Armastuse ja suhte horoskoop 21.06.2023.


Jäär: Päeva edenedes tunnete kosmilise energia mõju, mis toob kaasa uue lootuse ja harmoonia. Kui olete viimasel ajal suhetes pingeid kogenud, pakub tänane päev võimalust leppimiseks ja tervenemiseks. Positiivne noot, mis sind ees ootab, lubab lahendada konflikte ja süvendada sidet partneriga. Olge kannatlik ja usaldage armastuse jõudu, mis juhatab teid läbi tormi.

 

Sõnn: Tänane tähtede joondumine viitab sellele, et teie ja teie partner olete süvenenud sügavatesse vestlustesse, mis stimuleerivad teie meelt ja tugevdavad teie sidet. Teie intellektuaalne ühilduvus saab tohutu rahulolu allikaks, mis võimaldab teil luua ühenduse sügavamal tasandil. Mõtete vahetamine tugevdab teie emotsionaalset sidet ja sillutab teed teie suhte kasvule.

 

Kaksikud: Perekondlikud sidemed võivad täna olla teie armuelus pöördelised. Teie pereliikmete nõuanded võivad teid aidata kellegi erilise leidmisel. Olge avatud ettepanekutele ja tutvustustele, sest võite kohata kedagi, kes vastab teie huvidele. See võib olla juhuslik kohtumine perekondlikul koosviibimisel või sugulase juhuslik tutvustus. Hoia avatud meelt ja usalda.Universum töötab selle nimel, et tuua sinu ellu armastust.

 

Vähk: Kriitika võib olla kahjulik, kui sellele ei läheneta ettevaatlikult. Vigadele osutamise asemel keskenduge oma tunnete ja vajaduste väljendamisele. Võtke hetk aega, et mõtiskleda oma rahulolematuse algpõhjuse üle ja mõelge, kas see tuleneb millestki teie enda sees või on suhetes tõelisi muresid. Eneseteadvus aitab teil vältida pettumisi.

 

Lõvi: Kui olete pühendunud, võite tungivalt soovida olla tähelepanu keskpunktis. Soovite, et teie partner külvaks teid üle armastuse ja kiindumusega ning teil võivad olla kõrged ootused tähelepanu taseme suhtes, mida ta teile osutab. Kuigi soovid, et sind hellitataks on loomulik ja oluline meeles pidada, et suhted on kahesuunalised. Veenduge, et pakute oma partnerile armastust ja tähelepanu, mida ta väärib. Leidke viise, kuidas ka tema end erilisena tunneks.

 

Neitsi: Olukordade analüüsimine ja teadlike otsuste tegemine on hädavajalik, kuid mõnikord on vaja lahti lasta ja armastusel loomulikult voolata. Püüdke täna alistuda armastuse maagiale, küsimata või uurimata iga pisiasja. Lase oma valvsus maha ja luba endal olla avatud uutele kogemustele. See ei tähenda, et peaksite oma tähelepanelikust olemusest täielikult loobuma, vaid selle asemel leidke tasakaal ratsionaalsuse ja emotsionaalse sideme vahel.

 

Kaalud: Sinu elukaaslane võib olla väärtuslikuks toeallikaks, eriti tähtsate otsuste tegemisel. Täna otsige tema panust ja usaldage partneri teadmisi. Need võivad pakkuda teistsuguseid vaatenurki, mis avavad teie silmad uutele võimalustele. Koos saate leida tasakaalustatud lahenduse, mis vastab teie mõlema vajadustele. Kui olete vallaline, usaldage universumi ajastust ja uskuge, et kõik läheb nii, nagu peab.

 

Skorpion: Teie töökoormus võib praegu olla ülekaalukas. Võite leida end kinni erinevates ülesannetes ja tähtaegades, mille tulemusena tunnete end vaimselt ja füüsiliselt kurnatuna. Ka teie partner võib kogeda sarnast stsenaariumi, mis jätab teile vähe aega ja energiat kvaliteetseteks hetkedeks koos. Leia väikseid viise, kuidas oma kiindumust näidata ja sidet oma partneriga säilitada.

 

Ambur: Leidke hetk, et mõtiskleda inimeste üle, kes on teie romantilisel teekonnal olulist rolli mänginud. Kaaluge vanade sõprade või endiste partneritega ühenduse võtmist ja vestluste alustamist, mis võib viia parema mõistmiseni,et võimalusel vajalikke muudatusi teha. Pidage meeles, et see ei tähenda minevikus elamist, vaid kasvu ja tervenemise võimaluse omaksvõtmist. Lähenege nendele kohtumistele avatud meelega ja valmisolekuga andestada.

 

Kaljukits: Kaaluge isikliku ruumi ja sõltumatuse tähtsust oma suhetes. Andke partnerile ruumi oma huvidega tegelemiseks ja talle meeldivate tegevuste tegemiseks. Julgustage tema kasvu ja individuaalsust, mis lõpuks tugevdab teie sidet. Täna proovige hinnata oma partneri armastuse ja kiindumuse žeste. Näidake oma tänulikkust ja vastake tema armastusele.

 

Veevalaja: Kui olete suhtes, olge valmis ägedateks aruteludeks oma partneriga. Kuigi on tore, kui teil on keegi, kes suudab teie intellektuaalse võimega võistelda, on oluline läheneda nendele vestlustele avatud meelega ja valmisolekuga mõista üksteise vaatenurki. Selle asemel, et muutuda kaitsvaks, proovige leida ühisosa ja hinnata erinevaid seisukohti, mida te mõlemad hindate.

 

Kalad: Sinu emotsionaalsed vajadused on täna laes. Kui olete pühendunud suhtes, avastate, et ihkate emotsionaalset intiimsust. Ava oma süda ja väljenda oma sügavaimaid emotsioone oma partnerile. Kui olete vallaline, tehke ülevaade oma tundlikust olemusest ja olge valmis kohtuma avatud meelega inimestega. Lõpuks leiate sobiva partneri, kes mõistab teie emotsioone.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope