Armastuse ja suhte horoskoop 21.05.2023.


Jäär: Täna on teie emotsioonid laes. Planeetide seis õhutab teie tundeid ja võite olla tavapärasemast kirglikum. See on suurepärane aeg oma sügavaimate soovide uurimiseks ja oma partneriga intensiivsel tasemel ühenduse loomiseks. Siiski on oluline olla ettevaatlik, et mitte lasta oma emotsioonidel ennast vallutada. Kui tunnete end ülekoormatuna, võtke aega, et rahuneda ja keskenduda.

Sõnn: Täna ärge kartke oma mugavustsoonist välja astuda. Proovige midagi loomingulist, kohtuge uute inimestega ja külastage uusi kohti. Kunagi ei tea, kus kohast leiate oma järgmise suure seikluse. Kui olete vallaline, siis on täna suurepärane päev üritusele minemiseks, tutvumisrakendusega liitumiseks või lihtsalt vestluse alustamiseks kellegagi, keda peate atraktiivseks. Kui olete suhtes, siis on täna hea päev asjadele vürtsi andmiseks.

 

Kaksikud: Täna on teil õige aeg kõigist rutiinsetest tegevustest väljuda.Pühendage aega endale ja oma lähedastele.Kui tunnete, et teie suhe on ummikus, on aeg luua uus foon ja teha oma kallimaga midagi erilist. Võimalusi on lõputult. Kõige tähtsam on teha midagi, mis sulle ja su partnerile meeldib. Nii et olge loomingulised ja nautige!

 

Vähk: Planeetide seis muudab teid täna partneri suhtes vastuvõtlikumaks. Olge mõistev ja koostöövalmis. See on teie võimalus pidada tõelist vestlust oma vajaduste ja ootuste üle. Ärge kartke oma arvamust avaldada. Rääkige oma armsamale, kuidas tema käitumine on teid mõjutanud ja vastupidi. Andke partnerile teada, mida te vajate, et tunda end suhtes õnnelikuna ja rahulolevana.

 

Lõvi: Tänane päev julgustab pragmaatilist ja koostööaldist lähenemist armastusele ja romantikale. Selline praktilisuse ja toe kooskõla loob harmoonilise ühenduse teie ja teie armastatu vahel. Üksteise eesmärke ja püüdlusi teadvustades kasvatate vastastikuse mõistmise ja koostöö õhkkonda. See sünergia võimaldab teie suhetel õitseda, kuna mõlemad pingutate suhte tugevdamise nimel.

 

Neitsi: Kui tunnete end praeguses suhtes rahulolematuna, võib emotsionaalne pinge heita varju südameasjadele. See sisemine segadus võib häirida teie ja teie partneri vahelist tasakaalu, jättes teid mõlemaid kahtlevasse olukorda. Rõõmude ja raskuste jagamine võib teie sidet tugevdada, võimaldades teil koos toime tulla elutormidega.

 

Kaalud: Täna võite oodata, oma isiklikus elus positiivset nihet. Varasemad erimeelsused ja väärsuhtlused, mis võisid teie suhteid pingestada, saavad lahenduse, sillutades teed uuele harmooniale. See uus mõistmine soodustab sügavamat sidet teie ja teie lähedaste vahel, taaselustades teie jagatud rõõme. Võite oodata stressi- ja pingevaba päeva.

 

Skorpion: Enesereflektsioon on võti täisväärtuslikuma romantilise tuleviku avamiseks. Tunnistades oma kalduvust investeerida emotsioone ebasobivatesse kandidaatidesse, saate suunata oma energia paremale teele. Uurige oma motiive ja püüdlusi ausalt, eemaldades kõik illusioonid või väärarusaamad. Seda tehes sillutate teed, kindlatele alustele rajatud tõelistele ühendustele.

 

Ambur: Täna astuge samm tagasi ja mõelge oma suhte laiemale pildile. Hinnake oma partneri käitumismustreid ja tema kavatsusi. Inimesed teevad vigu ja jäävad mõnikord tahtmatult oma lubadustele alla. On ülioluline arvestada partneri jõupingutusi, tema suhtlemisvalmidust ja soovi parandada suhet. Jagage oma muresid rahulikult ja konstruktiivselt.

 

Kaljukits: Partneriga sõbraks olemise olulisuse mõistmine,võimaldab teil luua sügavama sideme ja tugevdada suhet. Pakkudes romantika kõrval sõprust, loote turvalise ruumi oma mõtete ja emotsioonide vabaks väljendamiseks. See vastastikune usaldus- ja tugisüsteem võib teie suhteid tugevdada ja aidata teil mõlemal ettetulevate väljakutsetega toime tulla.

 

Veevalaja: Võib-olla maadled oma praeguse suhte osas,vastuoluliste emotsioonidega. On loomulik, et tunnete rahulolematust, kui partnerluse teatud aspektid ei vasta teie soovidele või ootustele. Neid tundeid võivad süvendada välised tegurid, mis on teie mõtlemist mõjutanud, näiteks asjaolude muutumine või isiklik kasv. Võtke aega oma meeleseisundi hindamiseks.

 

Kalad: Täna võib olla õige hetk kauaoodatud soovi avaldamiseks. Kui olete igatsenud selget märki, et teie kiindumusele vastab armastatu, võib praegu olla pöördepunkt. See soodne sündmus annab ideaalse võimaluse astuda suur samm edasi ja haarata kinni teie ees olevatest võimalustest.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscop