Armastuse ja suhte horoskoop 21. aprilliks 2022


Jäär : Tänane naer ja hea huumorimeel võivad teie emotsioonidega imet teha, kui teie suhe on jõudnud konarlikule punktile ja asjad on muutunud pingeliseks. Kaaluge oma praegusest suhtest hetkelist aja mahavõtmist, et lõõgastuda ja nautida. Leiate, et see on värskendav kogemus.

Sõnn : Teie armuelu on täna täis üllatusi, sest võite kohata kedagi imekaunist ja kütkestavat. Meeldiv ootamatu kohtumine tööl võib muuta muidu kõleda päeva millekski nauditavaks. Mõni töökaaslane astub teie ellu valssides ja annab teile võimaluse neid isiklikumal tasandil tundma õppida.

Kaksikud : tunnete end eriti kiindunud inimese vastu, kellega olete praegu seotud. Mida rohkem teate oma suhtest ja partneri isiksusest, seda edukam see on. Selle erilise päeva veetmiseks on ideaalne viis kallimaga välja minna, et tähistada oma armastust. Hellitage vahelduseks ennast ja oma partnerit.

Vähk : Olenevalt asjaoludest võib mõni teie suhtekäitumine täna tunduda sünkroonist väljas. Selle tagajärjel võite kogeda tasakaalu- ja harmooniatunnetuse häireid. Jääge positiivseks, sest on võimalik, et teie side kallimaga võib selle tulemusel oluliselt paraneda.

Lõvi : Ühes konkreetses suhtes võib esineda rahulolematust. Kuigi võite olla mõne teema või inimese vastu kirglik, võite kaotada tema vastu huvi, kui suhe ei teeni enam teie eesmärke. Selle tulemusel võite tunda end pigem piiratuna kui rõõmustatuna. Olukorra parandamiseks võtke kohe meetmed kasutusele.

Neitsi : tegelege oma avastusliku poolega ja ärge leppige sellega, millele olete juba mõelnud. Kui rääkida teie romantilisest elust, siis võib täna olla raske seda raami suruda. Võimalik, et midagi palju suuremat on kohe nurga taga. Selle leidmiseks peate olema valmis aktsepteerima kõike, mis ei vasta teie eelarvamustele.

Kaalud : On aeg keskenduda oma romantilistele väljavaadetele, selle asemel, et unistada suhetest kellegi teisega. Kui olete kellestki huvitatud, pöörduge tema poole, kuid ärge jääge tulemusse liiga kinni. Kui lasete tal liiga kaugele minna, võib lootuste suurendamine põhjustada valusa krahhi. Võtke asju rahulikult ja ärge muretsege.

Skorpion : Ainult teie ise saate oma tuju tõsta sellistel päevadel nagu täna. Nautige lõunasööki või jooke lemmikbaaris või -restoranis, seejärel istuge ja jälgige enda ümber toimuvat. Olgu selleks armastus või sõprus, tundub, et asjad ei lähe praegu nii, nagu soovite.

Ambur : Võtke aega, et väljendada oma tänu teile osaks saanud armastuse ja tähelepanu eest, ning veenduge, et vastate sama innuga. Kui panustate praegu vajalikku aega ja vaeva, naudite edaspidi oma partneri armastuse ja pühendumise eeliseid. Saate oma kallimalt meeldiva üllatuse, mis muudab teie päeva märkimisväärselt heledamaks.

Kaljukits : Suhte järgmiseks etapiks valmistumine on täna suurepärane idee. Oma suhte säilitamiseks ja kasvatamiseks tuleb kuulata oma kaaslast ja väljendada oma tundeid. Üks teist otsib ilmselt tõsisemat ja pikaajalisemat suhet kui teine. Pidage meeles avatud ja ausa suhtluse tähtsust.

Veevalaja : lisate oma suhtesse põnevust ja lõbu, leides selleks ainulaadse ja ebatavalise viisi. Viimastel kuudel on teie suhe kannatanud teie mõlema apaatia tõttu. Teie suhe on selle tagajärjel halvenenud. Oma suhetes romantika taaselustamiseks võtke aega uute ideede väljatöötamiseks.

Kalad : kohelge oma suhet alati nii, nagu see oleks uus, isegi kui olete juba aastaid koos olnud. Tänaõhtune kohting oleks ideaalne koos kvaliteetseks ajaveetmiseks. Kasutage seda võimalust maksimaalselt, et nautida üksteise seltskonda ja sideme soojust. Ühine filmi vaatamine – midagi, mida te pole tükk aega teinud – võib nüüd olla valik.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope