Armastuse ja suhte horoskoop 20. juuniks 2022


Jäär : Tõenäoliselt saavutate partneriga täna, koos seatud rahalised eesmärgid. Lõpuks saate hankida eseme või asja, mida olete mõlemad juba pikka aega soovinud. Lihtsalt tundke rõõmu teile kingitud aaretest ja tänage kosmost selle eest, et ta on teie jaoks alati olemas.

Sõnn : Teie romantilises elus on praegu toimumas suurepäraseid asju. Elate läbi perioodi, mil teie suhe areneb ja muutub viisil, mida te ei suuda täielikult mõista. Praegu võivad asjad jätta teile mulje, et need on liiga imelised, et tõsi olla. Olge enesekindel, laske asjadel jätkuda.

Kaksikud : Täna peaksite võtma initsiatiivi ja püüdma taaselustada seda, mis teil kahel varem oli teie suhtes ühist. On tegevusi, milles te mõlemad osalesite ja mille eesmärk oli teid kahte üksteisele lähemale tuua. Aeg on teie jaoks küps selle ühtekuuluvustunde taas avastamiseks.

Vähk : Kui olete hiljuti alt veetud või teie suhe on võtnud halvima pöörde, võib teie pere tingimusteta armastus olla just see, mida praegu vajate. Just lihtsad asjad, mida meie lähedased saavad öelda või teha, tuletavad õrnalt meelde, kui palju väärtust ja kiindumust maailm meist igaühele omistab.

Lõvi : Seadke oma suhe praegu esmatähtsaks. Praegusel ajahetkel võib teie romantiline suhe õitseda, kui pühendate sellele aega ja tähelepanu. Teie partner võiv jääda tähelepanuta. Võtke midagi ette, enne kui on liiga hilja.

Neitsi : Te ei pruugi olla valmis, ent pidage meeles, et suured riskid võivad tuua suurt tulu! Seetõttu võivad teie ja partneri vahelised romantilised võimalused muutuda intrigeerivamaks. Astuge julgeid samme.

Kaalud : Näete oma romantilises elus õnnetõusu. Endine väljavalitu võib ootamatult teie ellu tagasi tulla. Teil võib olla palju küsimusi, mis on jäänud vastuseta, kuid teil on aeg hakata asju kokku võtma, isegi kui otsustate, et te ei soovi kõike uuesti nullist alustada.

Skorpion : Teie meel võib täna olla hõivatud väljavaatega kohtuda lõpuks oma täiusliku kaaslasega. Hea uudis on see, et teie kannatlikkuse ja vastupidavuse viljad on märkimisväärsed. Leiate kindlasti otsitava inimese, kui olete oma elukaaslases ihaldatud omadustes kristallselge.

Ambur : Soov konkreetset inimest tundma õppida on täna nii tugev, et te ei suuda sellele vastu seista. Te ei mõtle sellele, kui kaua see võib kesta või kas seal võiks olla keegi teine ​​või mitte. Kirglikku embusse haaratud olemine on see, millest hoolite.

Kaljukits : Kui teil on mõnes suhtes olnud raskusi, siis võite kindlasti hakata asju uuesti korda seadma. On hädavajalik, et teeksite teatavaks oma arvamuse selle kohta, mida peate probleemi peamiseks allikaks, selle asemel, et hoida seda enda teada ja jääda vaoshoituks.

Veevalaja : kui intrigeeriv inimene köidab teie tähelepanu, on märke, mis viitavad sellele, et võite kaaluda ideid romantilise suhte loomiseks. Kuid enne, kui tegutsete mõne oma impulsi järgi liiga rutakalt, peate seda esmalt veidi kaaluma. Olge kindel, et tegemist ei ole armumisega; muidu võib see põhjustada südamevalu.

Kalad : Võimalik, et teie suhetes võib toimuda väga kasulik muutus, mis paneb teid ahhetama. Hoolimata asjaolust, et teile võib tunduda, et kiirus tõuseb teie mugavuse huvides liiga kiiresti, avastate lõpuks, et see kehtestab end sügavamal ja tugevamal tasemel.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope