Armastuse ja suhte horoskoop 21.03.2023.


Jäär: Teie partner ei pruugi tunda end eriti armastatuna ja päev ei ole ideaalne romantilisteks ettevõtmisteks. Selle asemel võite keskenduda praktilistele asjadele ja püüda säilitada oma suhte stabiilsust. Samuti võite olla huvitatud võimaluste leidmisest, kuidas lisada oma igapäevarutiini loovust, et tagada nii rahulolu kui ka stabiilsus.Laske suhtlusel voolata.

 

Sõnn: Täna mõistad, et kui sa kedagi armastad, on oluline anda talle vabadus leida oma rada. Lase tal minna, näita üles usaldust ja austust, mis on terve suhte alus. Võtke omaks tuleviku soovid ja uskuge, et kõik läheb kõige paremini. Keskenduge praegusele hetkele ja uskuge tarkuse j õusse.

 

Kaksikud: Täna tuleks keskenduda tasakaalu saavutamisele armastuses, kus eksisteerivad kõrvuti enesearmastus ja suhte esikohale seadmine. Enesearmastuse omaksvõtmine on ülioluline, kuid sama oluline on mõista suhetes paindlikkuse tähtsust. Sea esikohale oma partneri vajadused ja suhe tervikuna. Pidage meeles, et armastus on teekond, mis nõuab mõlemalt poolelt pingutust, mõistmist ja austust.

 

Vähk: Täna oled kõigeks suutlik ja leidlik,mis võimaldab sul hõlpsalt ja tõhusalt toime tulla mis tahes väljakutsega, mis sulle ette tulevad. Lisaks on sul võimalus veeta väärtuslikke hetki oma lähedastega ja tugevdada oma sidemeid. Leiad rõõmu ja eneseteostust koduste ülesannete täitmisel vastutusrikkama rolli võtmisest, luues majapidamisse korda ja harmooniat.

 

Lõvi: Päeva lõpuks võid loota, et armuasjad võtavad meeldiva pöörde. Teie suhe jätab teid rahulolevaks ja saavutate harmoonia asjade edenemisega. Silmapiiril on sujuv partnerlus ja võite leida end innukalt suhetes uusi kohustusi võtmas. See on teie ja teie partneri jaoks põnev aeg, kuna teie side tugevneb ja teie armastus õitseb jätkuvalt.

 

Neitsi: Tänane päev tõotab tulla romantiline koos oma kallimaga. Võite oodata seltskonnas viibides puhast õndsust ja lubada teha kõiki tegevusi, mida süda ihkab. Olgu selleks reisimine uude sihtkohta, koos filmi vaatamine või romantiline õhtusöök – tunnete kahtlemata õnne ja rahulolu. Looge uusi armastatud mälestusi.

 

Kaalud: Laske hirmust lahti ja võtke omaks loov lähenemine armastusele. Võite hakata looma soovitud rahuldustpakkuvaid suhteid. Enda täielikuks aktsepteerimiseks on vaja kasvatada enesearmastuse tunnet. See võib hõlmata toiminguid, mis vastavad teie romantilise elu soovidele. Selle asemel, et mõelda võimalikele negatiivsetele tagajärgedele, keskenduge positiivsetele muutustele, mida need võivad kaasa tuua.

 

Skorpion: Anna endale luba täna mängulusti nautida. Sinu sees on nooruslik energia, mis on alati kohal ja ahvatlev. Kuigi võite mõnikord tõsimeelsusse takerduda, on täna see päev, mil saate oma sisemise lapse välja mängida ja elu täiel rinnal nautida. Kaasake oma päeva lõbusaid tegevusi või tehke lihtsalt rutiinist paus, et lubada endale midagi spontaanset.

 

Ambur: Võtke hetk, et hinnata seda, mis teil on. Pole haruldane, et inimesed räägivad oma romantilistest suhetest, kuid selle asemel, et peatuda negatiivsetel asjadel, proovige muuta oma vaatenurka ja keskenduda positiivsetele külgedele, mida oma partneri juures jumaldate. Olgu selleks tema huumorimeel või lahkus, nende omaduste äratundmine võib aidata süvendada teie tunnustust üksteise vastu.

 

Kaljukits: Suhet, mis ei vasta teie tõelistele soovidele, võib olla tohutult ebameeldiv taluda. Täna on oluline meeles pidada, et see, mida arvasite vajavat, ei pruugi tegelikult olla see, mida soovite. Enne suhtele pühendumist leidke aega oma vajaduste ja soovide mõistmiseks. See võib lõpuks viia rahuldustpakkuvama ja edukama partnerluseni.

 

Veevalaja: Täna võid kogeda oma partneriga suhtlemise katkemist, mis toob kaasa arusaamatusi. See võib tekitada emotsionaalset pinget ja stressi. Oma mõtete ja tunnete avameelne väljendamine võib aga aidata lahendada tekkivaid probleeme. Oluline on läheneda olukorrale rahulikult ja olla valmis kuulama ka oma partneri vaatenurki.

 

Kalad: Täna räägib tähtede seis teie kasuks, luues teile ainulaadse võimaluse väljendada oma tõelisi emotsioone kellelegi, kes võib teie jaoks kujuneda eriliseks. Ärge kartke olla oma tunnete suhtes avatud ja aus, sest see võib viia teie ja selle inimese vahel sügavama sideme ja mõistmiseni. Oma haavatavuse paljastamine võib olla hirmutav, kuid riski võtmine võib lõpuks olla kasulik.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope