Armastuse ja suhte horoskoop 20.10.2023.


Jäär: Jälgige oma suhte häid külgi, mis teid mõlemaid koos hoiavad. Osalege koos partneriga ühiskondlikes tegevustes ja tehke täna teistele head. Peaksite leppima oma partneri väikeste vigadega ja asetama ühise tuleviku suuremale pildile. Jagage täna oma mõtteid,et jääda rahulolevaks.

Sõnn: Võiksite oma suhet tugevdada lihtsate vahenditega. Kuulake teineteist ja pidage täna sisukaid vestlusi. Kui teie partneril tuleb finantsarengu osas geniaalne idee, siis tuleks see realiseerida. Proovige oma intiimsuse parandamiseks ainulaadseid asju. Käest kinni hoidmine ja üksteise julgustamine aitab teil igal sammul ennast paremini tunda. Veetke õhtu kindlasti koos, et saaksite oma muredele leevendust.

Kaksikud: Kui räägite oma partneriga olulistest isiklikest küsimustest, peate olema positiivne. Harjutage igapäevaseid suhte nüansse, nagu üksteisele söögi tegemine ja magamistoa korraldamine. Teie partneri pidev pingutus räägib palju sellest, kui tõsine teie suhe tegelikult on. Vallalised naudivad põnevaid hetki, kuna keegi võib neisse salaja armunud olla.

Vähk: Olge oma partneriga rääkides tähelepanelik, et te ei jääks olulistest punktidest ilma. Looge ühist aega , harjutades joogat või minnes õhtul jalutama. Veenduge, et jääte oma partneriga täiesti ausaks, sest teine ​​​​inimene annab endast parima, et suhet edasi viia. Kui soovite oma kooselule lisasädet lisada, võite oma teadmisi intiimsuse kohta täiendada.

Lõvi: Järgige oma partneri julgustavaid tegusid ja proovige olla rasketes olukordades olemas. Näidake oma kiindumust ainulaadsel viisil, näiteks ostke kingitus või tehke üllatus. Rääkige omavahel kõik selgeks, kui teie suhetes on praegu pidevaid võitlusi. Vallalised, kui teid tööl keegi võlub, siis nüüd on õige aeg julgus koguda ja emotsioone väljendada. Laske minevikust lahti ja olge enda parim mina, kui kohtate kedagi erakordset.

 

Neitsi: Jääge oma suhtes armastavaks ja hoolivaks, et teie partner saaks sellele samaga vastata. Ärge laske oma frustratsioonil rikkuda teie mõlema erilist sidet. Et vältida teiste soovimatut tähelepanu, on parem hoida oma värske suhe praegu saladuses. Kui olete püsisuhtes, varuge õhtul veidi aega, et koos istuda ning isiklikke ja rahalisi probleeme lahendada.

 

Kaalud: Kui soovite, et teie suhe hästi toimiks, peate hoidma sidet ja olema intiimne. Püüdke mitte lasta end häirida, kui teie partner räägib tõsistest karjääriprobleemidest. Vastasel juhul avaldab see teie suhtele negatiivset mõju, eriti usalduse ja pideva toetuse osas. Planeerige oma armsamaga reis, mõnda lähedalasuvasse ja romantilisse kohta.

 

Skorpion: Kooselu nõuab palju kompromisse, seega olge valmis tõhusaks suhtlemiseks. See ei tähenda, et loobute karjäärist või kaotate huvi, kuid väikesed asjad loevad. Hoidke füüsilist intiimsust elus, veetes õhtuti rohkem aega koos. Hakake mõtlema elule, kus saate end kallima seltsis tunda õnnelikuna ja kõike nautida.

 

Ambur: Täna peaksite otsustavates küsimustes oma partnerit usaldama, sest paljud inimesed püüavad teie suhtes probleeme tekitada. Tehke kindlaks oma emotsionaalsed käivitajad ja proovige oma partnerile selgitada, kuidas see vaimseid probleeme põhjustab. Saage romantika eksperdiks, kasutades huumorimeelt. Täna ei tohiks katkestada mõnda aega tagasi tehtud plaani, kuna see võib kiiresti eskaleeruda millekski ebasoodsaks.

 

Kaljukits: Täna seadke oma suhe esikohale. Isegi kui olete kogu päeva hõivatud, peaksite veetma koos aega oma partneriga, näiteks kiirel kohtumisel või lühikesel autosõidul. Proovige oma partneri emotsioone täielikult mõista, vastasel juhul võite arvata või öelda midagi valesti. Tegelege oma lemmikhobidega ja püsige üksteisega ühenduses.

 

Veevalaja: Täna peate olema ettevaatlik kolmandate isikute sekkumises teie suhtesse, eriti kui teie partner pole probleemist teadlik. Olge oma partneri vigadest teada saades rahulik ja mõistke, kuidas saate lasta minevikust lahti ja alustada uuesti. Kui plaanite abiellumisvõimalusi, on praegu õige aeg oma lähedased kaasata. Vallalised peavad olema võõrastega suhtlemisel ettevaatlikud ja püüdma mitte lasta end emotsioonidest mõjutada.

 

Kalad: Isegi kui te ei nõustu oma partneri arvamustega, peate teda mõistma. Veenduge, et olet suhte olukorrast teadlik, et saaksite koos partneriga teha õigeid otsuseid parema ühise tuleviku nimel. Lihtsad asjad, nagu majapidamistoimingute lõpetamine ja tähtsate asjade korraldamine, näitavad teie partneri püüdlusi probleemidele lahendusi leida.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope