Armastuse ja suhte horoskoop 21. märtsiks 2022


Jäär: hoidke külma närvi ja laske asjadel minna omasoodu. Tähed näitavad, et teie ja teie kaaslase vaated võivad olla erinevad. Võite arvata, et ta teeb millestki suure numbri ja tal on kinnisidee väikestest asjadest, millel pole suurt pilti. Ärge langege sellele tasemele, muidu lähevad asjad ainult hullemaks.

Sõnn: jälgige, miks konkreetne probleem kordub ja võtke lõpuks meetmeid selle lahendamiseks. Võimalik, et mõni elusündmus või isiklik ilmutus sunnib teid praeguse romantilise suhte nimel midagi ette võtma. Teie tulevased suhted on paremad tänu sellele, mida saate praegu teha. Järgi oma südant.

Kaksikud: võite olla ebakindel, kuidas väljendada oma tundeid erilisele inimesele, kellest hoolite. Lõpetage praeguse probleemi üle analüüsimine ja olge lihtsalt see, kes te tegelikult olete. Olge oma emotsiooniväljenduses tõeline ja olge kannatlik vastuse ootamisel. Lõpuks lahenevad asjad teie kasuks, nii et olge optimistlik.

Vähk: selleks, et jõuda toimuva põhja, teete oma partneriga silmitsi seismiseks kõik endast oleneva. Võib-olla on kõige parem läheneda sellele peenemal viisil; lõppude lõpuks võite tunda end pisut närviliselt. Teie väljavalitu ei mängi mõttemängu. Selle suhte edasiviimiseks peate looma vastastikuse usalduse.

Lõvi: Ootamatud tegurid ja kangekaelne suhtumine võivad teie armuelu kõveraks lüüa. Selle asemel, et keskenduda olukorra negatiivsetele külgedele, vaadake seda võimalusena. Kui teil on pessimistlik väljavaade, ei saa te midagi teha. Laadige oma akusid ja võtke palli veerema panemiseks omaks optimistlikum meeleolu.

Neitsi: Kui tunnete tugevat tõmmet kellegi poole, kellega olete just kohtunud, võite täna unistada romantikast. Kui teil ei ole võimalik kallimaga romantilist õhtut veeta, minge kasvõi kinno, mõnd romantilist filmi vaatama, mis meeleoluga haakub. Asjad ei pea kulgema ideaalselt plaanipäraselt, et need õnnestuks.

Kaalud: Võimalik, et tunnete end praegu südameasjade osas pisut eksinud. Teile võib tunduda, et teie arusaam ideaalsest partnerlusest ei vasta tegelikkusele. Olge teadlik tõsiasjast, et tuleb teha järeleandmisi ja inimesed peavad muutma oma ootusi.

Skorpion: Teie armuelu on täna nauditav ja tuju on rõõmsameelne. Selle sideme tugevana hoidmine on midagi, mida olete oodanud. See mitte ainult ei aita paremini mõista, vaid sillutab teed ka pikale ja õnnelikule suhtele. Säilitage oma praegune tegevussuund, sest teil läheb hästi.

Ambur: Armastus seisneb üksteise emotsioonide jagamises ja nende eest hoolitsemises. Et see toimiks, peate arendama end oma partneri emotsioonide mõistmise suunas. See lähendab teid üksteisele. Selleks peate oma väljavalitut paremini tundma õppima ja talle end avama.

Kaljukits: Mõnikord võib partnerlussuhteid takistada meie klammerdumine vananenud ideedesse. Te ei tohiks karta tõstatada teemat, kuidas kirg suhetes oma partneriga uuesti lõkkele puhuda. Avatumaks muutumine ja uute kogemuste vastuvõtmine parandab teie sidet. Tehke täna usuhüpe.

Veevalaja: Kvaliteetaega kallimaga koos ootab teid täna. Noorendamist ja üksteise mõistmist suurendab ka koos veedetud aeg. Vastastikuse mõistmise tähtsust partnerluses ei saa ülehinnata ja nüüd on aeg selle nimel tegutseda.

Kalad: planeerige oma sõpradega seltskondlik väljasõit ja leidke nende jaoks aega. Mida teile meeldib teha, seda tehke! Veetke õhtu filmi vaadates või pärast tööd aega veetes. Seltskondlikus tegevuses osalemine, näiteks kellegagi esimest korda pimekohtingul kohtumine, on ideaalne paari järgneva päeva jooksul, nii et planeerige ette.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope