Armastuse ja suhte horoskoop 21.09.2023.


Jäär: Te peaksite täna olema valmis partneriga viljakatesse vestlustesse astuma. Enamasti võivad intiimsusprobleemid teie suhtesse tühimiku tekitada. Rääkige kogenud inimesega, et mõista, kuidas praeguses olukorras käituda. Viige oma partner pikale autosõidule ja rääkige õnnelikest mälestustest. Samuti võite leida õige inimese, kui okete vallaline ja otsite stabiilset suhet.

Sõnn: Püüdke võimalikult palju suhelda ja kaasake partner igasse vestlusesse oma perega. Kui olete vallaline ja teile ei meeldi üritustel osaleda, ei ole see aeg teie mugavusruumi jaoks ideaalne. Tulge sellest välja ja liituge sotsiaalsete gruppidega. Võite täna oma tulevast väljavalitut veebis kohata. Parem on mitte kurta ja varuda kannatust, et näha, kuhu see suhe viib.

Kaksikud: Praegu on suurepärane aeg võtta kuulda oma partneri nõuandeid ja alustada oma karjääris millegi uuega. Armastus õitseb nagu ei kunagi varem ja võite veeta terve õhtu koos partneriga. Hakake kasutama kohtingurakendusi, et kohtuda sarnaselt mõtlevate inimestega. Isegi kui teid tõsised suhted ei huvita, ei tekita lõbusad vestlused suuri probleeme. Töö hoiab teid hõivatuna, kuid proovige siiski veeta oma partneriga kvaliteetaega.

Vähk: Peaksite panustama rohkem energiat oma partneri hoolimisse. Teie väljavalitul võivad olla väikesed finantsprobleemid, seega proovige aidata teda,nii hästi kui võimalik. Kiire õhtune väljasõit aitab teil vabaneda vaimsest ärevusest, millega olete mõlemad kaua silmitsi seisnud. Täna õpite oma vanematelt palju armastuse ja mõistmise kohta.

Lõvi: Tunnete armastuse intensiivsust, kui teie külgetõmme partneri vastu jõuab uutesse kõrgustesse. Ärge unustage oma partneri ees väljendada kõike, mis elus toimub. Kui jätad olulised punktid märkamata, võib hiljem tekkida arusaamatusi. Armastus on seotud väga paljuski võrgumaailmaga, nii et proovige pigem kõnede ja vestluste kaudu suhelda oma erilise inimesega.

Neitsi: Rakendage oma romantilise suhte parandamiseks õigeid strateegiaid, nagu armastuse eest võitlemine ja karjääriprobleemide minimeerimine. Teie partner hindab teie iga soovi, nii et olge väga uhke ja õnnelik, et teil on selline kallim. Samuti võite õhtul saada fantastilise üllatuse, mis aitab teil oma sidet parandada. Rahulik väljasõit aitab teil päevastest pettumusest väljuda.

Kaalud: Mõned väiksemad tülid ja mured võivad teid ja teie partnerit heidutada. Lisaks võite kokku puutuda ka oma vana suhtega, mis põhjustab teie praeguses suhtes probleeme. Ainus viis oma armastuse ja mõistmise suurendamiseks on arusaam, kui kaugele olete jõudnud, ja lihtsalt lasta sellel minna. Kui olete just mürgisest suhtest välja tulnud, on parem üksinda endasse vaadata.

Skorpion: Suur mure teie tööelus võib põhjustada häireid teie suhetes. Kuid teie partner tagab teile vaimse rahulolu, seega olge tänulik. Puhkus võib motiveerida teid alustama oma partneriga uusi väljundeid. Kui olete kaua abielus olnud, on täna suurepärane aeg pere laiendamise konstruktiivseks kaalumiseks.

Ambur: Väljendage oma armastust paremini, et ka teine ​​inimene oleks rahul. Kingi täna oma partnerile midagi erilist, mis kujutab sinu armastust. Füüsiline kiindumus ja kontakt on vajalikud ka teie suhte säilitamiseks. Juhuslik kohtumine võõraga võib põhjustada närvilisust. Proovige kallite inimesega võimalikult kiiresti ühendust võtta.

Kaljukits: Tehke oma partneriga midagi abistavat ning tegelege ühiskondliku tegevusega. Väljendage ennast nii palju, kui võimalik, olgu see siis rõõm või mure. Samuti võib teie partner avaldada mõne pereliikme kohta olulise saladuse, mis teid üllatab ja šokeerib. Valmistuge õhtuks koos partneriga ja tunnetage sidet.

Veevalaja: Tunnete end oma partneri läheduses laetuna ja energilisena, seega proovige jääda võimalikult aktiivseks. Nüüd on suurepärane aeg väljendada ennast, et kohtuda oma erilise inimesega ja mida soovite koos teha. Mõnikord on vaja sõnadega kinnitada, mida te tegelikult teise inimese suhtes tunnete. Teie sõber võib püüda teie suhteid valedega kahjustada, seega olge väga ettevaatlik.

Kalad: Teie entusiasm ja kergemeelsed vestlused teevad kaaslase rõõmsaks. Planeerige kohting, et saaksite aega veeta ja mälestusi luua. Kui olete äsja suhtesse astunud, tunnetate emotsioone. Oodake, kuni teie partner töölt naaseb, ja nautige koos aega. Sisukas vestlus uute karjääriväljavaadete üle võib tuua positiivseid arenguid, kui töötate mõlemad samal alal.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope