Armastuse ja suhte horoskoop 21.01.2024.


Jäär: Täna õitseb romantika! Kui olete juba armunud, on see ideaalne aeg selle sideme tugevdamiseks. Kuulake oma partnerit, pange ta tundma end väärtustatuna ja teie suhe teeb märkimisväärseid edusamme. Vallalised, kasutage oma dünaamilist energiat hästi. Ärge kõhelge oma tundeid väljendamast, kosmos toetab teie püüdlust armastuse poole.

Sõnn: Täna on aeg väljendada neid emotsioone, mida olete varjanud. Püüdke olla oma suhetes tähelepanelikum ja väljendusrikkam. Olenemata sellest, kas olete pühendunud suhtes või vallaline, löövad teie südame kaldale uued emotsioonilained. Edendage intiimsust ja romantikat. Kui olete vallaline, võib see olla ideaalne aeg kellegi uuega kohtumiseks. Olenemata teie staatusest pidage meeles, et ausus on iga sideme kasvatamise võti.

Kaksikud: Täna on teil positiivse energiaga päev. Üksikud hinged võivad oodata häid uudiseid, kohtudes suhtlusringkondade kaudu huvipakkuva inimesega. Olemasolevad suhted näevad kasvu ja paremat suhtlust, mis taaselustab sädeme, mis oli mõnevõrra tuhmunud. Ärge unustage harmoonia säilitamiseks tasakaalustada oma romantilisi põgenemisi, igapäevaste kohustustega.

Vähk: Tänane päev on romantika jaoks tundlik. Olge kannatlik ja austage oma partneri tundeid. Teie intiimsussektoris istuv Veenus, külvab teie suhteid, sügavate emotsionaalsete vestlustega. Siiski võib ette tulla arusaamatuse juhtumeid. Nii, et olge oma emotsioonide väljendamisel tähelepanelik, enesekindel ja jääge ausaks. Vallalised, valmistuge ootamatuteks armuhuvideks, mis võivad teid hämmastada. Võtke aega selle ainulaadse arengu üle otsustamiseks.

Lõvi: Kui olete vallaline või kiindunud, naudite sügavamat mõistmist ja suurenenud emotsionaalset sidet. Armunud paarid võiksid tunda end rohkem seotuna, samas kui vallalised võivad meelitada ligi huvitavaid väljavaateid. Suhelge vabalt, pidage meeles, et haavatavus on ka tugevuse vorm. Hetk eneseteostuseks võib panna teid suhetele erinevalt lähenema. On aeg armastada ja olla armastatud!

Neitsi: Taevalikud jõud keskenduvad täna, teie romantiliste suhete tugevdamisele. Vallalised, ärge kartke end avada – keegi ootab, et teie tunnetele vastata. Kui olete juba pühendunud suhtes, kasutage oma tõhusa suhtluse tugevust, oma sideme tugevdamiseks. Kui annate oma partnerile teada, kui palju ta teie jaoks tähendab, saate ennast tunda väärtustatuna ja armastatuna.

Kaalud: Romantilises elus võib esineda mõningaid häireid. Teie partner võib teie kannatlikkuse proovile panna. Säilitage külm pea ja kasutage oma läbirääkimisoskust, et õnnelikult läbi purjetada. Vallalised, tänane konarlik olukord võib panna teid kahtlema oma usus armastusse. Ärge laske skeptitsismil oma lootusi varjutada, hoidke uks õnne jaoks lahti. Pidage meeles, et mis ei riku suhet, teeb selle tugevamaks.

Skorpion: Täna võite kohata kedagi, kes teid lummab. Kui olete juba pühendunud suhtes, süttib teie ja partneri vahel uuesti kirg, luues aluse sügavamatele emotsionaalsetele sidemetele. Mõistke tema tundeid ja hoidke suhtlemine avatud, et oma sidet süvendada. Võtke täna aega armastuseks. Isegi kiirete ajakavade korral võib kiindumusele ruumi loomine, süüdata ilusaid hetki.

Ambur: Kui olete pühendunud suhtes, võib teile täna jääda mulje, et annate rohkem, kui vastu saate. Võtke hetk, et näha, kas teie partner loob teile armastuse ja toetuse. Rääkimises on oluline ausus ja hoolivus. Alustage vestlust koostööst, et luua ühisosa. See võib teie ühenduse pikemas perspektiivis tugevaks muuta ja aidata teil üksteise paremini mõista ja väärtustada.

Kaljukits: Täna on südantsoojendav päev. Veenus keerutab oma maagiat, muutes juhuslikud vestlused tähenduslikeks ühendusteks. Olemasolevad suhted süvenevad ja vallalised võivad lihtsalt kohtuda oma erilise kellegagi. Täna ärge unustage ka oma armuelu turgutada. Näidake kiindumust ja veenduge, et teie partner tunneb end väärtustatuna. Kuid pidage meeles, et armastuse edastamiseks on vaja suurejoonelisi žeste – väikesed heateod viivad edasi.

Veevalaja: Täna lendavad sädemed! Olgu selleks siis leegi taassüütamine pikaajalises suhtes või flirtimine uues suhtes, teie magnetiline võlu on vastupandamatu. Pöörake tähelepanu näpunäidetele ja suhtlusele, nii peentele kui ka ilmsetele. Igas detailis on midagi sügavalt ainulaadset, mida tuleb uurida, hoolimata sellest, kui triviaalne see tundub. Näidake armastust välja nii, nagu ainult teie suudate – iseseisvalt, kuid siiralt.

Kalad: Romantilises sfääris käivitab kirglik Veenus intrigeerivaid, potentsiaalselt intensiivseid suhtlusi. Vestlused, millele varem tundus keeruline läheneda, võivad muutuda üha kättesaadavamaks. Tekivad uued perspektiivid, mis aitavad paremini mõista ja tugevdada sidemeid. Jätke nendeks dialoogideks ruumi ja olge vastuvõtlik oma partneri vaatepunktile. Vältige liigselt kaitsvaks muutumist, avatus on edasimineku võti.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope