Armastuse ja suhte horoskoop 20. jaanuariks 2022


Jäär: Võtke aeg maha, et oma kallimaga lõõgastuda. Muutke koosolemine prioriteediks ja veetke romantilisi hetki. Ärge olge liialt süvenenud oma igapäevatoimetustesse ja avage oma tunded. Püsipartnerid on romantilises meeleolus ning jagavad hubaseid ja mängulisi hetki. Vallalistele meeldib sõpradega aega veeta.

Sõnn: Teie meeles mõlgub ikka veel mõni minevikuolukord. Näib, et hoiate oma varasema suhte vastu viha, mis ei teeni Teid hästi. Parem on see asi lõpetada ja edasi liikuda. Püsipartnerid peavad oma sõnu kasutama ettevaatlikult ja mitte unustama, mis nende jaoks tõeliselt oluline on.

Kaksikud: On midagi olulist, millest peate oma partneriga rääkima. See võib olla seotud praeguse suhte tulevikuga või millegagi, mille pärast võiksite muretseda. Hea mõte on arutada ja teema suhte süsteemist välja lasta. Püsivas liidus paarilised tahavad oma partneriga välja minna ja rahulikke hetki veeta.

Vähk: Päev toob uusi mõtteid elust. Midagi hakkab Teie armuelus järele andma ja peagi võib siseneda uus inimene. Kontrollige oma elavat emotsionaalset energiat ja andke asjadele aega rahuneda, enne kui teete tulevikuplaane. Jääge optimistlikuks ja vastuvõtlikuks romantika ideele.

Lõvi: Väike kahjutu flirt on hea, kuid ärge võtke seda liiga tihti ette, muidu võib see Teie praegust suhet destabiliseerida. Veenduge, et Te ei teeks oma partnerile haiget, vastasel korral võite seda hiljem kahetseda. Vallalistel on hea aeg uurida oma võimalusi paarisuhteks ja veeta väljavalitutega aega, et välja selgitada, kellega kõige parem sünergia tekib. Võtke oma elu kontrolli alla.

Neitsi: Mõned hiljutised kokkupõrked partneriga võivad Teid tasakaalust välja viia. Inimestega kohtumise asemel võite eelistada üksindust. Need tülid tunduvad olevat hetkelised ega põhjusta Teie suhtele püsivat kahju. Vaadake endasse ja laske oma mõtetel oma tulevikku paremaks muuta.

Kaalud: Teie sotsiaalne aktiivsus on täna täies elujõus. Võib-olla soovite veeta aega oma sõpradega ja kaaluda väikest koosviibimist. Teie positiivsus särab Teid ümbritsevate inimeste peale, mis meelitab inimesi Teie poole. Suhtes olevad inimesed on täis armastust ja valavad üksteisele emotsioone. Meeldiv aeg perega lisab Teile õnne.

Skorpion: Täna võib Teil kallimaga olla eriarvamusi. See ei pruugi olla halb, sest see aitab Teil üksteist paremini mõista ja suhet ühe astme võrra kõrgemale viia. Käsitsege seda küpselt ja näete valgust. Püsisuhtes paarilised peavad olema üksteise vastu lahked ja austama oma partneri tundeid.

Ambur: Õppige oma emotsioone kontrollima. Teie omandihimu armuelus võib Teid hätta saata, kui Te seda ei kontrolli. Peate varuma kannatlikkust ja oma ebakindlusele rahu andma. Hoidke valgust, lõbutsege ja naerge. See loob usaldust oma partneriga. Püsipartnerid võivad plaanida koos filmi vaatamist või mõnd muud hubast tegevust.

Kaljukits: Kohtumine inimestega täna erinevates ringkondades teeb Teid õnnelikuks. Väljuge kodust ja võtke ühendust oma lähedastega. Vallalised on flirtivas meeleolus ja uurivad uusi võimalusi. Parim on kasutada seda võimalust, et leida uusi sõpru ja näha, mis sealt edasi saab. Püsipartnerid peavad oma meelerahu nimel tööd tegema.

Veevalaja: Mida sügavamale oma praeguses suhtes lähete, seda sügavamaks see läheb. Peate oma partneri vajadustele vastuvõtlik olema ja teda ära kuulama. Jagage oma kogemusi oma partneriga, kui need juhtuvad, ja andke talle teada, kui oluline ta Teile on. Püsipartnerid peavad tegutsema targalt ja kulutama aega konstruktiivsele tegevusele.

Kalad: tundub, et Teie elus on tärganud uus suhe. Võite olla selle inimese suhtes ettevaatlik, kuid jääge praegu olevikku ja nautige seda tunnet. Pühendunud paarid peavad välja tooma oma romantilise külje ja astuma konkreetseid samme romantika kasvatamiseks suhtes. Ühtekuuluvustunne lisab teie ellu rahulolu.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope