Armastuse ja suhte horoskoop 21.12.2022.


Jäär: Püha ja imeline armastus ujutab teid täna kindlasti üle. See oleks nagu astumine täiesti erinevasse valdkonda, mis on täis põnevaid võimalusi ning uusi kogemusi ja tundeid. Lisaks avab see teie silmad imetlusele,mis kaasnevad esmakordsete romantiliste tunnetega. See on suurepärane aeg mõnulemiseks, sest seda ei tule enam kaua.

Sõnn: Täna ei pruugi olla parim päev esitada küsimusi sellele erilisele inimesele, kellele olete silma jäänud. Täna on õige päev oma valik uuesti läbi mõelda, kui see inimene on teie tuttav, kuid mitte veel lähedane sõber. Liiga kiirustaval tegevusel võivad olla soovimatud tagajärjed. Enne kontakti võtmist veenduge, et teate temast võimalikult palju.

Kaksikud: Teete kiindumuse näitamisega oma elu armastuse ülimalt õnnelikuks. Sinul ja su kallimal on täna parem keemia kui kunagi varem. Olete jõudnud kohta, kus saate üksteisele oma emotsioone väljendada ja üksteist tõeliselt mõista. Kui teie partner soovib alustada uut äritegevust, peaksite teda julgustama seda tegema.

Vähk: Hakake kohe oma armuelust teisiti mõtlema. Võimalik, et te ei pööra praegusele hetkele tähelepanu, mida see väärib. Lõpetage see, mida teete, ja lõõgastuge mõneks ajaks. Heitke oma mõtetest kõrvale kõik pildid teeseldud paaridest, kes eksisteerivad ainult filmides. Vaidlused on igas tähendusrikkas ühenduses vältimatud. Saage aru, et peate aktsepteerima positiivset koos negatiivsega.

Lõvi: Kui on midagi, millest olete partneriga juba mõnda aega tahtnud rääkida, kuid pole jõudnud selleni, võite leida motivatsiooni, et see täna lõpuks välja tuua. Võimalik, et soovite enne seda vaikset aega omaette olla, kuid see on hästi veedetud aeg. Pidage meeles, et iga suhe on pooleliolev töö, seega on teil kahel aeg palju rõõmu tunda.

Neitsi: Täna võite tunda tugevat külgetõmmet konkreetse inimese vastu. Teid tõmbab tema poole entusiasm, millega ta järgib oma kirgi ja tegevusi, millest ta hoolib. Ära mine kohe kõigega kaasa,anna endale veidi mänguruumi. Kellelegi tõeliselt pühendumiseks võib teil kuluda veidi aega, et õppida tundma tema muid isiksuseomadusi.

Kaalud: Pidage meeles, et mis tahes lühiajaline kasu ei oleks pikaajalisi tagajärgi väärt. Seetõttu on teie huvides vältida lõksu, mis otsib lohutust mujalt kui olemasolevast ühendusest. Kui te ei näita oma partnerile, et olete talle pühendunud, lähete suure vaidluse poole. Tehke kõik endast olenev, et keskenduda ja ignoreerida võimalikke tülisid.

 

Skorpion: Teie pika ja viljaka suhte tulemusena olete partneriga tekitanud mugava mustri, mis on teievahelist romantikat kahandanud. Kaalute täna viise, kuidas vältida pikaajalise suhte monotoonsust. Hankige nüüd kujutlusvõimet, leidmaks viise, kuidas oma suhetes kirg ja lõbu uuesti äratada. Tulemused üllatavad teid!

 

Ambur: Hea aeg end stabiilses suhtes kehtestada. Võimalik, et olete valmis viima oma praeguse romantilise sideme järgmisele tasemele, kui olete selle inimesega juba mõnda aega kohtunud. Võib-olla peaksite teie ja teie kaaslane astuma järgmise sammu ja abielluma või kokku kolima. Kui oled praegu vallaline, siis tea, et võis varsti leida kellegi, kes sind hästi täiendab.

 

Kaljukits: Võite täna tunda,oma romantiliste tunnete väljendamisel,sõnadest puudust. Suurepärased tõekspidamised armastuse ja suhete kohta võivad olla ülekaalukad ja teile võib tunduda, et te ei suuda neid kõiki kokku viia. Sõbraga sellest rääkimine võib aidata teil saada selgust oma tunnetes ja soovides ning astuda järgmine samm.

 

Veevalaja: Tänane päev paneb teid sisekaemuslikusse meeleollu. Võimalik, et keegi liigutab sind südamest ja keegi, kellest hoolid, avaldab sulle olulise saladuse. Võite kogeda selle inimesega ebatavalist lähedustunnet. Võib-olla tasub selle inimese kohta rohkem teada saada ja kaaluda pikaajalist suhet.

 

Kalad: Arvestades töökoormust,mis sul täna on olnud,võid teha selle vea,et proovid liiga palju, liiga kiiresti saavutada. Kui oled mõnda aega üritanud kedagi meelitada, võib ta lõpuks tunda, et on sinust tüdinenud ja soovib põgeneda. Suhete teatud hukatusest päästmiseks tuleb loobuda edasisest pealetükkivast sekkumisest. Kui soovite soodsat tulemust, laske kõigel settida.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope