Armastuse ja suhte horoskoop 20.12.2023.


Jäär: Armuelus on oodata väiksemaid probleeme. Lähedaste vastuseisu näol võib esineda takistusi ja on oluline, et lahendaksite selle küpse suhtumisega. Olge realistlik ja ärge oodake, et partner teiega rohkem aega veedab, kuna võib esineda lahusolekut. Veenduge, et olete südamlik ja ärge süvenege minevikku. Andke armuelus isiklikku ruumi ja ärge laske kolmandal inimesel olulisi otsuseid teha.

Sõnn: Takistused armusuhtes võivad tekitada kaose, kuid suhtuge sellele positiivselt. Olge hooliv ja see võib armuelus imesid teha. Veenduge, et veedate oma partneriga rohkem aega ja pakute tuge nii isiklikes, kui ka tööalastes ettevõtmistes. Väiksemad probleemid lähedaste vastuseisu näol lahendatakse peagi. Kriisi lahendamiseks tuleb avameelselt rääkida.

Kaksikud: Naudite rõõmsat armuelu, kuid veenduge alati, et see oleks vaba igasugustest vaidlustest. Kui suhtute suhtesse tõsiselt, tutvustage oma partnerit perele. Mõned inimesed, kes olid lähiminevikus lahku läinud, kohtuvad huvitava inimesega. Mõned suhted muutuvad abieluks ja lähedased kiidavad selle heaks. Planeerige täna romantiline õhtusöök, kus saate arutada tulevikku.

Vähk: Teie siirus armuelus on kompromissitu. Ja teie väljavalitu saab sellest aru. Olge täna sõber ja jagage oma tundeid ja emotsioone armsamaga. Olge hea kuulaja ja vältige ka ebameeldivatesse aruteludesse sattumist. Mõned persoonid ei pruugi olla õnnelikud kolmanda isiku sekkumise üle suhtesse. Üksikutel inimestel on õnn uuesti armuda.

Lõvi: Võtke täna omaks uus suhe. Vallalised võivad leida huvitava inimese reisil, kontoriüritusel või perekondlikul üritusel. Kuna romantika tähed on täna tugevad, võite julgelt ettepaneku teha kohtumiseks ja saada positiivse vastuse. Need, kes on suhtes, peavad vaidlustest ja ego kokkupõrgetest eemale hoidma, et vältida tarbetuid väljakutseid. Andke oma partnerile ruumi asjade üle otsustamiseks.

Neitsi: Kuigi päeva esimene pool ei pruugi armastuse mõttes hea olla, paranevad asjad päeva edenedes. Väljendage oma tundeid ja võite planeerida romantilise õhtusöögi, kus oleks hea teha üllatuskingitus. Abielus inimesed võivad leida probleeme lähedastega, kuid ärge laske sellel oma kooselu mõjutada.

 

Kaalud: Väikesed segadused suhetes vajavad lahendamist. Vältige armsama suhtes ebaviisakust ja hoiduge täna ka vaidlustest. Täna on ka võimalus endast välja minna, mis võib olukorda veelgi hullemaks. Need, kes tunnevad end suhtes ebamugavalt, võivad sellest õnneliku tuleviku nimel välja tulla.

 

Skorpion: Võite olla kindel, et täna on romantikas helgeid ja meeldivaid hetki. Hoolimata väiksematest hõõrumisest tuleb päev romantika mõttes produktiivne ja loominguline. Hoidke täna eemale vastasseisust ja vaidlustest. Need, kes on suhtes, peavad sideme tugevdamiseks tegema täiendavaid jõupingutusi.

 

Ambur: Täna on päev, mis on täis nalja ja romantikat. Te näete rohkem meeldivaid hetki. Vältige minevikku süvenemist ja hoidke armusuhe loomingulisena, kuid lihtsana. Võite planeerida ka romantilise lõuna- või õhtusöögi. Hilisõhtune romantiline väljasõit on edasiviiv viis päeva lõpetamiseks ja sideme tugevdamiseks.

 

Kaljukits: Võite täna näha helgeid romantikahetki. Olge valmis uude suhtesse astuma. Õnnelikud vallalised võivad kohtuda kontoris, reisil või mõnel üritusel huvitava inimesega. Need, kes on juba suhtes, näevad selle tugevnemist ja saavad ka lähedaste toetuse. Olge aus ja hoolitsev ning võite sama oodata oma partnerilt.

 

Veevalaja: Näete oma armuelus positiivseid muutusi. Püsisuhtes inimeste kooselu mõjutavad otsused, mis võetakse vastu koos partneriga ja need on positiivsed. Vallalised võivad kohtuda endise armsamaga ja kaotatud armastuse taaselustada. Kuid abielus inimesed peaksid olema ettevaatlikud, et mitte hävitada abielu.

 

Kalad: Täna on isikliku vabaduse andmine ülioluline aga peaksite väärtustama ka partneri arvamust. See tugevdab sidet. Rääkige oma armsamaga vabalt ja jagage oma emotsioone. Mõned kaugsuhted võivad ebaõnnestuda ja lõppeda lahkuminekuga. Vallalised võivad päeva teisel poolel armuda. Suhtes vältige egosid ja olge tundlik ka partneri suhtes.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope