Armastuse ja suhte horoskoop 21. veebruariks 2022


Jäär: Täna on Teil on aeg väärtustada pisiasju, mida elu pakub. Kui olete suhtes, siis hinnake armastust ja kiindumust, mida Teie partner avaldab, selle asemel, et keskenduda suurematele eesmärkidele. Nautige neid erilisi hetki, millele teie tulevik toetub. Vallalised peaksid veetma aega oma lähedastega ja küsima nõu oma suhte eesmärkide osas.

Sõnn: Kui Teil on suhetes probleeme, otsige abi sõpradelt. Looge ruumi oma suhtlusringkonnas olevate inimestega koostööks. See annab sügavama ja objektiivse ülevaate teie suhte olemusest. Vallalised, kellel on raskusi pikaajalise armastusega, peaksid otsima ja küsima tarkust oma kaaslastelt.

Kaksikud: Rõõm ja mäng on täna Teie mõtetes. Saate intuitiivselt aru, mida Teie partner soovib ja olete rohkem kui valmis teda toetama, et sama saavutada. Kuid peate näitama ka oma füüsilisi ja emotsionaalseid igatsusi. Mõlemad võite õhtusse planeerida uuendusliku tegevuse, et päev veelgi erilisemaks muuta.

Vähk: Hoidke oma kirge lõkkel sest tähed võivad tuua teile kõike, mida soovite ja lisaks veel palju muud. Vallalised peaksid vältima tegevusi, mis on lühiajalise sihiga vaid keskenduma selle asemel pikaajaliste sidemete loomisele oma armuhuviga. Pühendunud Vähid võiksid väljendada oma südant ja jagada oma ihasid partneriga. Koos filmi vaatamine parandab vastastikust sidet.

Lõvi: Päev toob kaasa püüde oma meelt noorendada. Pühendunud Lõvid võiksid võtta päeva rahulikult ja kasutama aega enda energia taastamiseks. Tegelege kollektiivsete meditatiivsete praktikatega ja stabiliseerige oma mõtteid. Vallalised ei tohiks liiga palju pingutada, et oma imetlusobjektile silma jääda. Laske kõigel korraks minna ja tulge tagasi värskete ideedega tugevamana.

Neitsi: Teie energia, ambitsioonid ja enesekindlus töötavad Teie heaks. Teie partnerile avaldab tohutut muljet see, kuidas te oma väljakutsetega toime tulete ja teisi inspireerite. On aeg kasutada oma optimismi, et luua uusi võimalusi romantikaks. Partner toetab emotsionaalselt ja Teie praeguses suhtes valitseb harmoonia.

Kaalud: Suhtumine on kõik. Peate selle mõtte omaks võtma ja vaatama asju uuest vaatenurgast. Hoidke oma emotsioonid kontrolli all ja mõõtke oma sõnu hoolikalt kallimaga suheldes. Usaldage oma partnerit ja kuulake kannatlikult tema seisukohta. Asjad ei ole nii keerulised, kui Te neid näite.

Skorpion: Täna kogete oma elus mõistmise hetki. Te mitte ainult ei uuri asjade üle järelemõtlemiseks sissepoole, vaid kogete oma lähedasi jälgides ka valgustumist. Võib esineda rahutust ja segadust, kuid need kaovad aeglaselt, kui saate teadlikumaks. Minge vooluga kaasa.

Ambur: Ei ole parim päev romantiliste kohustuste võtmiseks. Teie meel on täis pärssimist ja segadust mõne probleemi tõttu, millega võite isiklikus või tööelus silmitsi seista. Teie vaatenurk on värviline, seega vältige täna romantilisi kohtumisi. Tühjendage oma mõtteruum ja looge teinekord ühendus oma armueluga.

Kaljukits: Teie mõistus võib takerduda mõne minevikuprobleemi juurde, mida olete juba pikka aega otsinud. Teil on kalduvus kogeda ebakindlustunnet. Kui juhtute oma endise partneriga kohtuma, vältige nõrkust või andke olukorrale järele. Hoidke end tugevana ja vaadake ette. Tulevik on kindlasti parem kui minevik.

Veevalaja: Olenemata sellest, kas olete vallaline või pühendunud, pidage meeles, et millegi teatud viisil minema sundimine ei lõpe tavaliselt hästi. Olge aus selle suhtes, kuhu teie elu liigub, ja ärge kasutage lühiajalise edu saavutamiseks manipuleerimist. Looge oma lähedastega konstruktiivsete arutelude kaudu konsensus ja tehke seejärel otsus.

Kalad: Riknenud piima pärast pole mõtet nutta. On aeg anda enesele armastust ja end tervendada. Otsige vaimseid praktikaid, mis aitavad Teil tunda oma tegelikku mina ja annavad Teile vastuseid isikliku elu kohta. Vallalised võiksid edenemiseks lähtuda südamest, edusammud armastuses tulevad kindlalt ent aeglaselt.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope