Armastuse ja suhte horoskoop 21.02.2024.


Jäär: Täna kiirgate positiivset energiat, mis kajastub teie suhtes. Laske oma kallimal tunda end hellitatuna ja olge valmis kandma oma osa vastutusest. Ärge hoidke oma tundeid lukus, väljendage end selgelt. Arusaamatuste kõrvaldamine võib täna muutuda ülioluliseks. Isegi kui olete vallaline, jääge avatuks võimalustele, huvitav inimene võib varsti teie ellu siseneda.

Sõnn: Kohtumine kellegi erilisega taastab tõenäoliselt, teie elus kadunud romantika. Tänane soodne planeetide seis võimaldab sisukaid vestlusi, mis aitavad süvendada teie emotsionaalset sidet partneriga. Kui olete vallaline, hoidke silmad lahti. Armastus ootab ja võib tabada teid ootamatult. Pidage meeles, et head asjad tulevad neile, kes on kannatlikud.

Kaksikud: Romantilises sfääris, ärge laske segadusel võimust võtta. Läbipaistvus on võtmetähtsusega ja kui miski teid häirib, olge selles oma partneriga avatud. Kui olete vallaline, võib keeristorm teid tabada, nii et jääge oma seisukohale kindlaks! Vältige aga impulsiivsete kohustuste võtmist. Suhted nõuavad tööd ja see on üks neist päevadest, mil tuleb tagasi astuda ja ümber hinnata, mida te tahad ja kuhu lähete.

Vähk: Teie emotsioonid võivad täna meenutada kiiku, mis kõigub üles-alla, muutes rahutuks teie romantilise mere. Pidage meeles, et suhtlemine on teie parim vahend segaste tunnete ajal. Kuulake oma südant ja väljendage oma tundeid ausalt. Andke oma partnerile teada, mis teie kaitsekesta sees toimub. See avatus, mitte ainult ei puhasta tormipilvi, vaid lisab teie suhtele ka sügavust. Emotsioonide avameelsus võib tuua teie armuloosse ootamatu pöörde. Võtke üllatus armuga omaks!

Lõvi: Tähtede seis teeb oma maagiat, et teie armuelu soojendada. Kui olete vallaline, võite suure tõenäosusega kohtuda kellegagi, kes äratab teie romantilise huvi. Suhtes olevatel inimestel on võimalus luua rohkem sidemeid, teie sisemine võlu ja suuremeelsus õitsevad täiel määral. Osalege südamlikes vestlustes, mõistke üksteise vaatenurki ja tunnetage armastust. Pidage meeles, et autentsus on teie võidukaart. Mängige seda targalt.

Neitsi: Armastuse ja suhete vallas, võite täna kokku puutuda konfliktiga. On ahvatlev põgeneda oma kesta, kuid kasutage seda võimalusena oma sideme tugevdamiseks. Analüüsige probleeme koos, pakkuge üksteisele ruumi vabaks suhtlemiseks ja vastastikuse mõistmise saavutamiseks. Need jagatud väljakutsed võivad teie sidet tugevdada viisil, mis eelnevatel aegadel ei õnnestunud.

Kaalud: Täna võib Veenuse jõud teie armuelus laineid tekitada. Võite oma praeguse partneriga luua uut põnevust või olla valmis selleks, et teie tee ristub intrigeeriva inimesega. Mis iganes see ka poleks, ärge unustage säilitada oma loomulikku tasakaalu. Nüüd on ideaalne aeg väljendada oma sügavaimaid emotsioone ja selgitada välja kõik arusaamatused. Oodake ootamatusi ja te ei pea pettuma.

Skorpion: Armastus seisneb täna teie jaoks ilmselgetest asjadest kaugemale minemises. Võite kogeda tundeid tavalisest sügavamalt, kuna Marss lisab teie emotsioonidele teatud määral intensiivsust. Selle planeedi mõju ajendab teid väljendama oma südant kallimale, austades samal ajal tema piire. Teie ausus ja valmisolek oma suhte uurimata valdkondadesse seigelda, loob intiimsuse, mis varem oli tundmatu. Vallaliste jaoks on aeg küps tutvumise põnevasse valdkonda süvenemiseks, kuid hoiduge kõigega kiirustamisest.

Ambur: Ees ootavad romantilised seiklused, kuna teie võluv isiksus ja kiire mõistus äratavad mõne erilise inimese huvi. Kuigi alguses kõhklete, avastate end peagi nendele uutele emotsioonidele järele andmas. Olenemata sellest, kas olete vallaline või pühendunud suhtes, suhelge kindlasti avatult. Jupiteri positsioon näitab, et ausus on täna parim lähenemine. Hoidke kirge põlemas, kuid võtke aega ka oma partneri või potentsiaalse armastuse huviga, intellektuaalseks suhtlemiseks.

Kaljukits: Armastus on täna teie jaoks seiklusrikas. Intrigeeriv arutelu võib viia teie ja teie partneri vahelise sügavama mõistmiseni. Kui olete vallaline, oodake oma romantilises elus positiivset muutust. Olge julge, ärge hoiduge oma tunnete väljendamisest ja silmapiiril olevat romantikat omaks võtmast. Nautige seda põnevat aega ja pidage meeles, et haavatavus ja suhtlemine on sideme kasvu võti.

Veevalaja: Teie armuelu on valgustava ilmutuse künkal. Kui olete ennast südameasjades skeptikuks nimetanud, paiskab tänane päev teile elamusi, mis on seatud teie usku armastusse uuendama. Vestlused võivad võtta sügavama pöörde, hõlbustades südamest südamesse suhtlemist, mis on olnud puudu. Vallalised võivad kokku puutuda kellegagi, kes võib nende vaba vaimu proovile panna ja vastutasuks rikastada romantilist panoraami.

Kalad: Täna tundub, et armastus hõljub teie ümber nagu eeterlik unenägu. Teie vastleitud loovus muudab teid potentsiaalsete romantiliste huvide jaoks, uskumatult atraktiivseks. Kui olete juba suhtes, kasutage seda loomingulist voogu oma ühenduse, elule puhumiseks. Pidage meeles, oma kujutlusmaailma suhtes avameelsus partneriga, lähendab teid kindlasti. Vallalised võivad leida, et nende kunstiline kalduvus meelitab ligi sarnaselt mõtlevaid inimesi.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope