Armastuse ja suhte horoskoop 20. maiks 2022


Jäär: Kui rääkida romantilistest suhetest, võiksite olla tundlikum ja otsekohesem. Teil on hea huumorimeel, osalege vaid asjades, mis teevad teid õnnelikuks. See aitab teil pikas perspektiivis oma partneriga tugevamaid suhteid luua.

Sõnn: Täna on suurepärane aeg mõelda välja meetod, kuidas näidata oma partnerile, kui väga hindate seda, mida ta teie heaks tegi. Sel päeval tahate mõlemad anda endast parima oma suhte ja partneri huvides. Kui tähistate erilist sündmust, võib teie partner teid üllatada läbimõeldud kingitusega.

Kaksikud: teile ja teie partnerile võib tunduda, et te pole viimasel ajal hästi suhelnud. Märkate täna õhus erinevust, kui suhtlus hakkab puhastuma ja lähedus taastub. See ei juhtu iseenesest, nii et peate ohjad haarama ja juhtima. Kui olete mõlemad pardal, arutage probleeme.

Vähk: ärge sekkuge millessegi, mis ei mõjuta teie elu ega eesmärke. Teil on võimalus kohtuda täna erilise inimesega. Olge ettevaatlik, kõik tema kavatsused ei pruugi olla ausad ja siirad. Veenduge, et ta on eelmise suhte lõpetanud ja alles siis looge temaga side.

Lõvi: Mis puudutab sügavat isiklikku sidet, siis võite praegu olla teie enda suurim oht. Miski teie käitumises sunnib teid saboteerima oma suhet. Selle probleemi saate lahendada ainult teie, mitte teie partner. Niisiis, võtke juhtroll ja muutke oma vaatenurka.

Neitsi: Nüüd, kui olete leppinud tõsiasjaga, et mõnel teie kauaaegsetel seisukohtadel ja hoiakutel pole teie praeguse suhte tegelikkusega mingit pistmist, olete valmis tegutsema. Nüüd on aeg teha suur läbimurre. Usaldage oma partnerit ja andke ka talle sellest teada.

Kaalud: Hiljuti võis teie ja teie kallima vaheline suhtlus langeda. Ärge võtke seda isiklikult, vaid kasutage seda õppimisvõimalusena maksimaalselt ära. Esimene samm tõelisema koosolemise nimel on välja selgitada, mis juhtus, mis muutis teie suhtlemise võimatuks. Töötage algpõhjuse kallal.

Skorpion: Teie romantiline elu võib olla õigel teel, kui hoiate positiivset suhtumist. Teil ei teki kaaslasega läbisaamisega üldse probleeme. Väljavalitu julge suhtumine avaldab teile suurt mõju. See muudab juba niigi uskumatu partnerluse teie ja teie armastatud inimese vahel veelgi paremaks.

Ambur: Kui kavatsete oma emotsionaalset sügavust armastatule demonstreerida, pannakse teie küpsusaste proovile. Olles emotsionaalselt haavatav, säilitades samal ajal maandatud vaatenurga, muudab teid vastutustundlikuks partneriks. Kirglik telefonivestlus või armsad sõnumid muudavad teie päeva veelgi erilisemaks.

Kaljukits: Täna ei suuda te oma mõtetes oma kallima vastu kiindumusest mööda vaadata. Terve päeva on teie meel hõivatud mälestustega teie armastatud inimesest. Olge tähelepanelik, et see ei hakkaks teie töiseid kohustusi segama.

Veevalaja : Pärast välisest survest tingitud ärevusperioodi peaks täna kõik normaliseeruma. Vältige asjatuid arusaamatusi, võttes aega, et asjad selgeks rääkida ja olla kristallselge selles, mida soovite. Olete kahekesi avatumad teineteise ideedele, mis viib harmoonia ja mõistmiseni.

Kalad: Paarid mõistavad, et nad on üksteisega täiuslikult sünkroonis ja nende suhteid täidab imeline harmooniatunne. Kuna te ei hoia end täna tagasi ka oma kallimaga, jagage oma sügavaimaid mõtteid, tundeid ja soove. Kallim vastab samaga.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope