Armastuse ja suhte horoskoop 21.maiks 2022


Jäär: Täna tunnete oma sisemist kunstnikku ja tema ideede loomingulist voogu. Teil on võimalus suhelda inimestega, kes jagavad teie huvisid kunsti vastu. Võimalik, et näitusele minnes või lihtsalt sõpradega aega veetes kohtate kedagi imelist.

Sõnn: Veetke kvaliteetaega inimesega, keda armastate. Te mõlemad olete samal lainepikkusel. Osalege tegevustes, mida teile kahele meeldib koos teha, sest see aitab teil luua tugeva sideme.

Kaksikud: Teie suhte alus on avameelne ja läbipaistev suhtlus, kuid mõnikord ei voola sõnad. Täna avastate, et su süda on partnerile tõeliselt avatud. Potentsiaalselt vastikuse vestlusega saate hästi hakkama. Kui olete oma emotsioone väljendanud, muutub teie side partneriga tugevamaks

Vähk: Olge ettevaatlik, et mitte sattuda probleemidesse, kuna kaldute otsima vigu, et neid parandada. Kui süüdistate oma kaaslast teos, mida ta kunagi toime ei paneks, lähete selle protsessiga liiga kaugele. Enne näpuga näitamist veenduge, et teate täpselt, mida räägite.

Lõvi: Kui tegemist on kellegagi, kellega tahaksite lähedasemaks saada, siis tundub, et teil on raske otsustada, kuidas temasse tegelikult suhtute. Täna saate võimaluse oma tundeid uurida ja võite ehmatada, kui avastate, et need on nii sügavad kui ka intensiivsed, mida olete lootnud vältida. Ärge tülitsege, parem on rääkida.

Neitsi: Lähitulevikus võib teil olla võimalik anda ellu mõned soovid, mida olete edasi lükanud. Kui teie armuelul puudub parasjagu vürtsikus, võib teil ja teie kallimal käes olla aeg kasutada ära tänast positiivset energiat ja viia ellu mõni oma unistus. Tehke põnev plaan ja pidage sellest kinni.

Kaalud: Võimalik, et praegu arutlete selle üle, kas peaksite usaldama oma sügavaid emotsioone, mis sunnivad teid oma tundeid edastama inimesele, kes on teie elus oluline. Võite kulutada nii palju aega kui soovite oma peas asjade üle mõtisklemiseks ja erinevatele tulemustele mõeldes, kuid ühel hetkel peate lihtsalt sellesse sukelduma.

Skorpion: Et aidata endal ja partneril end turvalisemalt tunda, kasutage ära päeva lõõgastavat ja rahustavat efekti. Laske end romantilise mõõna tõusul ja langusel kaasa haarata unistuste kookoniks, mis täidab teid nii lootuse kui ka eesmärgiga. Lõdvestuge ja laske lahti kõikidest pingelistest olukordadest, mis teie suhtes viimasel ajal on tekkinud

Ambur: Planeetide tänane asend võimaldab teil täpselt mõista, kui õnnelik olete, et olete kokku puutunud inimesega, kellega saate tegelikult suhelda. Tunnete selle inimesega tugevat sidet ja suudate temaga suhelda nii sügaval emotsionaalsel kui ka intellektuaalsel tasandil. Selle edasiviimisest pole kahju.

Kaljukits: Kui soovite näha sellist kasvu, mida ihaldate, peate kohandama oma suhtumist võtmesuhtesse. Ükskõik kui raske on taluda inimesi, kes näivad olevat minevikku lõksu jäänud, näite täna olevat samamoodi ummikus. Jääge positiivseks ja usaldage protsessi.

Veevalaja: Puhastage keskkond enda ümber. Suheldes nendega, kes kasutavad teid oma huvides, ei tohiks te karta kehtestada neile kindlaid piire. See võib oluliselt parandada teie suhteid ümbritsevate inimestega. Peate kõnealuse inimesega ausat dialoogi pidama ja andma talle teada, mida te tunnete.

Kalad: avastate, et olete täna sotsiaalsetes olukordades tähelepanu keskpunktis oma armsa isiksuse tõttu. Teile jääb mulje, et kõik vaatavad teid, ja kasutate seda õnnelikku positsiooni ära. Nautige ennast, kuid ärge laske edul nina püsti ajada.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope