Armastuse ja suhte horoskoop 20. märtsiks 2022


Jäär : Peate õppima olema enda suhtes andestavam ja andma endale võimaluse areneda ja muutuda, kui see on vajalik. Ärge takerduge keerulistesse olukordadesse. Tähed on teie kasuks, saate edasi liikuda, ilma et jääksite minevikku.

Sõnn : teie partneril võib käsil olla palju rohkem, kui te aimate. Arutelud teie lähedaste isiklike suhete üle võivad täna võtta filosoofilise pöörde. Võite avastada, et teil ja teie partneril on ühine eelnev elu või et teil on ühine eesmärk.

Kaksikud : Kui saaksite lihtsalt üleliigse muretsemise lõpetada, toimiks suhe, mida proovite päästa, palju paremini. Ärge püüdke oma tahet teistele peale suruda ja laske partneril end kaasatuna tunda. Parem on lasta loodusel omasoodu minna.

Vähk : Teie võimes end avalikult ja ausalt väljendada on tekkimas uued horisondid. Uurige, kuidas te suhetesse suhtute, uurides omaenda hinge varjulisemaid lõhesid. Mõne korduva käitumismalli kohta värske vaatenurga saamine on vajalik.

Lõvi : Teil on selge ettekujutus, millise inimesega soovite koos olla. Jumaldate segu inimese tugevast isiksusest ja tema võimest väljendada mitmesuguseid emotsioone. Kuid te ei taha seda praegu jahtima minna. Kui on õige aeg, ilmub õige inimene. Oodake oma hetke ja olge rõõmsameelne.

Neitsi : Ilusad mälestused oma abikaasast tulvavad tõenäoliselt täna teie meeltesse, kui te oma liidu üle mõtisklete. Need mõtted võivad teid töölt kõrvale juhtida, kuid on ka olulised! Tundke rõõmu arenenud suhetest ja võtke omaks iga koos veedetud hetk.

Kaalud : Mõtlemata sellele, kuidas partner vastaks, väljendage end täna ausalt ja avameelselt. Lahendage kõik arusaamatused, rääkides üksteisega tekstisõnumi või mõne muu teile sobiva meetodiga. Selle ühenduse stabiilsus sõltub sellest, kas mõlemad pooled suudavad lihtsalt ja tõhusalt suhelda.

Skorpion : annate jäägitult enese südame, kui armute. Olge julge ja rääkige sellele inimesele oma tõelistest tunnetest, et teada saada, kas need on peegeldatud. Pigem saate varem kui hiljem teada, kas teie jumaldatav isik vastab teie tunnetele või mitte. Mis iganes see ka poleks, võtke see positiivselt vastu.

Ambur : Hingepartnerit otsides järgige alati oma sisetunnet. Täna on päev, mil tuleb rahustada potentsiaalse inimese suhtes püsivad kahtlused. Ärge varjake oma muret selle inimese pärast, kui teil neid on. Tooge kaasa teised teile olulised inimesed ja küsige nende arvamust selles küsimuses.

Kaljukits : Isegi kui teie viimane suhe ei sujunud plaanipäraselt, ärge loobuge uue leidmisest. Teist on saanud keegi, kes selle kogemuse tulemusel ei aktsepteeri midagi vähemat kui see, mida tema süda tõeliselt ihkab. Minge välja ja proovige uuesti ilma negatiivsete mõteteta. Lõpuks kohtate oma tõelist armastust.

Veevalaja : Kui suhtlete kallimaga, ärge ole hukkamõistev. Esialgu, isegi kui mõnda suhteprobleemi ei saa enam ignoreerida, tuleb asju rahulikult võtta. Tervikpildi nägemiseks keskenduge pigem faktidele kui negatiivsele. Selle tulemusena olete paremini ette valmistatud, kui teie emotsioonid saavad võimust.

Kalad : Teis on üks pool, kes igatseb veidi tunnustust sellelt, keda armastate, kuid praegu on neilt raske seda saada. Te ei saa panna inimesi ennast armastama, kuid saate takistada neil teid mitte austamast, kehtestades isiklikud piirid. Mürgiseid mõtteid tuleks oma õnne nimel iga hinna eest vältida.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope