Armastuse ja suhte horoskoop 20.08.2023.


Jäär: Tuletage endale meelde armastuse lõpmatuid võimalusi. Täna on hea aeg ühendada oma enesekehtestamine hellusega. Teie partner või potentsiaalne armastushuvi hindab julgeid liigutusi, mida teete oma tunnete väljendamiseks, kui neid puudutab ka õrnus, mida oma žestides pakute. Kui olete vallaline, mõelge oma soovidele, püüdlustele ja inimesele kellest hoolite, ning otsige seejärel ühendust.

 

Sõnn: Teie tavaliselt maandatud olemus võib jääda tahaplaanile, kui asute entusiasmist romantiliste algatuste vastu. Ärge üllatuge, kui teid tõmbavad spontaansed kiindumusaktid või südamlikud vestlused, mis paljastavad teie sisemised soovid. Kuigi teie ülevoolavus võib olla võluv, veenduge, et teie teod ja sõnad oleksid kooskõlas teie tõeliste tunnetega.

 

Kaksikud: Uurige oma suhte keerulist emotsionaalset taset. Tunnete intensiivsuse tõusu keskel on aga ülioluline olla teadlik võimalikest lõksudest. Teie sõnad võivad lüüa nagu kahe teraga mõõk ja hetke kuumuses võite tahtmatult haiget teha kellelegi, kellest hoolite. Seetõttu asendage oma enesekehtestamine lahkusega, tagades, et teie kirg ei pimestaks teid ümbritsevate tunnete suhtes.

 

Vähk: Isegi kõige parematest suhetes võivad aeg-ajalt tekkida väljakutsed. Need takistused võivad panna teid oma tõelisi soove ümber hindama. Tunnistage, et kuigi mõned sidemed võivad nõrgeneda,on see selleks, et sillutada teed veelgi rikastavamatele partnerlussuhetele teie elus. Usaldage oma intuitsiooni, isegi kui praegune hetk tundub keeruline.

 

Lõvi: Kasutage oma suhte juhtimiseks läbimõeldud ja ennetavat lähenemist. Hiljutised konfliktid või emotsioonide puhangud võisid konkreetses ühenduses pinget tekitada ja nüüd on aeg see parandada, mis võib olla katki. Lähenege olukorrale tõelise kavatsusega probleem lahendada, mitte lihtsalt asju siluda. Ausus ja avatus aitavad ületada mistahes arusaamatusest tekkinud lõhet.

 

Neitsi: Täna köidab sinu kaaslast enesekindlus ja intelligentsus, kuid ülbus võib põhjustada hõõrdumist. Püüdke leida tasakaal oma ideede jõustamise ja alandlikkuse säilitamise vahel. Selle asemel, et püüda enda õigust kogu aeg tõestada, keskenduge vastastikuse mõistmise teekonnale. Veenduge, et teie entusiasm ei varjutaks teie suhte õrna tasakaalu.

 

Kaalud: Kui teil on olnud sügavaid ja väljaütlemata romantilisi tundeid, siis on täna aeg, millal need tunded võivad pinnale tõusta. Päevane energia julgustab teid nendele emotsioonidele vastu astuma, mitte neid alla suruma, sest oma soovide tunnistamine ja omaks võtmine võib viia isikliku tähendusrikka kasvuni.Väljendusviis on ülioluline, seega leidke võimalus, kuidas vabastada ja jagada seda, mis on teie südames.

 

Skorpion: Olete sügav ja intensiivne inimene, vajate sageli sisekaemusperioode, et oma tundeid mõista ja töödelda, enne kui saate neid jagada. Siiski olge ettevaatlik, et mitte oma partnerit täielikult välja lülitada. Vallaliste jaoks kutsub tänane energia uurima oma emotsioonide kihte. Kuigi teid võib keegi enda poole tõmmata, võite kogeda ka ebakindlust. Ärge kiirustage laske mõistatusel omas tempos selgus tuua.

 

Ambur: Tehke paus ja hinnake oma prioriteedid ümber. Teie partner võib tunda end pisut tähelepanuta jäetuna, kuna olete hõivatud tööga seotud asjadega. Mõelge, kuidas saate luua harmoonia oma isikliku ja tööelu vahel. Väljendage oma armastust sõnade, tegude ja žestidega, mis meenutavad teie partnerile ainulaadset sidet, mida jagate. Peate tagama, et nii teie töö, kui ka armuelu arenevad üheaegselt.

 

Kaljukits: Teie sihikindel loomus hoiab teid tavaliselt maa peal, kuid täna võite tunda entusiasmi tõusu, mis sunnib teid väljendama end viisil, mida võidakse valesti tõlgendada. See on koht, kus ratsionaalse usaldusisiku omamine võib osutuda hindamatuks. Pöörduge kellegi poole, keda usaldate, kes suudab pakkuda teile tasakaalustatud vaatenurka ja aidata teil oma emotsioone lahendada.

 

Veevalaja: Võite end lõdvaks lasta kohustuste vahel, mis nõuavad teie tähelepanu ja soovi veeta oma partneriga kvaliteetaega. Oluline on oma kallimaga avameelselt rääkida, millist survet tunnete. Oma mõtete jagamine soodustab mõistmist ja võimaldab teil mõlemal leida ühist keelt. Pidage meeles, et teie partner on selleks, et teid toetada.

 

Kalad: Kahtluse korral pidage meeles oma kindlustunnet. Olete minevikus üle elanud tormi ja tugevamana välja tulnud. See sama tugevus on nüüd teie valik. Mõelge oma varasematele kogemustele ja õppetundidele, mida see teile on andnud. Need suunised on tugevdanud teie emotsionaalset tuuma, võimaldades teil navigeerida armastuse kaardistamata vetes graatsiliselt ja rahulikult. Lähenege väljakutsetele avatud südamega.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope