Armastuse ja suhte horoskoop 21. jaanuariks 2022


Jäär: See on hea päev enda avastamiseks. Kui olete pingutanud, et kellelegi muljet jätta, siis nüüd on aeg tegutseda. Ärge kõhelge ja öelge oma seisukoht. Teie väljavalitu on valmis Teid ära kuulama ja keskenduma Teile. Uute inimestega kohtudes lülitage kogu oma võlu sisse. Püsipartnerid võivad täna õhtul välja minna, et end tuulutada ja koos aega veeta.

Sõnn: Tundub, et miski hakkab Teie romantilist partnerlust takistama. Suunad teadlikult oma energiat oma igapäevasesse heaolusse, et hoida eemale negatiivsetest vibratsioonidest. Need, kes on vallalised, peaksid enne uue suhte alustamist võtma aega ja saama üle oma varasematest suhetest. Vältige mitme ülesandega tegelemist ja keskenduge sellele, mis on käes.

Kaksikud: Olete täna meeleolukas. Teil võib olla vähe kannatlikkust ja soovite kiirest ajakavast lõõgastuda. Vältige sotsiaalsete või perekondlike kohustuste võtmist, mida Te ei suuda täita. Olge oma partneri ja lähedastega aus ning andke neile teada, et vajate omaette aega. Leppige see nendega hilisemaks kokku.

Vähk: Need, kes on romantiliselt seotud, võiksid pidada dialoogi pühendumuse ja tuleviku üle. See äkiline arutelu võib Teid alguses üllatada, kuid soovitatav on vooluga kaasa minna. Need, kes on vallalised, võivad plaanida osaleda seltskondlikul üritusel, võtke ühendust kellegi uue ja põnevaga, kellega võite avastada end tundideks rääkima unustanuna.

Lõvi: Seadke oma vajadused prioriteediks. Need, kes on pühendunud suhtes, mõtisklege, mis on see, mida suhtesse panustate ja mida oma partneris kalliks peate. Järgige oma südant ja otsige, kus ja kellega on Teil mugav ja turvaline. Vallalised vajavad aega, et end kiirest elustiilist maha rahustada ja enda jaoks aega võtta.

Neitsi: Mõned hiljutised arengud Teie armuelus võivad muuta Teid ärrituvaks. Päev ei pruugi Teie tempo järgi kulgeda, kuid kindlasti leiate viise, kuidas end õnnelikuna hoida. Kasutage seda võimalust, et mõtiskleda selle üle, mida soovite oma kaaslaselt. Vallalistel on rohkem õnne oma erilise leidmisel pärast seda, kui nad on oma peas veidike asju ringi sorteeritud.

Kaalud: Kui olete enda vastu aus, tõotab päev tuua Teie suhtesse uut leitud energiat. Väljendage oma kaaslasele enda salajasi südamesoove. Sellega vabastate end emotsionaalsest koormast, mida olete märkamatult oma õlgadel kandnud ja loote tugevama aluse suhtele, muutes end taas rõõmsaks ja kütkestavaks kaaslaseks.

Skorpion: Teie isiksuses on võluv pool, millele paljud ei suuda vastu seista. Ärge kuritarvitage seda omadust ja kasutage teisi liigselt ära. Vallalised peaksid minema välja ja kohtuma uute inimestega, et meelitada isiklikku ellu positiivseid emotsioone. Kuid kui olete pühendunud, pole kahju oma võlu üles keerata, et oma suhtele vürtsi lisada.

Ambur: Täna on päev, mil Teie alateadlikud mõtted on kesksel kohal. Tunnete soovi jagada oma südamlikke emotsioone kallimaga. See tagab Teile emotsionaalse stabiilsuse mis tugevdab sidet Teie armastatuga. Positiivsuse meelitamiseks uurige oma loomingulisemat poolt, nagu laulmine või tantsimine.

Kaljukits: Tähed tahavad, et astuksite oma romantilise eluga seoses julgeid samme. Olenemata sellest, kas olete vallaline või pühendunud, peate olema ennetav ja tegema olulisi otsuseid võimalikult kiiresti. Oma vaatenurga muutmine aitab Teil lahendada isikliku elu väljakutseid.

Veevalaja: Kõik, mida vajate, on natuke rohkem enesekindlust ja saate tõmmata ligi seda, keda soovite. Kui tundub, et teatud suhe on Teie käeulatusest väljas, siis koguge jõudu ja sihikindlust, et endast märku anda ja erilisele inimesele oma tundeid selgitada. Puhastage oma kahtlused ja näete erinevust selles, kuidas inimene reageerib.

Kalad: Proovige oma kallimaga kvaliteetaega veeta. Vältige negatiivseid vestlusi oma elus, olgu see siis teie elukutse või isiklik elu. Keskenduge oma partnerile ja laske tal rääkida. Kutsuge õhtul mõned ühised sõbrad külla ja veetke rõõmsalt aega. Püsivas liidus olijad võiksid oma partnerile oma kiindumust välja näidata.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope