Armastuse ja suhte horoskoop 20. aprilliks 2022


Jäär : Teie kaaslasel võib olla raskusi tähelepanu võitmisega, kui kipute praegusest hetkest eemale minema. Veetke täna kallimaga kvaliteetaega; tehke koos midagi armsat; ja taaskäivitage oma soojuse ja kaastunde tunded. Nende usalduse suurendamine partnerluse vastu aitab palju.

Sõnn : Tõenäoliselt jätkub teil täna vajalikku energiat oma armuhuvide elluviimiseks. Tehke jõupingutusi, et pidada oma väljavalituga vestlusi, mis on täis tõelist kiindumust. Naeratage, et aidata teistel teiega ühendust saada. Nautige koosolemise aega.

Kaksikud : otsige võimalusi teha koostööd kellegagi, kellel on potentsiaali saada teie elus püsivaks kaaslaseks. Ehkki võite temaga praegu suhteväliselt kohtuda, saate varsti teada, kui palju teil ühist on. Soovite veeta palju rohkem aega üksteise seltskonnas, kui jätkate oma vast leitud armastuse uurimist üksteise vastu.

Vähk : võtke initsiatiiv ja viige oma praegune kaaslane enesekindlusega kohtingule. Teil on täna suurepärane võimalus oma vast leitud armastusele muljet avaldada ja peaksite seda ära kasutama. Kõik läheb teie jaoks ladusalt ja kõik, mida vajate, on huumorimeelega suhtlemine.

Lõvi : Arvestage, et võite raisata väärtuslikku aega, eeldades, et võimalusi tuleb esitada konkreetsel viisil. Püüdke mitte otsida midagi, mida seal pole, vaid keskenduge sellele, mida näete oma armuelus. Võimalus, mida olete otsinud, on tõenäoliselt teie ees. Selle asemel, et asjade käigu pärast ärrituda, tuvastage positiivsed küljed.

Neitsi : tooge oma igapäevarutiini veidi kujutlusvõimet. Lähitulevikus on teil praeguse partneriga kirglik ja rahuldust pakkuv suhe. Võib-olla toob see kaasa originaalsuse puhangu, mis uimastab teid hingepõhjani.

Kaalud : teie praegune entusiasmi tase teie suhtes on midagi, mida tuleb kiita. Suurenenud sensuaalsus tõstab teie suhte kvaliteeti. Sukeldute emotsionaalsesse sidemesse ja teil on raske millelegi muule keskenduda. Aja veetmine oma kallimaga on kõik, mis teile meelde jääb.

Skorpion : tahaksite täna oma armastava kaaslase kaissu pugeda. Kõik näevad, kui palju te üksteisest hoolite ja kui palju armastust, kaastunnet ja austust teil üksteise vastu on. Need emotsioonid kestavad eeldatavasti pikka aega. Nautige neid hetki ja oodake palju selliseid päevi.

Ambur : Küsige kindlasti oma kaaslaselt abi või tuge, kui seda vajate, sest ta aitab teil innukalt näidata oma armastust teie vastu. Olenemata sellest, kas see on rahaline või emotsionaalne, võite oodata tema igakülgset toetust. See näitab ainult teie praeguse suhte tugevust, kuna te mõlemad seisate rasketel aegadel teineteise eest.

Kaljukits : teie armuside on täiuslikus tasakaalus. Kasutage seda hetke ära, et rääkida oma armastatule, mida te tegelikult tunnete. Kui näitate kellelegi oma armastust, tasub ta selle teene eest, näidates teile vastutasuks oma armastust. Vallalised peaksid tegema kõik endast oleneva, et arendada oma parimaid jooni, sest tõenäoliselt märkab keegi lähedane neid.

Veevalaja : Hea mõte on veeta päev oma suhteid oma erilise inimesega turgutades. On palju põnevat ajaviidet, mida teie ja teie kaaslane koos võite nautida. Nendes tegevustes koos osalemine aitab teil mõlemal hinnata üksteise seltskonda. Lisaks aitab see teie kahe vahel sügavamat sidet arendada.

Kalad : võite nüüd kergendatult hingata, teie armuelus on asjad normaliseerumas. Kõigi nende meeletute telefonikõnede ja ekspromptidega kohtumistega on see olnud nii meelelahutuslik kui ka kurnav. Tänu sellele võivad asjad nüüd veidi stabiliseeruda, kuna teil on palju selgem, mida teie süda soovib. Olge valmis tegema mõistlikke otsuseid.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope