Armastuse ja suhte horoskoop 21.08.2023.


Jäär: Valmistuge päevaks, kus südameasjad on tähelepanu keskpunktis. Õhus on armastust aga ka mõned ebakindluse pilved. Teie ja teie partner võite sattuda sügavatesse vestlustesse. On võimalus, et olete tundeid eiranud, nüüd on aeg lasta neil voolata. Küsimuste esitamine tuleviku kohta on normaalne, kuid suhtlemine on ülioluline. Niisiis,haarake oma partneri käest ja laske tal oma mõtetes kaasa rääkida.

Sõnn: Täna on teie jaoks midagi intrigeerivat.Teie tee võib ristuda kellegi uue ja täiesti põnevaga.Lülitage radar sisse ja olge avatud ootamatustele. Olgu selleks võimalus kohtuda oma lemmikkohvikus või mõnel seltskonnaüritusel, osalege kõikidel. Tundub, et sina ja uus tuttav võiksite luua midagi püsivamat,kui põgus flirt. Ärge üllatuge, kui leiate end uues suhtes.

 

Kaksikud: Täna astuge samm tagasi ja mõelge sellele, mis teid armuelus tagasi on hoidnud. Kas olete lasknud tööl või muudel kohustustel olla esikohal? On aeg leida tasakaal ja teha ruumi armastusele. On uskumatu, kuidas lihtne vestlus võib viia sügavama mõistmiseni. Päeva lõppedes tehke oma edusammudest kokkuvõte. Tähistage väikseid võite ja samme, mida olete oma armuelu parandamiseks astunud. Pidage meeles, et kõik on seotud reisiga.

 

Vähk: Päeva alguses võite sattuda unenägudesse ja mõelda, kas see eriline keegi ootab teid. Uskuge armastuse maagiasse. Visualiseerige neid mõtteid oma hingesugulase nägemisest – ta ei pruugi olla nii kaugel. Pöörake tähelepanu nendele väikestele märkidele ja peentele žestidele, mis võivad anda edasi sügavamaid tähendusi.Ta võib tunda samasugust sidet nagu teiegi.

 

Leo: Täna ei tasu draamat vältida – seda tuleb luua võimalikult meelelahutuslikul viisil. Segage nalja ja spontaansust ning vaadake, kuidas vestlused sädelevad ja südamed puperdavad. Partnerlussuhted, nii uued kui ka olemasolevad, on valmis särisema. Kui olete paaris, ühendage jõud oma kallimaga ja laske energial õitseda. Avastage koos uusi territooriume ja looge mälestusi, mis panevad teid mõlemaid naeratama.

 

Neitsi: Valmistuge täna armastusosakonnas ootamatusteks. Teie armuelu võib olla nagu pusle puuduvate tükkidega ja teie ja teie partner võiksite seda vaadata erinevate nurkade alt. Teie arvamuste kokkupõrked võivad sidet tugevdada. Võtke omaks erinevused. Sukelduge nendesse aruteludesse, kuid hoidke austust puutumata. Pidage meeles, et see on mõistmine, mitte tõestamine, kellel on õigus.

 

Kaalud: Päeva alguses ärge imestage, kui unistate romantilisest puhkusest või plaanite magusaid üllatusi.Hoidke lähedasi,nad vajavad teie kinnitust. Õhtu edenedes ärge unustage häälestuda oma partneri emotsioonidele. Olgu see empaatiline kõrv, millele ta saab toetuda. Võib-olla on partner end viimasel ajal pisut ülekoormatud tundnud. Teie võime kuulata ja mõista võib kõike muuta.

 

Skorpion: Valmistuge päevaks, mis on täis positiivseid emotsioone ja südamest südamesse vestlusi oma erilise inimesega. Avastate innukalt oma mõtteid, unistusi ja isegi rumalaid nalju jagama. Tundub, nagu oleksite sünkroonis täiesti uuel tasemel. Niisiis, miks mitte planeerida väikest puhkust või spontaanset kohtingut? Olgu selleks piknik pargis, päev rannas või hubane õhtu, rutiini muutmine lisab sädet, mida olete igatsenud.

 

Ambur: Täna ristuvad teie teed inimestega, kes teis huvi äratavad. Need ei ole tavalised vestlused, vaid sügavad ja sisukad mõttevahetused, mis puudutavad teie hinge. Ärge üllatuge, kui osalete vestlustes, mis on kaugel pinnapealsest. Need kohtumised on seotud emotsioonidesse süvenemisega. Loote ühenduse tasemel, mis jätab püsiva mulje, tekitades tunde, nagu oleksite üksteist tundnud juba ammu.

 

Kaljukits: Neile, kes on juba partnerluses, võib tänane päev tuua olulisi vestlusi oma kallimaga. Teie ühised unistused ja püüdlused on fookuses. See on suurepärane aeg nende teemade käsitlemiseks, mida olete vältinud. Usaldage oma sidet ja tehke koostööd, et ehitada tulevikku, mis kõlab hästi teie mõlema jaoks.Täna võtke omaks spontaansus ja üllatus. Murdke rutiin ja süstige oma armuellu põnevust.

 

Veevalaja: Täna võivad teie suhted kaasa tuua väljakutseid. Kas olete oma lähedastega kvaliteetaega edasi lükanud? Arusaamatuse pilved võivad veereda, kui olete südamest südamesse vestlused tähelepanuta jätnud. Väga oluline on näidata lojaalsust ja pühendumust oma kodule ja lähedastele. On aeg tõestada oma partnerile ja perele, et olete nende jaoks läbi aegade olemas.

 

Kalad: Ärge imestage, kui teid tõmbab keegi, kes kehastab loovust ja struktuuri. Sädemed võivad lennata, kui võtate ühendust kellegagi, kes hindab teie kujutlusvõimet, kuid austab vajadust stabiilsuse järele. Kui teil on juba suhe, on käes aeg lahendada kõik püsivad probleemid. Teie võime suhelda õrnalt ja mõistvalt on südamest südamesse vestlused.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope