Armastuse ja suhte horoskoop 20.09.2023.


Jäär: Teie armusuhe on täna õitsele puhkemas, eeldusel, et usaldate oma partnerit täielikult. Kui teil on probleeme, on nüüd õige aeg sellest oma partnerile teada anda. Kui olete vallaline, võite juba täna õige inimesega ühendust võtta. Kandke ennast ülima armu ja väärikusega, mis partnerit väga hämmastab. Täna õhtul võite oodata eriliselt üllatust.

Sõnn: On õige aeg väljendada oma tundeid partneri ees. Kui olete silmitsi depressiooniga, vajate oma teise poole pidevat motivatsiooni, et läbi päeva minna. Plaanige paarina midagi erilist. See võib olla lühike reis, õhtune väljasõit või ühine eine. Keskenduge probleemidele ja pidage täna konstruktiivseid vestlusi.

Kaksikud: Teil peab olema julgust oma partnerile öelda, kui teie suhtes on praegu midagi valesti. Täna saate palju aega koos veeta, nii et proovige ennast motiveerida. Kui olete mürgise suhte pärast endiselt traumeeritud, peaksite täna andma endale aega taastumiseks. Parem on mitte inimestega suhelda, kui tunnete end seda tehes ebamugavalt.

Vähk: Tänane õnnelik hetk oma partneriga, aitab teil ühiseid mälestusi kalliks pidada. Muutke harjumuseks päeva lõpus koos lõõgastuda. See aitab teil üksteist usaldada ja raske aeg hõlpsasti mööda saata. Kolmas inimene võib proovida teie suhtesse siseneda ja takistada teie erilist sidet. Vallalised, kasutage seda päeva sõnumite saatmiseks kellelegi, kellest olete nii kaua hoolinud.

Lõvi: Suudate säilitada usku oma partnerisse, mis lahendab täna paljud probleemid. Pühendage kindlasti aega ja energiat, et kuulata, kuidas teine ​​inimene oma probleeme lahkab. Kui tunnete end süüdi, et olete oma partneri eest midagi varjanud, on täna õige aeg end väljendada. Üks teie sugulastest võib püüda teie suhtesse sekkuda, seega olge ettevaatlik.

Neitsi: Valmistuge lõbusaks päevaks koos erilise partneriga. Armastus ja hoolitsus on aluseks, kuidas te end väljendate. Kui näete samasuguseid emotsioone partneri poolt tulemas, ei pea te kahetsema. Teie kallim hoolitseb selle eest, et olete õnnelik ja rahul, planeerides väljasõidu. Vallalised ei tohiks end heidutada, sest just täna on õige aeg kohtuda võluva inimesega.

Kaalud: Peate partneriga rääkides järgima oma südant ja lõpetama muretsemise. Alles siis suudate oma suhte järgmisele tasemele viia. On õige aeg tutvustada oma väljavalitut pereliikmetele, kui olete suhtes kindel. Kui mõnel teist on oma partneriga järjepidevaid probleeme, on täna õige aeg see korralikult läbi mõelda ja vajadusel lahti lasta.

Skorpion: Teie armusuhe on midagi, mille üle peaksite tõeliselt uhke olema. Teie partner teeb kõik endast oleneva, et teie päev eriliseks muuta, kas teile midagi valmistades või kinno viies. Kui pärast pikka päeva on aeg lõõgastuda, peate olema kindel, et teie armsam on teie kõrval. Mõelge abieluväljavaadetele, kui suhtute suhtesse tõsiselt.

Ambur: Kui teil on oma partneriga regulaarseid arusaamatusi ja tülisid, on aeg selle üle hästi järele mõelda. Teil võib tekkida ärevus, mis põhjustab peamise probleemi. Kaasake oma partner olulistesse rahaasju puudutavatesse vestlustesse, et saaksite tõhusaid lahendusi. Hoidke oma vanemaid oma tulevikuplaanidega kursis ja olge oma suhte osas läbipaistev.

Kaljukits: Te peate oma sõprust partneriga hindama üle kõige. See on eriline side, mis hoiab teid kirglikult armununa. Kui olete vallaline, oodake töölt koju jõudes oma partnerit ja tehke koos midagi head. Keskenduge oma hobidele, et saaksite oma kiires ajakavas rõõmsalt aega veeta. Kui soovite vallalisena suhelda, on tänane õhtu teile suurepärane võimalus.

Veevalaja: Asjad lähevad paremaks, kui pühendute täna oma armusuhtele. Kui usaldust pole, ei saa te oma partnerit panna tegema midagi, mis teile meeldib. Kui suhe hakkab tasapisi lagunema, on täna õige aeg koos istuda ja probleemid korda saada. Teie partner on teie suhtes hooliv ja veendub, et te poleks üksi. Kui mõtlete abiellumisele, hankige teavet ka partneri tulevikuplaanide kohta.

Kalad: Väljendage oma haavatavust partneri ees. Andke endast parim, et teie suhe saaks liikuda järgmisele tasemele. Ärge kiirustage ja proovige jälgida oma partneri tegevust. Sugulaste ootamatu külaskäik võib teie plaanid edasi lükata. Kasutage iga võimalust koos olla ja hoidke oma elu lihtsana, et saavutada armuelus optimaalseid tulemusi.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope