Armastuse ja suhte horoskoop 21.11.2022


Jäär: Täna võib süttida armuleek ja kohtumine sinule e rilise inimesega on väga võimalik. Õppige aktiivselt kuulama ennast ja oma sisehäält. Nende poole, kes on praegu vallalised, võidakse peagi abieluettepanekuga pöörduda. Lähiajal võib abiellunute ridadesse lisanduda uus pereliige.

 

Sõnn:Täna on lootust kirglikeks armusuheteks. Tähed sobivad ideaalselt romantilise õhtu jaoks. Need, kes otsivad romantilist partnerit, võivad samuti õnnelikud olla. Võtke ühendust uute inimestega ja avardage oma suhtlusringi.

 

Kaksikud:Teie suhetes võib lahkarvamuste tõttu tekkida pingelisi hetki. Kiirete valikute tegemine võib Kaksikute isiklikus elus probleeme tekitada. Ärge laske väiksemal lahkhelil teid eksitada,kiiremini tegutsema. Selle asemel proovige tõhusalt suhelda või jõuda oma partneriga kompromissile.

 

Vähk:Elu muutev armusuhe võib teie ellu järsku siseneda, kui te pole praegu kiindunud. Teie suhtlusringkond võib pakkuda teile väga vajalikku julgustust, et viia oma romantiline elu järgmisele tasemele. Selle tulemusena kasvate tõenäolisemalt teie ja teie partner üksteisele lähedasemaks.

 

Lõvi:Täna kaldute olema romantilisem ja peaksite proovima pma suhet millegi põnevaga uuendada. Uue ja põneva jagamine aitab teie omavahelist kirge uuesti sütitada. Abielu toob noorpaaridele kaasa lapsevanemaks saamise ootuse.

 

Neitsi:Teie abielu tugevus võidakse täna proovile panna ja eriarvamuste korral peaksite vältima vaenuliku hoiaku võtmist. Lõpetage oma partneris vigade otsimine.Ärge rääkige oma romantilisest suhtest kõigile, keda teate. See võib teie suhtele kahjulikult mõjuda.

 

Kaalud:Õnn abielusfääris võib teie jaoks püsida kindlana Sulle võib romantilistes ettevõtmistes õnne soovida ja võid varsti kohtamas käia. Kui soovite leida kedagi, kellega koos oma ülejäänud elu veeta, peaksite kasutama kõiki võimalusi uute inimestega kohtumiseks. Kaalude jaoks on nüüd aeg leida “see üks ja ainus”.

 

Skorpion:Abiellumiseks on hea aeg, nii et kihlatud paarid peaksid kaaluma abiellu astumist. Pikaajalised romantilised partnerlussuhted võivad olla viljakad. Armuasjade stabiilsena hoidmine teie kahe vahel võib teie suhtega imesid teha. Mõne jaoks võib see kaasa tuua abielu.

 

Ambur:Teie armuelu on täna põnev.

Te olete täna eriti loominguline ja suudate paremini leida kodust õndsust. Soovite pakkuda partnerile hoolivust ja tunnustust. Täna võid tunda end ka julge ja enesekindlana tänu oma partneri usaldamisele.

 

Kaljukits:Nendel kes on vallalised, on suurem võimalus armastust leida ja püsiva suhte poole liikuda. Abieluvaldkonnas on kõik positiivne, mis on seotud omavaheliste suhetega,võimalik. Täna võib olla pöördeline päev, mil teie uus romantiline suhe võtab otsustava pöörde abielu poole!

 

Veevalaja:Uus beebi võib olla veevalajast abielupaari tervitatav täiendus ja suur ootus.Need, kes põevad oma murtud südant, võivad kiiremini paraneda. Loobuge lõplikult oma kibestumisest ja tehke oma südames ruumi uutele rõõmuallikatele.

 

Kalad:Teie abielu võib jääda mõnevõrra rutiinseks ja ebahuvitavaks. Rahu säilitamiseks võib olla vaja palju pingutada. Küünlavalgel õhtusöök ja pikad autosõidud romantilise muusika saatel on kaks suurepärast ideed, kuidas oma erilist inimest üllatada. Tõenäoliselt paraneb teie romantiline side tänu sellele.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope