Armastuse ja suhte horoskoop 21.12.2023.


Jäär: Armastuses ja suhetes on täna maagiline päev. Kui olete vallaline, võite kohtuda kellegi erilisega, kes resoneerub teie hingega. Kui teil on juba suhe, on tänane päev väga rahuldustpakkuv, täis tõelisi sidemeid ja sügavat mõistmist. Ärge kartke oma tundeid väljendada või sidet süvendada. Pidage meeles, et haavatavus on tugevus, mitte nõrkus.

Sõnn: Tänane päev toob teie armuellu romantikat ja kirge. Valitsevad intensiivsed tunded ja sügavus. Teie ja teie partner võite arutleda tõsistel teemadel, tugevdades oma sidet ja luues usaldust. Vallalise jaoks on potentsiaal kohtuda kellegagi, kes esitab teile väljakutseid ja intrigeerib. Olgu selleks pühendunud või tärkav romantika, näidake oma kiindumust autentsetel viisidel, et sügavamal tasandil suhelda.

Kaksikud: Oodake oma partnerilt palju mõistmist ja armastust. Tunnete end tema läheduses lõdvestunult, ilma et peaksite konkreetset hetke ootama. Proovige seda tunnet mõista ja sellele reageerida, kuna teil on võimalus sügavamal tasandil ühendust saada. Olge tänulik selle eest, kuidas armsam teid tundma paneb. Rõõmustage selle armastuse ja liidu üle.

Vähk: Tänane kosmiline energia õhutab teid oma emotsionaalsest kestast välja astuma ja võtma omaks armastuse imelised võimalused. Teie empaatiline ja mõistev olemus võivad olla teie romantiliste suhete õnnistuseks. See on ideaalne päev oma tunnete, mõtete ja unistuste edastamiseks oma partnerile. Tugevdage oma emotsionaalset sidet ja laske armastusel oma hinge toita.

Lõvi: Täna võtke omaks oma autentsus. Otsige kaaslast, kelle tõekspidamised ja väärtused ühtivad teie olemusega. Te tõmbate ligidale kedagi, kes armastab teie unikaalsust, kui olete iseendale truu. Kaasake teda hobidesse, mille vastu olete kirglik. Olge avatud erinevate vaadete uurimiseks, sest see võib aidata laiendada teie piire ja kohtuda sarnaste ideedega partneriga.

Neitsi: Te võite end viimasel ajal ebakindlalt või kõhklevalt tunda, kuid ärge laske neil tunnetel takistada uusi algusi kogemast. Teie sisemine süda on kutsunud teid riskima ja armastus võib teid üllatada ootamatu kohtumisega. Veenus, teie armastusplaneet, võib suunata teid kellegi poole, kes jagab teie intellekti ja analüütilist mõtlemisprotsessi.

Kaalud: Armastusejumalanna Veenuse kohalolek tagab, et päev kulgeb kire ja romantilise põnevusega. Oma tunnetest partnerile läbipaistev edastamine on suhte kasvu jaoks ülimalt oluline. Ärge aga liialdage romantikaga, praktiliste asjade ignoreerimise arvelt. Tasakaalustatud lähenemine armastusele, peaks andma kindluse. Vallalised peaksid ootama põnevaid kohtumisi.

Skorpion: Südameasjad võivad täna pisut segadusse ajada. Suhted võivad olla lainelise maastikuga, kuid pidage meeles, et ükski olukord pole püsiv. Pidage oma kallimaga avatud vestlusi. Teie imelik võime, näha asjade tegelikku olemust, aitab nendes keerulistes vetes navigeerida. Olge kannatlik, iga müsteerium ei vaja korraga lahendamist. Üksikud hinged, hoidke oma meeli teravana, universum töötab teie jaoks huvitava romantilise kohtumise nimel.

Ambur: Täna on võimalus saada oma partneriga lähedasemaks. Veetke aega tõeliste südamevestluste pidamiseks ja olge rohkem koos. Sellegipoolest võib see pakkuda ka võimalusi, järgmise sammu astumiseks. Ärge kartke arutelusid! Need viivad mõistmiseni ja ühenduseni. Uuendage romantikat intiimsete plaanide kaudu. Kui te läbite kõik vaidlused rahulikult ja kaastundlikult, suureneb teie pühendumus ja side.

Kaljukits: Tähetede seis soovitab täna lubada teie ellu uusi inimesi. Väljuge oma mugavustsoonist ja tutvuge erinevate persoonidega. Juhusliku kohtumise tagajärjel võib juhtuda midagi erilist. Kasutage seda võimalust, et teistega sõbrustada ja olulistel teemadel vestelda. Inimesed jõuavad teile lähemale, kui teie karisma särab. Olge avatud südamega, et võite leida inimese, kes tunneb end kaksikhingena.

Veevalaja: Täna on emotsionaalne erutus kõrge ja võib esineda pingeid. Sellegipoolest rääkige vabalt, seadke end oma partneri asemele ja leidke ühised eesmärgid. Nendest väljakutsetest koos läbi astudes muutute ühtsemaks ja oma sidemetes tugevamaks. Kasvatage armastust ka tormis olles, keskendudes sellele, mis teid koos hoiab. Kasutage seda aega ära ja tugevdage oma usku tänulikkusega.

Kalad: Täna on teil soovitatav olla uuendusmeelne. Planeerimata kohtumise kaudu võib tekkida põnev side. Olge veidrate inimeste suhtes avatud, sest armastus peitub neis ootamatutes kohtumistes. Otsige juhuslikke võimalusi ja uusi sotsiaalseid olukordi – need võivad kujuneda sügavateks suheteks. Seoses suhetega juhinduge intuitsioonist, sest see võib teid lõpuks kuhugi viia.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope