Armastuse ja suhte horoskoop 20.12.2022.


Jäär: Sa tõesti hoolid inimestest, kuid lased mõnikord oma muredel end segada. Sinus on hooliv pool, mida tuleb toita. Täna seisate tõenäoliselt silmitsi raskustega koostöö ja väljenduse vallas. Kui teil ja teie kaaslasel on probleeme emotsionaalse ühenduse loomisega, võiksite sellest rääkida ja mõista üksteise tundeid.

Sõnn: Täna jagad sa oma partnerluse rõõme. Teie väljavalitut tõmbab teie poole rohkem teie intelligentsuse ja originaalsuse pärast. Teie suhe muutub tugevamaks tänu rõõmule, mida saate oma partneri läbimõeldud žestidest. Tähtis on oma suhte hoidmisse panustada sama palju tööd, kui tahaksid oma partnerilt näha.

Kaksikud: Võimalik, et olete mõlemad viimasel ajal tegelenud eraldiseisvate, kuid võrdselt kaalukate kohustustega. Teie elude vastandlikud pinged on teid mõlemaid endast välja viinud. Hoolimata sellest on teil kahel võimalus rääkida ja avaldada oma arvamust kõigest, mis teile meeldib. Ärge olge alandlik ja nautige koos veedetud aega.

Vähk: Võite tunda end pisut segaduses ja teie emotsioonid võivad täna planeedi mõjude tõttu olla hajevil, seega on parem võtta rahulikult ja mitte teha tormakaid otsuseid. Teie lähedased võivad olla hädas, sest te kaotate rahu. Püüdke mitte millestki suurt numbrit teha. Teie päeva ei tohiks rikkuda midagi, mida teil pole jõudu muuta.

Lõvi: Kui romantika taastamine pole just praegu haripunktis, peate võib-olla natuke tööd tegema. Te olete kahekesi , et taasühendada ja uuesti avastada kirg, mida tundsite teineteise vastu enne, kui argipäev muutus rutiiniks . Pärast seda, kui teie ja teie partner olete mõnda aega teineteisele keskendunud, märkate oma sidemetes positiivset nihet.

Neitsi: Praegu on ideaalne aeg end kirglikusse kogemusse kaotada. Teie kaaslane paneb teid tundma end armastatuna ja vabalt ning see toob teile rõõmu. Su väljavalitu võib sind millegi toredaga üllatada ja sealt edasi on sul hea tuju. Kui olete praegu vallaline, peaksite teadma, et teie sõpradel ja perekonnal võib olla teie elu armastuse leidmise võti.

Kaalud: Sa võid kohati olla üsna kangekaelne. Eelistad ise lahendusi leida ja sulle ei meeldi, kui pead teisi inimesi abi saamiseks tülitama. Kuid kui usaldate oma kallimale, mis teid häirib või mis on praegu raske, võite märgata, et asjad lahenevad üsna pea. Võib-olla on teie pereelus või tööl raskusi. Heitke oma ego kõrvale ja võtke vastu abi ja tuge.

Skorpion: Täna on oodata positiivseid romantilisi tulemusi. Mõelge meeldejäävatele hetkedele, mida olete hiljuti oma kallimaga jaganud, ja kavandage viise, kuidas oma sidet temaga süvendada. Ärge unustage huumorit nautida, see annab teile palju positiivset emotsiooni, mida oma sõpradele ja perele rääkida.

Ambur: Kuigi on oluline pöörata suurt tähelepanu detailidele, ei tohiks te lasta sellel end ära kulutada. Mingil hetkel oma romantilises elus leiad end olukorrast, kus pärast iga aspekti hoolikat läbimõtlemist pole sul õnnestunud tulemust näha. Selliste probleemide lahendamine on tänapäeval nutikas kasutus. Tegelege kõigega, makrotasandil.

Kaljukits: Teie suhe põhineb teie võimel üksteisega avameelselt ja ausalt rääkida, ometi on hetki, mil sõnad lihtsalt ei tule välja. Teie armastus oma väljavalitu vastu puhkeb täna õitsele. Täna olete rahul sellega, kuidas te potentsiaalselt keerulise olukorraga hakkama saite. Kui olete oma emotsioone jaganud, muutub teie side tunduvalt tugevamaks.

Veevalaja: Sa võid täna oodata positiivset elumuutvat kogemust oma armuelus. Oled juba pikka aega lootnud, et konkreetne inimene su elus pühendub sulle püsivamalt. Nüüd tundub, et see on tema kavandatud tulemus. Kuigi ta võib alguses tunduda reserveeritud, võite teda usaldada. Nautige erilisi hetki.

Kalad: Näidake maailmale, et olete täidetud armastusega, lubades oma sisemisel valgusel läbi paista. Tehke seda, mida ütlete, et kavatsete teha. Kui teie käitumine on vastupidine sellele, kuidas te kõigilt teistelt käitumist nõuate, õõnestate oma usaldusväärsust. Hankige enesekindlus, kasutades oma ressursse, mitte püüdes seda teistelt inimestelt varastada.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope