Armastuse ja suhte horoskoop 20. veebruariks 2022


 

Jäär: valige oma lähedastega suheldes targalt sõnu. Võite olla dilemma ees, kas pühkida teatud asjad vaiba alla või astuda oma kallimale otse vastu. Võtke vastu kesktee ja alustage pikka vestlust selle üle, mis Teid häirib. Andke oma partnerile võimalus konstruktiivselt reageerida ja vältige liigset tähenärimist.

Sõnn: Olete põnevas meeleolus ja suhtes valmis andma rohkem, kui vastu saate. See aitab Teil võita ümbritsevate inimeste südameid ja toob naeratuse kõigi näole. Siiski pöörake tähelepanu sellele, mis Teile meeldib ja jagage seda oma kallimaga. Võrdne vastutasu teeb Teie päeva paremaks.

Kaksikud: Te lähenete iga hetkega oma armastatud inimesele. Täpselt nii tulebki edasi minna, suhtesse kiirustamata ja ühtlast tempot hoides. See annab Teile kindlustunde. Neil, kes on juba pühendunud, on päev täisväärtuslik, kuna nad kogevad partnerilt tugevat toetust.

Vähk: Teie jaoks on plaanis uus romantiline assotsiatsioon. See võib olla taas ühendamine vana kallimaga või kohtumine kellegi uuega, kuid see on kindlasti põnev. Tunne püsib mõnda aega ja see annab hea võimaluse hinnata sobivust inimesega. Kasutage seda maksimaalselt ja ärge olge liiga konservatiivne.

Lõvi: Tunnete end täna tugeva ja enesekindlana. Teie praegune suhe muutub tõenäoliselt intiimseks, kuna suurem osalus lähendab teid. Edu professionaalses sfääris lisab Teie ellu veelgi põnevust. Teil on hea meel jagada väärtuslikke hetki oma partneriga. Vallalised peaksid tegema reisiplaane, et uurida uusi sidemeid.

Neitsi: Järgige armastuse küsimustes rohkem oma südant kui meelt. Teie praegune suhe vajab natuke tööd ja peate andma sellele piisavalt aega ja ruumi, et see õitseks. Partneri juhendamine ja toetamine suurendab vastastikust sidet ja kasvab usaldus. Hea mulje jätmiseks peavad vallalised oma armastushuvile abikäe ulatama.

Kaalud: Teie ümber juhtub kindlasti kummalisi asju, mis üllatavad Teid. Vallalised võivad leida oma vana partneri oma ellu naasmas. See sütitab teie sees segaseid tundeid, kuid millegipärast ei jää Te selle üle kaaluma. Vältige selle inimesega sügavat kiindumust, kuni saate teada tema tegelikust kavatsusest.

Skorpion: Te saate seda, mida annate. See kehtib Teie tänaste tähtede kohta. Peate end veidi avama ja suhetes rohkem ära tegema, et see areneks. See avaldab Teie partnerile positiivset mõju ja ta on valmis vastama. Jääge oma tunnete suhtes ausaks, ilma et teeskleksite, kes Te pole. Ka sinu kallim tunneb end nii turvalisemalt.

Ambur: Olete eeldatavasti üsna hõivatud, kui valmistute uute inimestega kohtumiseks. Teie karismaatiline isiksus meelitab kindlasti inimesi Teie ümber ja keegi annab märku oma kiindumusest Teie vastu. Teil on suhetes vaja ruumi, seega ärge leppige kellegagi, kes on liiga emotsionaalne või tundlik.

Kaljukits: Kui olete vallaline, loote tõenäoliselt kellegagi oma töökohal tugeva sideme. See võib olla kolleeg või Teie meeskonnaliige. Osalege lõuna ajal vestluses ja uurige, mis on ees ootamas. Tehke seda samm-sammult ja väljendage julgelt oma tundeid, kui olukord on õige. Ärge ületage oma piiri.

Veevalaja: Teid haarab mõte, et leiate kellegi, kellega oma tundeid jagada. Üksi jäämine ei vii Teid kuhugi. Otsige raamatupoode ja kohvikuid, et leida inimesi, kellel on Teiega sarnased huvid. Need, kes on pühendunud ja suhtes, jagavad oma partneriga tihedat sidet. Võimalik on isegi plaanid perekonna laiendamist.

Kalad: Olete keegi, kes on alati avatud tagasisidele, mis viib Teid tööelus peadpööritavatesse kõrgustesse. Kuid mis puudutab teie isiklikku areeni, peate jagama oma seisukohta ka oma lähedastega, et nad saaksid teid paremini mõista. Uued suhted õitsevad ainult siis, kui saadate selgeid signaale.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope