Armastuse ja suhte horoskoop 21.04.2024.


Jäär: Tundub, et teie südames on praegu dilemma. Te ei pruugi olla innukad oma emotsioone avaldama, ega muretsema suhte pärast. Tõelised sidemed ei eksisteeri ilma aususeta. Alati ei pea olema tugev ja käituma nagu tavaliselt. Saate lõõgastuda ja jagada seda, mis teil meeles on. Tõde on teie tugevus ja see meeldib inimestele. Tervitage tundmatut julgelt.

Sõnn: Tähtede seis tõukab teid vastama südame vajadustele. Võtke tänane päev enda ravimiseks ja oma tuleviku planeerimiseks, koos partneriga. Kui arutate rahalisi küsimusi, siis arvestage sellega, et neid on võimalik saavutada ka oma partneriga ühiste eesmärkide kaudu. Kogege seda muutust koos. Vaadake võimalust teadmiste ja armastuse võrra rikkamaks saada.

Kaksikud: Tähed soovitavad teil keskenduda oma sisetundele. Kui otsite potentsiaalses partneris kindlustunnet, on enesekindlus oluline omadus. Hinnake oma tundlikkust ja rääkige nendega, kellega tunnete end turvaliselt. Väljendage end ausalt, nii meelitate ligi inimest, kes hindab teid tegelikult. Olge avatud uutele kogemustele.

 

Vähk: Teie suhtekogemusel on täna positiivne, kus te mõlemad usute ühtsuse ideesse. Teist saab oma partnerile toe allikas ja ta leiab lohutust positiivsest ellusuhtumisest. Rikastage ennast, viies oma p ositsioon järgmisele tasemele, et tugevdada oma sidet. Näidake, et olete tänulik ja hindate oma lähedase kohalolekut elus.

 

Lõvi: Samad omadused, mis panid teid särama, jäävad ka täna kõige atraktiivsemateks joonteks. Uus päev on uus algus, nii et võtke see vastu vaba südamega ja innuga uusi seoseid avastada. Võimalik stsenaarium võib nõuda kannatlikkust ja teise inimese mõistmist. Pange tähele, et armastus on kulg, mitte võistlus. Ole avatud uutele asjadele ja valmis vastu võtma elu võimalusi.

 

Neitsi: On ülioluline olla täna oma tunnete käsitlemisel vankumatu. Emotsioonid võivad teie ümber paisuda, kuid hingake sügavalt sisse ja vältige impulsiivset reageerimist. Varuge veidi aega, et mõelda kõikidele teie elus esile kerkinud muredele. Liiga kiirustades otsustamine võib mõne aja pärast tekitada teistsuguseid mõtteid. Kannatuse kaotamise asemel, jääge rahulikuks ja küsige selgitusi.

 

Kaalud: Täna on aeg lõbutseda ja lõõgastuda konkreetse inimesega oma südames. Lõpetage ära kõik väikesed ja ebaolulised vaidlused ning keskenduge koosolemise rõõmule. Seadke kokku juhuslik reis või leidke koos uus koht. Laske end oma uudishimul juhtida. Olge valmis armastuse nimel riskima ja lendama koos armastuse pilvedes. Täna leidke hetk, et üksteist hinnata ja tähistada sidet, mille olete loonud.

 

Skorpion: Olge enda vastu aus ja leidke enda kohta vähemalt üks asi, mille kohta teate, et teisse võib armuda. See võib olla teie siirus, teravmeelsus või empaatia, nii et tehke seda. Alles siis, kui hakkate nägema oma väärtust, leiab õige armastus tee teie ellu. Kui olete oma tugevad küljed välja selgitanud, andke neile rohkem kasvuruumi. Iga samm viib teid veidi lähemale armastusele, mida te väärite.

 

Ambur: Võite täna olla kriitiline, mille tulemusel hindate üksikasjalikult võimalikke partnereid või lükkate tagasi need, kes teile ei meeldi. Oluline on teada, et armastus ei ole nõudmiste loetelu, vaid uurimise ja mõistmise teekond. Selle asemel, et muretseda puuduste pärast, püüdke näha teistes inimestes potentsiaali. Kaaluge iga uut tutvust kannatlikkuse ja avatusega.

 

Kaljukits: Võite täna tunda end isiklikus ruumis liiga ahistatuna. Võite kohata kedagi, kelle piiride rikkumine hakkab närvidele käima. Ennast hinnates, kuid rahulikuks jäädes saab konflikti lahendada. Väljendage oma muret selgelt ja kindlalt. Kui olete olukorras, kus olete andnud endast parima ja see ikka ei tööta, on võib-olla parem vaikselt lahkuda. Võtke selle inimesega uuesti ühendust, kui asjad on rahulikumad.

 

Veevalaja: Täna kutsub kosmos teid leidma harmooniat oma sise- ja välismaailma vahel ning keskenduma armuelule. Kuigi olete lihtsalt üksikisik, kes püüab oma eesmärke saavutada, looge kindlasti suhteid võimalike partneritega. Ärge unustage pöörata tähelepanu võimalustele, mis tekivad teie teel suhelda uute inimestega või tugevdada suhteid olemasolevatega.

 

Kalad: Kui soovite kedagi armastada, võib asjaolu, et te ei käitu selle inimese suhtes armastavalt, saada segaduse allikaks. Kuigi ihaldate teise inimese seltskonda, võite jätta mulje, et olete temast eemaldunud. Ülioluline on uurida, kas teete seda tahtlikult. Laske oma emotsioonid vabaks .

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope