Armastuse ja suhte horoskoop 21.07.2023.


Jäär: Päevane energia julgustab teid olema tänastes tegudes siiras ja järjekindel. Vältige tühjade lubaduste andmist või liigset pühendumist asjadele, mida te ei suuda reaalselt täita. Olge oma partneriga aus selles osas, mida saate teha ja mida mitte. Teie partner hindab teie avameelsust ja teie tõelist pingutust antud lubaduste täitmisel. Usaldus ja austus süvenevad, luues teie vahel tugevama sideme.

 

Sõnn: Täna on suurepärane päev teie ja teie partneri vahelise sideme tugevdamiseks. Suurte muudatuste peale surumise või rasketel teemadel arutlemise asemel keskenduge pisiasjadele, mis teie suhtesse rõõmu toovad. Südamlik kompliment, armas žest või üllatuslik armastuseavaldus aitavad teie sidet palju tugevdada. Vältige liiga kriitilist või nõudlikku suhtumist, kuna see võib tekitada tarbetuid pingeid.

 

Kaksikud: Rahaasjad võivad saada teie suhetes puudutavaks punktiks. Võib-olla on teil või teie partneril rahaline stress või teil on erinevad kulutamisharjumused. Nendele aruteludele on oluline läheneda empaatiaga. Vältige impulsiivselt oluliste finantsotsuste tegemist, mis võivad teie suhetes põhjustada pahameelt ja konflikte. Tehke oma rahaasjade sujuvamaks muutmiseks ja finantseesmärkide ümberkorraldamiseks ühine plaan.

 

Vähk: Kuigi nõuannete pakkumine võib olla kasulik, pidage meeles, et teie partner on isik, kellel on oma ainulaadsed kogemused ja vaatenurk.Ta ei pruugi alati valida teie soovitatud teed, kuid see ei tähenda, et ta teie panust ei väärtustaks. Usaldage tema otsustusvõimet ja laske tal oma teekonda omas tempos uurida. Vallalised tunnevad, et neid tõmbab, kellegi erilise poole, aga tuleb leida aega, et inimest tõeliselt tundma õppida.

 

Lõvi: Pole harvad juhud, kui paarid kogevad läbi tõuse ja mõõnasid ning täna võib olla üks neist päevadest, kus sina ja su partner peate astuma sammu tagasi ja andma teineteisele ruumi. See järelemõtlemisperiood võib olla kasulik teile mõlemale, kuna see võimaldab teil näha perspektiivi oma tunnetele ja mõtetele. Vallalised peaksid uue ühenduse otsimisel pausi tegema ja suunama selle energia sissepoole.

 

Neitsi: Täna on ideaalne aeg oma partneriga maha istuda ja arutada oma ühiseid kirgesid ja põhjuseid, mis teie mõlemaga resoneerivad. Leidke ühisosa ja otsustage tegevuse kasuks, millest olete mõlemad entusiastlikud. Koostöö planeerimine tugevdab teie sidet ning pakub eesmärgi- ja rahulolutunnet, mis ulatub teie suhtest kaugemale.

 

Kaalud: Olenemata sellest, kas olete pühendunud suhtes või otsite armastust, näitavad tähed, et on aeg keskenduda oma armuelu alustaladele. See on suurepärane aeg sisendada romantikat oma kodusesse keskkonda. Kaaluge oma eluruumi ümberkujundamist, et luua harmooniline ja hubane õhkkond. Ühise ruumi hooldamine võib märkimisväärselt mõjutada teie emotsionaalset sidet ja tuua teid lähedasemaks.

 

Skorpion: Pühendunud suhtes olevate inimeste jaoks võib teie partner tunda end viimasel ajal tähelepanuta jäetuna, kuna keskendute intensiivselt teistele asjadele. Astuge samm tagasi ja hinnake aega ja vaeva, mille oma suhtele pühendate. Pidage meeles, et armastus nõuab tähelepanu ja hoolitsemist, nagu õrn lill vajab õitsemiseks vett ja päikesevalgust. Püüdke oma tihedast ajakavast hoolimata oma partneriga kvaliteetaega veeta.

 

Ambur: Kui tähed täna joonduvad, julgustavad nad teid oma suhtest visiooni leidma. Nagu seate eesmärke muudes eluvaldkondades, võib armuelu põhimõtete seadmine tuua selgust ja perspektiivi. Mõelge sellele, kuhu teie suhe liigub ja mida soovite koos saavutada. Arutage oma unistusi ja väljakutseid oma partneriga ning töötage meeskonnana, et toetada üksteise kasvu.

 

Kaljukits: Kosmilised energiad on joondatud, et aidata teil oma emotsionaalseid sidemeid süvendada, kuid selleks peate olema ettevaatlik negatiivsete mõjude suhtes, mis võivad teie arengut takistada. Võtke aega enda jaoks ja vältige negatiivseid inimesi või olukordi, mis kulutavad teie energiat. Looge vaikuse ruum, kus saate häälestuda oma südamele ja kuulda oma sisehääle sosinaid, paljastades seda, mida teil tõesti vaja on.

 

Veevalaja: Tänane päev võib tuua kaasa erinevaid emotsioone. Ühest küljest võite igatseda oma partneriga füüsiliselt lähedust, kuid teisalt olete teadlik kohustustest, mis hoiavad teid lahus. Kasutage seda aega oma emotsionaalse sideme tugevdamiseks suhtluse kaudu. Kaasaegne tehnoloogia pakub erinevaid võimalusi ühenduses püsimiseks, seega kasutage oma armastuse ja pühendumuse väljendamiseks videokõnesid või sõnumeid.

 

Kalad: Varem võisite leida lohutust oma emotsioonide ühendamisest partneri omadega, luues peaaegu purunematu sideme. See intensiivsus võib aga kaasa tuua lämbumistunde või individuaalsuse tunde kaotamise. Täna on aeg oma autonoomia tagasi nõuda ja meeles pidada, et teie unistused on sama olulised kui teie partneri omad. Toetav partner julgustab teid olema suhtes ja üksikisikuna parim mina.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope