Armastuse ja suhte horoskoop 20.11.2022.


Jäär: Tee täna seda, mida su süda tõeliselt ihkab. Kaotage omavahelised tõkked ja tehke kõik teoks, mis puudutab teie armuelu. On aeg lõpetada elul enda eksitamine ja hakata seda ise juhtima sest planeedid on täpselt nii joondatud. Õhus on tunda armastust ja kui te seda ei kasuta, on oht maha jääda.

Sõnn: Sul on praegu hea aeg põhjalikumaks suhteks teise inimesega. Võib-olla olete juba mõnda aega kohtamas käinud ja märganud, et teie kaks muutute üksteisele üha lähedasemaks. Pühendunud suhetes olevad inimesed võivad avastada oma partneri iseloomu,varem uurimata tahke. Rääkige kõigest, mis teil meeltes on, ja õppige üksteist paremini tundma.

Kaksikud: Keegi, kellest sa hoolid, võib väljendada oma rahulolematust asjade praeguse seisu üle. Õhus on energiat, mis paneb inimesed tegutsema ja sinu jaoks on see rahutus ja vajadus kohe midagi ette võtta. Kahjuks võitlevad inimesed teie suhte vastu, kui te ei ole ettevaatlik, hoolimata sellest, mida te teete. Jää rahulikuks ja lase sellel tormil vaibuda.

Vähk: Sinu tänased mõtted võivad olla üsna romantilised. Kui proovite keskenduda oma isiklikele suhetele, võivad teie mõtted töö teemalt taanduda. Võimalik, et olete fantaseerinud uuest armastusest. Võib-olla tunnete end õnnelikuna, mõeldes hiljutistele headele hetkedele, või naeratate, kui olete juba pühendunud suhtes. Nautige selle unistava meeleseisundi kapriisset olemust.

Lõvi: Sinu romantilised väljavaated nõuavad täna kannatust. Suhtes võib teie kaaslane olla tööst ja muudest kohustustest üle ujutatud. Teie ühine aeg võib olla piiratud. Oluline on julgustada ja anda talle teada, kui uhke te tema saavutuste üle olete. Kui olete praegu vallaline, võib olla raske leida ideaalset kaaslast.

Neitsi: Täna on võimalik, et teil ja teie kallimal on väärarusaamu, mis võivad mõlemal poolel häirida tundeid. Pöörake hoolikalt tähelepanu sellele, mida teie partner ütleb, kuna ta püüab teid aidata. Võib-olla põhjustas selle arusaamatuse hea sõbra mõju. Ignoreeri oma sõbra nõuandeid ja usalda oma väljavalitut.

Kaalud: Praegune aeg ei ole õige aeg, et langeda oma tavapärasesse rutiini. Teie huvi romantika vastu on täna kõigi aegade kõrgeim. Paarina millegi uue proovimine võib rikastada teie kohtingukogemust ja süvendada teie sidet. Nüüd on aeg riskida ja mida rohkem sa seda teed, seda paremini end tunned. Parim viis suhete toimimisse on suruda end tavapärasest rutiinist välja.

Skorpion: Täna võite saada kinnisideeks mõnele inimesele oma suhtlusringkonnas. Võimalik oht sattuda ideedele,kuidas elu selles suhte paralleeluniversumis võib olla. Ausalt öeldes ei pruugi te praegu täit pilti näha. See võib olla pühendunud partnerluses tülide allikas. Ära lase unistamisel end ära sõnuda, sest see võib olla eksitav.

Ambur: Konfliktid oma kallimaga võivad täna tekkida pisiasjade tõttu. Lisaks ei pruugi te oma lubadusi täita, mis lihtsalt valavad õli tulle. Nii ebameeldiv, kui päev muidu ka poleks, on raskuste tõeliseks allikaks sotsiaalsed probleemid. Need, kes soovivad oma pere heakskiitu, võivad sattuda takistustesse ja ebameeldivatesse olukordadesse.

Kaljukits: Teie partnerlus tundub täna rahumeelne ja armastav tänu teie suhtes tehtud pingutustele. Leia kindlasti täna aega, et oma kallimaga lähedaseks saada ja talle mõni südamlik sõna kõrva sosistada. Mõelge sellele, kus teie ja teie partner hetkel olete, ja ole tänulik selle eest, kui kaugele olete jõudnud. Planeerige oma tulevik koos.

Veevalaja: Kui annate romantikale täna võimaluse, võib see õitseda. Teil on avatud süda kõige jaoks, mis teeb teid õnnelikuks ja inspireerib Kui suudad oma hirmudest lahti lasta ja flirtida inimesega, kellesse oled kiindunud, on sul suurepärane võimalus temaga oma suhet arendada. Kui olete suhtes, oleks see suurepärane võimalus pikaajaliseks kooseluks.

Kalad: Romantika mõttes on see päev üsna sündmustevaene, kuid ka suuri kriise ei paista olevat. Teie ja teie partner olete hiljuti üksteisega liiga mugavaks muutunud; täna peaksite mõlemad teadma, mida see tähendab. Isegi kui sooviksite, et partner teid praegu hellitaks, on siiski oluline seda igapäevaselt teha.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope