kogemusteks, et võtta vastu juhuslikud kohtumised. Olge optimistlik ja võite kohtuda inimesega, kes paneb teie südame põksuma. Kui aeg on küps armastuseks, koputab see teie uksele.

 

Ambur: Kui olete kedagi imetlenud või oodanud ideaalset aega oma armastuse väljakuulutamiseks, siis täna on hea päev. Võib-olla oleks mõistlik oma tundeid edasi anda viisil, mis ei jäta ruumi kahtlustele. Mõnikord võite tunda, et teie ausust ja vaprust hinnatakse, seega alustage midagi ilusat. Võtke seda, kui võimalust olla intiimsem ja laske oma tõelistel tunnetel ennast juhtida.

 

Kaljukits: Täna on teie armuelus toimumas positiivseid muutusi ja see muutub harmooniliseks. Teil on romantiline suhe, mis ei tekita suuri konflikte. Vallalised, täna on suurepärane võimalus uute tuttavate otsimiseks ja uute inimeste lisamiseks oma sõprade nimekirja. Olge avatud ideele vooluga kaasa minna. Pidudest ja muudest seltskondlikest koosviibimistest, kuni kohtingurakendusteni on meeleolu sügavate sidemete loomiseks teie poolel.

 

Veevalaja: Aus suhtlemine tugevdab sidemeid. See tähendab, et suhtlustõkkeid pole ja jagate oma mõtteid ja muresid oma partneriga. See aitab arendada usaldust ja koostööd üksteisega ning võimaldab tegelda probleemidega. See on parim aeg oma sideme turgutamiseks, partneri vastuarmastuse ja kiindumuse tõestamiseks ning ühtekuuluvuse väärtustamiseks.

 

Kalad: Oluline on oma partneriga välja minna ja teha midagi, mis talle meeldib, või lihtsalt üksi olla, sest see on teie suhtele tervislik. Vältige tülitsemist pisiasjade üle ja kui on konflikt teise poolega, siis käituge temaga viisakalt ja diplomaatiliselt. Veetke aega oma kallimaga vesteldes ja veenduge, et kuulete tema muresid ja hirme. Mõistlik on olla valmis tekkivate probleemidega tegeleda ja neid empaatiliselt käsitlema.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope