Armastuse ja suhte horoskoop 20.07.2023.


Jäär: On aeg leida keegi, kes aktsepteerib teid sellisena, nagu te olete, ilma igasuguse soovita muuta või vormida teid kellekski, kes te pole. Võtke omaks idee olla armastatud oma autentse mina pärast ja laske universumil suunata teid tõelisele, aktsepteerimisele rajatud suhte poole. Kui olete püsisuhtes, mõelge, kas teie partner hindab teid tõeliselt sellisena, nagu te olete. Kas tunnete, et teid toetatakse ja hinnatakse teie ainulaadsete omaduste tõttu.

 

Sõnn: Usaldus mängib igas suhtes üliolulist rolli ja usaldus on teie armuelus tugevnemas. Teie ja teie partner olete olnud üksteise suhtes avatud, võimaldades sügaval enesekindlusel õitseda. See on teie suhet toetav tugev tugisammas, mis pakub turvatunnet. Kaitske ja hoidke seda sidet, sest see on alus, millele rajatakse kestev ja tähendusrikas armastus.

 

Kaksikud: Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, on see suurepärane aeg potentsiaalsetele partneritele püsiva mulje jätmiseks või oma praeguse kallimaga leegi taastamiseks. Teie karismale on raske vastu seista ja avastate, et teie entusiasm tõmbab teisi loomulikult. Teie loomus teeb teie jaoks imesid ja võite sattuda romantiliste väljavaadete virgutavasse keerisesse.

 

Vähk: Võisite hiljuti asuda uude suhtesse, mis on vallutanud teie südame ja sütitanud sädeme. Olenemata sellest, kas olete tutvumise algstaadiumis või olete just leidnud kellegi, kes teiega sügavalt resoneerib, on see ühendus teile tohutut rõõmu valmistanud. Teie ja teie partneri vaheline energia on elektriline ja iga koos veedetud hetk näib olevat ainulaadne.

 

Lõvi: Täna võite tabada end maadlemas sisemise konfliktiga, mis on teid juba mõnda aega vaevanud. See võib olla seotud teie soovide ja ambitsioonidega võrreldes teie elu ootustega. Kui väljendate oma muret oma partneriga ja arutlete sisemise segaduse üle, mida olete kogenud, saate probleemist selgema vaatenurga ja saate oma partnerile tuge pakkuda.

 

Neitsi: Täna ristute tõenäoliselt kellegagi, kellel on magnetiline aura ja vastupandamatu kohalolek. Sellest inimesest võib õhkuda enesekindlust ja veetlevat huumorimeelt, mis vastab teie tundlikkusele.Tema tõeline huvi teie mõtete vastu paneb teid tundma, et olete nähtav ja hinnatud. Selle võimaluse maksimaalse ärakasutamise võti peitub mängulises nalja tegemises ja oma kütkestavate omaduste näitamises.

 

Kaalud: Avage oma silmad ja kõrvad ning olge vastuvõtlik sellele, mida teie partner teile verbaalselt, ütleb. Laske lahti eelarvamustest, kuidas teie partner peaks käituma või suhtlema. Võtke omaks tema ainulaadne viis kiindumuse väljendamiseks, isegi kui see erineb teie omast. Igal inimesel on oma armastuskeel ning nende erinevuste mõistmine ja hindamine lähendab teid.

 

Skorpion: Arutelud rahaasjade üle võivad teid täna hõivata. Julgustage oma kaaslast jagama oma mõtteid ja tundeid raha ja selle rolli kohta tema elus. Uurige tema säästmisharjumusi ja nende põhjuseid. Partneri mõtteviisist ülevaate saamine võib tugevdada teie emotsionaalset sidet ja süvendada teie arusaamist üksteise väärtustest. Leppige kokku oma rahalistes eesmärkides ja selles, kuidas kavatsete neid saavutada.

 

Ambur: Täna õhutab universum teid oma romantilise saatuse eest vastutama. Selle asemel, et oodata, kuni armastus teid leiab, tehke ennetavaid samme, et luua armuelu, mida tõeliselt ihaldate. Uskuge oma armastuse väärilisusesse ja kujutage ette, millist suhet soovite. Universum on valmis teid sellel teekonnal toetama, kuid nõuab teie aktiivset osalemist. Kaaluge uute suhtlusringkondade avastamist või erinevate kohtinguvõimaluste proovimist.

 

Kaljukits: Pöörake tähelepanu sellele, mis teie südamega tõeliselt resoneerib. Kui olete meelitanud kedagi, keda peate heaks, kuid mitte teie tõeliseks armastuseks, on oluline astuda samm tagasi ja järele mõelda. Eneseteadvus on oluline tööriist teel tõelise õnne poole. Küsige endalt, mis sütitab teie kirge ja toob teile kõige sügavama eneseteostustunde. Kas olete leppinud suhtega, mis ei vasta täielikult teie sügavaimatele soovidele?

 

Veevalaja: Täna julgustavad tähed teid oma armuellu mängulisust lisama. Võtke omaks rõõm ja elevus, olge oma romantilistes ettevõtmistes muretu. Kui loobute valvsusest ja lasete oma spontaansel küljel välja tulla, avastate oma partneriga uue sideme ja mõistmise taseme. Kaaluge üllatuskohtingu või lõbusa tegevuse planeerimist, mis toob teis mõlemas lapsevaimu esile.

 

Kalad: Sõber, keda tunnete juba mõnda aega, võib alates tänasest hakata teie vastu romantilist huvi tundma. Võib-olla olete jaganud sisukaid vestlusi ja tundnud selle inimesega alati tugevat sidet. Täna on teid ümbritsev energia küps romantiliste tunnete uurimiseks. Pöörake tähelepanu peentele vihjetele, mida ta võib näidata, kuna ta püüab edasi anda oma sügavamaid emotsioone.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope