Armastuse ja suhte horoskoop 21.02.2023.


Jäär: Tähtede seis ja ajastus ei saaks olla täiuslikum, et sulle erilise inimesega,ühendust saada! See on ideaalne hetk, et sukelduda uude põnevasse suhtesse ilma igasuguse surve või intensiivsuseta. Teil on piisavalt võimalusi osaleda pikkades vestlustes, õppida üksteist sügavamalt tundma. Valmistuge naeru täis hetkedeks ja nautige!

 

Sõnn: Tänane päev on võimaliku draama ees rahulikuks jäämine! Teie partner võib kogemata öelda midagi, mis teile halvasti mõjub, kuid ärge kartke – see ei pea olema maailmalõpp. Tegelikult on ülioluline, et hoiaksite end rahulikuna ega laseks asjadel kontrolli alt väljuda. Seega, kui olete üksteisele tõeliselt pühendunud, hingake sügavalt sisse ja laske halval minna.

 

Kaksikud: Õhk kihab nakkavast soojusest ja meeliülendavast huumorist, mis kindlasti motiveerib. Ja vaatamata sellele, mida armastate, ärge raisake hetkegi niisama istumisele.Minge välja, looge suhteid ja laske headel meeleoludel end uute ja põnevate suhete poole suunata. Täna on päev elada täisväärtuslikku elu!

 

Vähk: Valmistuge seikluseks, mis viib teid kaugemale, kui kunagi varem! Täna lasete kaardistamata alasid uurides oma kujutlusvõimel lennata.Potentsiaalsed armastushuvid ei pruugi teada, mida teist arvata – ühel hetkel pakute neile maailma ja järgmisel olete oma õndsas paradiisis. Niisiis,valmistuge nautima elu!

 

Lõvi: Kas tunnete end õnnetuna,mõne potentsiaalse partneri pärast, kellega olete hiljuti kohtunud? Ärge muretsege, sest ideaalset vastet pole lihtne leida! Kasvatage lootust – teie unistuste partner on kohe nurga taga. Täna ei pruugi olla sinu päev, kuid homme on uus võimalus kohtuda kellegi põneva ja erilisega. Niisiis, minge välja ja hoidke põnevust elus!

 

Neitsi: Eduka suhte võti on kaaslase hoolikas valimine. Ärge laske põgusa armumise põnevusel varjutada teie otsustusvõimet, kui tegemist on teie pikaajalise õnnega. Kui leiate ideaalse armsama, sukelduge pea ees ja tehke kõvasti tööd, et oma partnerit tõeliselt mõista. Jagage koos kõiki elu rõõmsamaid hetki ja kogete lõputut õnne, mis ületab metsikuimad unistused!

 

Kaalud: Täna tunnete rõõmu elu üle,tänu uskumatule sidemele, mida oma partneriga jagate. Teie partner sütitab teie enesekindlust nagu ei kunagi varem! Tema vankumatu toetusega tunnete, et suudate maailma vallutada ja saavutada kõike, mille olete ette võtnud. Võtke see suhe ja hoidke sellest kõvasti kinni, sest see viib teid uutesse kõrgustesse ja aitab teil edu poole tõusta.

 

Skorpion: Täna ei pruugi olla see päev, mil sädemed vasakule ja paremale lendavad, kuid ärge kartke, sest teie ja teie armastus läbite teekonda, et särinat uuesti sütitada! Leidke üksteise jaoks aega ja laske igapäevasel saginal vaibuda, kui keskendute ainult teineteisele. Teie ammu unustatud,armastuse peidetud aarded, kerkivad pinnale ja varsti tunnete end taas seitsmendas taevas!

 

Ambur: Valmistuge põnevaks päevaks, sest saatus võib tuua teile fantastilise võimaluse, saada ühendust tõeliselt kaastundliku sõbraga. Ta võib peagi teie südame hõõguma panna. Ärge laske sellel võimalusel näppude vahelt libiseda. Võtke oma julgus kokku, ohjad enda kätte ja avage oma sügavaimad tunded. See võib olla algus uskumatule armastusloole, mis viib teid unustamatule teekonnale.

 

Kaljukits: Kas olete valmis oma armuelus asju vürtsitama? On aeg vaadata lähemalt sidemeid, inimestega oma elus. Ärge laske oma tunnetel partneri vastu hääbuda! Kuid kui tunnete väljakutseid, on see täiesti normaalne. Tuvastage need ja tegelege nendega otse! Võimalik, et peate lihtsalt, oma partneriga põneva vestluse pidama, et asjad uuesti õigele teele saada.

 

Veevalaja: Täna on õige päev oma silmaringi laiendada ja avada end täiesti uuele, potentsiaalsete partnerite maailmale. Visake välja oma range kvalifikatsioonide nimekiri ja olge avatud ootamatustele. Kes teab, võib-olla leiate kellegi, kes läheb hinge! Ärge piirake end eelarvamustega, milline peaks teie ideaalne partner välja nägema või kuidas käituma. Hoidke silmad lahti ja süda avatud.

 

Kalad: On aeg suunata oma sisemaailma ja hoida emotsioonid kontrolli all, kui tegemist on väljavalituga. Ära lase oma mõtlematusel endast võitu saada, et hiljem süüdistada partnerit. Võtke hetk mõtisklemiseks ja mõistke, et võib-olla peitub teie emotsioonide allikas teie enda sees, mitte teie armsamas. Ära lase oma väljavalitul sattuda,oma sisemise segaduse keskele!

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope