Armastuse ja suhte horoskoop 21.04.2023.


Jäär: Täna tasub olla ettevaatlik potentsiaalsete armuhuvide suhtes.Võtke aega oma tunnete hindamiseks, enne esimese sammu astumist. See võib pikemas perspektiivis kaasa tuua tähendusrikkama sideme. Pühendunud inimesed võivad täna tunda end rohkem südameasjade üle järele mõtlemas. Võib-olla otsite oma partneriga sügavamat emotsionaalset sidet või mõtisklete oma praeguse suhte üle.

 

Sõnn: Täna peaksid jääma positiivseks ja hoidma avatud meelt. Sa ei tea kunagi, millal armastus võib uksele koputada. Keskenduge oma enesekindluse suurendamisele ja kirgede poole püüdlemisele ning sobiv inimene tuleb siis, kui selleks on õige aeg. Kui olete pühendunud suhtes, töötage oma partneriga suhtlemise nimel. See võib tähendada oma soovide selgemat väljendamist ja ka partneri murede kuulamist.

 

Kaksikud: Võtke aega, et mõtiskleda selle üle, mida te suhtest tegelikult soovite ja milline inimene teile kõige paremini sobiks. Kui olete juba suhtes, võtke partneriga aeg maha ühenduse loomiseks ja oma tulevikueesmärkide ja ootuste arutamiseks. Kui olete vallaline, proovige uusi asju. Külastage seltskondlikke üritusi või harrastage mõnda uut hobi, mis teile huvi pakub. Sa ei tea kunagi, kus võid kohtuda kellegagi, kellest võib saada sinu elu eriline osa.

 

Vähk: Praegu võib teil olla tugev side lähedase sõbraga, kellega jagate sügavat mõistmist. See võib ilmneda intuitsiooni või isegi telepaatilistel hetkedel. Võtke omaks tähenduslike kokkusattumiste juhtumid, mis tekivad, kui kasutate oma esoteerilisi võimeid. Võtke aega, et hinnata kogetud ühenduse hetki ja hoidke neid suhteid, mis on teile olulised.

 

Lõvi: Tõenäoliselt leiate peagi uue romantilise partneri, hoolimata sellest, et olete oma hiljutistes otsingutes kogenud mõningaid tagasilööke. Täna võid avastada, et tõmbad tähelepanu ja tunned end oma väljavaadete suhtes optimistlikumalt. Oluline on keskenduda püsiva suhte loomisele, selle asemel, et sattuda lühiajalistesse, mis ei pruugi teie emotsionaalseid vajadusi täita.

 

Neitsi: Näib, et teie suhetes võib viimasel ajal olla pingeid, suhtlus katkeb ja mõned tarbetud lahkarvamused on põhjustanud lõhe teie ja teie kallima vahel. Siiski on võimalus nende probleemidega tegeleda ja oma partneriga uuesti rääkida. Kasulik oleks täna veidi aega varuda, et keskenduda oma suhte parandamisele.

 

Kaalud: Täna on suurepärane võimalus tähistada oma elu romantilisi aspekte. See päev annab võimaluse hinnata armastuse sügavust, mida oma partneriga igapäevases rutiinis jagad. Saate mõelda sellele, kuidas teie kallim oma kiindumuse ja hoolitsusega teie elu täiustab. See on päev, mil tunnete tänulikkust armastuse olemasolu eest teie elus ja hindate oma sidet kallimaga.

 

Skorpion: Täna võite sattuda perekonnaprobleemide keskele,kus teatud liikmed sekkuvad teise isiklikesse asjadesse. Soovitav on sellesse lahkarvamusse sattumist niipalju,kui võimalik,vältida. Kui olete aga konflikti kaasa haaratud, käsitlege olukorda diplomaatiliselt ja taktitundeliselt. Säilitage tark lähenemine ja hoiduge oma lähedastega igasugusest vaidlusest.

 

Ambur: Kui olete romantilises suhtes, võib teie armastus partneri vastu aja jooksul tugevneda, olenemata sellest, kas olete juba mõnda aega koos olnud või alles alustate kohtingutega. Kogete tugevat külgetõmmet oma kallima vastu ja neid emotsioone on raske ignoreerida. Võib-olla avastate esimest korda armastuse sügavama tasandi. Tunnistage oma tunnete intensiivsust partneri vastu.

 

Kaljukits: Armastus võib olla keeruline teekond ja mõnikord võib tunduda, et asjad ei lähe nii sujuvalt, kui lootsite. Sellistel aegadel võib teil tekkida kiusatus, kaaluda suhte lõpetamist. Siiski on oluline astuda samm tagasi ja mõelda enne, kui hakkate impulsi järgi tegutsema. Võtke aega, et mõista probleemi algpõhjust.

 

Veevalaja: Täna on oluline, et partnerid võtaksid enda jaoks aega, et tegeleda tegevustega, mis neile meeldivad, kuid mida neil ei pruugi olla võimalik regulaarselt teha. On loomulik, et tunnete muret, et teie partneri tähelepanu võib teilt eemalduda, kuid on oluline, et kallim saaks muretsemata pausi teha. Kui lubate partneril oma aega kasutada, võite avastada, et teie side muutub taasühinemisel tugevamaks.

 

Kalad: Täna võid tunda end tavapärasest tundlikumana. Oluline on hoolitseda oma emotsionaalse heaolu eest ja mitte lasta negatiivsetel mõtetel või tunnetel võimust võtta. Võtke natuke aega enda jaoks ja tehke midagi, mis teeb teid õnnelikuks.Mediteerige ja olge aus oma soovide ja vajaduste osas. See aitab teil väljendada armastust, mida te väärite.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope