Armastuse ja suhte horoskoop 21.06.2024.


Jäär: Emotsioonid võivad täna olla laes. Olge oma südameasjades otsustav. Sukelduge sügavale sisekaemusse ja avastage, mis juhib teie kirge ja soovi. Pidage meeles, et iga suhtlus on õppimisprotsess ja võimalus enda kohta rohkem teada saada. Võtke sõit vastu, sest tõelise romantika võimalus on keset tormi. Olge vastutulelik, kuid samal ajal kaitske oma südant.

Sõnn: Kui olete pühendunud suhtes, võite endalt küsida, kas on hea olla sõber või ka vahel vallaline olla. Peate austama oma tundeid ja püüdma mitte olla ebamäärane selles, mida oma partneriga vajate. Mõistke, et terve suhe on selline, kus mõlemad partnerid austavad teineteise isiksust. Aktsepteerige suhte voolu ning usaldage, et teie armastus iga päevaga ainult süveneb.

Kaksikud: Teie ajakava on täna tihe ning suhtlemiseks või tutvumiseks on vähe aega. Kuid ärge laske kiirel päeval potentsiaalsete partneritega ühenduse loomist takistada. SMS, kõne või isegi väike kingitus võib palju muuta ja anda teisele inimesele teada, et hoolite. Olge optimistlik ja otsige midagi tähenduslikku ükskõik, kui väike see ka poleks. Õige inimene hindab teie tehtud jõupingutusi.

Vähk: Endine leek võib naasta ja püüda täna kirge uuesti süüdata. Selline kohtumine võib tekitada emotsioone ja te võite tungivalt soovida sellega nõustumist. Enne naasmist andke endale aega mõelda, miks asjad läbi on. Ülioluline on hinnata, kas lahkumineku põhjustega on tegeletud, või on tegemist lihtsalt kellegi kadumisega. Järgige oma unistusi, kuid ärge unustage arutleda.

Lõvi: Täna soovite kaaslast või partnerit, kes teid mõistaks. See on õige aeg, et otsida inimest, kes hindab ja austab teistsuguse olemisega kaasnevat unikaalsust. Otsige uusi kohtumisi ja võite olla õnnelik, kui leiate selle erilise inimese, kellega neid hetki jagada. Olge teie ise ja minge oma instinktidega kaasa. Võib ilmneda uus armastusehuvi.

Neitsi: Täna võite kadestada kedagi, kes on suhtes ja soovite olla sarnases olukorras. See on normaalne, et nii tunnete, kuid pidage meeles, et muru on alati rohelisem, kui tundub. Alati ei pruugi kogu lugu olla arusaadav, sest igal suhtel on häid ja halbu aegu. Tehke endale selgeks, mida partnerilt soovite ja oodake õiget inimest. Olge valmis vastu võtma armastust, mis on teile määratud.

Kaalud: Täna puutute kokku koduste probleemidega ja peaksite olema piisavalt kannatlik, et nendega toime tulla. Need on mõned asjad, mida peate oma väljavalituga oma suhte parandamiseks korda saatma. Olge ausad, ärge varjake midagi ja proovige üksteist mõista. See aitab suhteid arendada, sest asjad arutatakse ja lahendatakse teise inimese abiga.

Skorpion: On hea aeg alustada vestlust ja potentsiaalsete partneritega tutvust teha, sest teie enesekindlus tõmbab neid ligi. Olenemata sellest, kas lähete peole või lihtsalt päevaks oma äri ajama, proovige rääkida inimesega, kes teile atraktiivne tundub. Naeratus ja sõbralik suhtumine võivad tähendada palju ja see võib luua suhte, mis viib millegi enamani. Tervitage muutust ja olge võluv.

Ambur: Täna olete te romantiline ja näitate oma partnerile, kui väga temast hoolite. Veenduge, et räägiksite oma partneriga või isegi suhtleksite mingis intiimsuse vormis, et tugevdada loodud sidet. Nüüd on teil aeg oma suhte kallal töötada ja kaotatud hiilgus tagasi tuua. Tuletage meelde vanu koosveedetud hetki ja kavandage, kuidas luua uusi mälestusi.

Kaljukits: Täna võib vallalistele meeldida huvitav inimene, kuid ärgu tunded valitsegu südant, sest pea peab valitsema südant. Kui kirg on kõrge on oluline vältida seda, et iha üksi oma otsuseid juhtida ei lase. Kulutage aega, et hinnata suhte potentsiaali ja seda, kas te olete teineteisele sobivad või mitte. Võimalik on tasakaalustada südant ja meelt, et oleks võrdne sõnaõigus.

Veevalaja: Täna pöörake erilist tähelepanu oma armuelule. Kui olete olnud hõivatud muude eluaspektidega on aeg keskenduda suhtele. Kui te ei arvesta armastuse võimalusega, võite kaotada suurepärase suhte. Lähenege uutele kogemustele valmisolekuga inimesega rääkida ja olla huvitatud temaga tutvumisest. Temaga on alati huvitav ja ta lihtsalt ootab, et heidaksite talle teise pilgu.

Kalad: Tänased energiad viitavad sellele, et peaksite proovima oma partneriga rohkem aega veeta ja oma sidet tugevdada. Rääkige üksteisele, mida te tunnete ja mida arvate, sest see muudab teid veelgi intiimsemaks. Minge õhtust sööma või veetke rahulik õhtu kodus, kuid olge koos. Oodake armumist ja intiimsust sügavamal tasemel, kui olete kunagi varem tundnud. Need väikesed asjad, mida te üksteise heaks teete, loevad.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope