Armastuse ja suhte horoskoop 21.10.2023.


Jäär: Kui olete pühendunud suhtes, nautige südantsoojendavat üllatust, kuna teie kaaslane lisab teie päeva magusa lihvi. Täna on aeg jagada intiimseid hetki, mis määravad suhte olemuse. Austage seda sidet. Neile, kes pole praegu suhtes, võib kohvikus võõra inimesega mõnus vestlus, viia naeratuseni. Võite mõlemad lõpuks vahetada oma kontaktandmeid.

Sõnn: Täna võite saada oma partnerilt südamliku kirja või sõnumi. See žest sütitab uuesti romantika ja kinnitab tema pühendumust teile. Arvestage aga sellega, et nädalavahetuse plaanides võib tekkida lahkarvamusi. Kui olete vallaline, võite juhuslikul koosviibimisel kohtuda kellegagi, kes intrigeerib sõbra kaudu. Uurige seda seost lähemalt ja lootke parimat!

 

Kaksikud: Täna võib teie partner luua sisukateks vestlusteks romantilise õhkkonna. Harmoonia säilitamiseks harjutage aktiivset kuulamist ja pidage meeles, et mõnikord on õige leida kompromiss eriarvamusega. Need, kes on vallalised, hoidke silma peal intrigeerivatel kohtumistel. Ärge heitke meelt, kui flirtiv suhtlus ei lähe plaanipäraselt, kuna iga vestlus on väärtuslik õppimiskogemus.

 

Vähk: Kui olete pühendunud suhtes, võib teie partneri ennetav lähenemine parandada minevikus tekkinud arusaamatusi ja taaselustada usaldust, tuues teie ellu positiivsuse. Arvesta sellega, et vana ebakindlus võib taas päevakorda kerkida, seega otsi oma kallimalt kindlustunnet ja pea meeles, et sind hinnatakse just sellisena, nagu sa oled. Üksikud inimesed võivad kogeda ootamatut kohtumist kellegagi, kes jagab nende huvisid.

 

Lõvi: Kui te tavaliselt ei keskendu suhte sentimentaalsetele ja romantilistele aspektidele, võib tänane päev teid üllatada, kui teie kaaslane väljendab oma tõelisi tundeid. See võib teid liigutada ja te tunnete end emotsionaalsena. Vallaliste jaoks on potentsiaali intrigeerivaks vestluseks ja uueks suhteks. Ees on ootamas romantiline õhtu.

 

Neitsi: Väljendage oma partnerile kiindumust, ka igapäevaelus, nii puudutuse, kui ka toetavate žestide kaudu. Kui olete pühendunud suhtes, kinnitab teie armsam oma vankumatut armastust ja pühendumust. Kui aga tekib ebakindlus ja emotsionaalne pinge koguneb, rääkige kõigest oma partneriga. Kui olete vallaline, võite kohata kedagi, kes jagab teie kirge tähelepanelikkuse ja heaolu vastu.

 

Kaalud: Täna võivad pühendunud suhtes inimesed kogeda lahkarvamusi koduste kohustuste või rahaasjade osas, mis häirib kodust harmooniat. Praegu pole õige aeg vestlusesse astuda. Andke üksteisele ruumi ja aega. Vallalised võivad leida end meeldivates vestlustes, huvitavate võõrastega, sellistes kohtades nagu trennisaal. Enne, kui tulevikus midagi erilist oodata, on oluline inimest tunda.

 

Skorpion: Kui olete pühendunud suhtes, saate oma igapäevarutiini elevust lisada, üllatades oma partnerit spontaansete tegevustega, nagu hubane ühine filmiõhtu, või isegi kirjutades talle südamliku luuletuse. Erimeelsused kohustuste või rahaasjade osas, võivad aga hetkeks rahu häirida. Vallaliste jaoks võivad tekkida, veetlevad vestlused kütkestavate võõrastega.

 

Ambur: Täna on päev, mil väärtustada ennast ja enda ümber olevaid inimesi. Teie partner võib planeerida kodus armsa üllatuse, mis võimaldab teil omaks võtta õhus oleva armastuse ja hellitada hetke. Tunnistage oma armsamale tundeid ja püüdlusi. Kui olete üksik, võib sõber tutvustada teile kedagi erilist, kellest võib tulevikus kujuneda tähendusrikas ühendus. Tehke ühiseid plaane ja õppige üksteist paremini tundma.

 

Kaljukits: Püsisuhtes inimesed võivad täna kokku puutuda ajakavade koostamise konfliktidega, mis võivad põhjustada frustratsiooni. Kompromisse tehes ja lahendusi leides saavad mõlemad partnerid jätkata oma huvide elluviimist. Väärarusaamade vältimiseks andke oma plaanidest eelnevalt teada. Vallalised võivad kohtuda kellegi intrigeerivaga. Võtke praegu aeglaselt ja olge avatud kohtumiseks.

 

Veevalaja: Võtke hetk, et näidata oma partneri suhtes empaatiat ja kuulata aktiivselt tema mõtteid, isegi kui see pole teie tavaline lähenemine. Võib-olla oleks parem vältida täna teatud muredega tegelemist, sest eemal tuleks hoida konflikte ja vaidlusi, eriti inimestega, keda te pole veel hästi tundma õppinud. Kui olete vallaline, võite sattuda haaravasse vestlusesse kellegi kütkestavaga.

 

Kalad: Pühendunud suhtes inimeste jaoks, võib see päev esile tuua ka väärtuste või prioriteetide erinevused, mis võivad pingeid tekitada. Nende probleemide lahendamiseks on ülioluline pidada oma partneriga avatud ja lugupidavaid arutelusid ning püüda leida ühisosa. Täna seltskondlikel või heategevusüritustel osalevatel vallalistel on potentsiaali kohata kedagi erilist, kellel on sarnased väärtused ja eesmärgid.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope