Armastuse ja suhte horoskoop 22.01.2023.


Jäär: Selle asemel, et potentsiaalse partneri suhtes olla ettevaatlik, tehke kõik endast olenev, et teda meelitada. Te ei tohiks lasta entusiasmil nii kiiresti välja surra, kui see algas. Kui soovite, et armastatu teie vastu huvi tunneks, peate oma salapära näitama. Püüa aru saada, mis sind juhib ja miks oled teinud valikuid, mis sul on. Lase armastusel imetlust teenida.

Sõnn: Olge valvel, sest teil võib täna olla raskusi oma tunnete väljendamisega teatud inimesele. Pingete kasvades on võimalik, et armastatud inimese tõlgendus sinu öeldule erineb sinu omast. Parim viis oma kiindumust kellegi vastu väljendada on ilmselt seda üldse mitte öelda. Kasutage oma mõtte väljendamiseks alternatiivseid suhtlusvahendeid.

Kaksikud: Täna mõistate, et tähenduslike sõprussuhete loomine on teie mitmekülgse eksistentsi otsingu oluline osa. Teie partner ei suuda rahuldada kõiki teie sotsiaalseid või meelelahutuslikke vajadusi, kuna tal ei pruugi olla võimalik aega varuda. Sellegipoolest väärite elu nautimist. Parim on ümbritseda end lahkete ja toetavate inimestega, kes saavad teiega koos olla, kui neid vajate.

Vähk: Minge välja ja suhelge inimestega kõigilt elualadelt,täna on selleks suurepärane võimalus. Võib esineda flirti ja sügavat silmsidet, mis viib intensiivsete vestlusteni. Kasutage seda maksimaalselt, pöördudes inimeste poole, kellega te tavaliselt ei räägiks, ja vaadates, mis juhtub. Oodake optimismiga uute põnevate kogemuste saabumist. Palju on varuks.

Lõvi: Kui sa pole veel armupartnerit leidnud, võid kogeda eraldatuse ja igavuse tunnet. Töö võib sel juhul olla suurepärane abivahend. Sukeldu pea ees käsilolevasse ülesandesse. Inspiratsioon võib tabada igal ajal. Isegi kui sa oled praegu ilma olulise partnerita on siiski oluline veeta aega tegevustega, mis sind õnnelikuks teevad.

Neitsi: Rääkige oma tunnetest ausalt.Teie partner võtab teid innukalt kuulda. See kergendab teie meeli ja aitab teil lõõgastuda. Kuid suhtlemine nõuab teie ülimat tähelepanu pööramist detailidele. Eelkõige püüdke oma suhtest eemale hoida ebameeldivad kommentaarid. Pidage meeles, et miski peale tõe ja armastuse ei saa suhet aja jooksul tugevana hoida.

Kaalud: Võimalus end vabalt väljendada on positiivne iseloomuomadus. Rääkige lihtsalt seda, mis teile meelepärane on, ilma et peaksite liiga palju mõtlema kuidas end väljendate. See aitab teil sügavamal tasandil suhelda inimesega, kellest hoolite, jõudes tema olemuseni, kes ta on. Kui teil on oma tuleviku pärast muresid, jagage neid kindlasti.

Skorpion: Täna on hea päev oma partnerit kuulata ja anda talle ruumi rääkida. Kasulik on kuulata ja võtta vastu värsket teavet, ilma et peaks klammerduma mõttesse, et tuleb tulemuse eest vastutada. Püsisuhte vundament laotakse läbi aja ning ühiste mälestuste ja kohtumiste talletamine tugevdab kahe inimese vahelist armastust.

Ambur: Sõnadest olulisem on tegu. Võib-olla olete suurepärane romantik ja teil pole raskusi, asjade kiirel kursil hoidmisega, oma mõtetes. Kuid nende ideede ellu viimisel avastate, et sellest ei tule kunagi midagi välja. Täna on üks neist päevadest, mil nende kahe huvi vaheline olemuslik pinge on väga ilmne. Püsige tegevusele orienteerituna ilma liigse analüüsimiseta.

Kaljukits: Kasuta ära häid aegu, mis sinust praegu mööda lähevad. Teie ühendusel partneriga on värske sära,ära lase sellel kaduda. On aeg koos välja minna. Viige oma eriline inimene kinno ja nautige koos kvaliteetaega. Kui teil on pärast igavat perioodi uuesti oma partneriga millestki rääkida, on see tohutu pluss.

Veevalaja: Soovite saada ülevaate oma romantilisest elust. Avatud ja ausa inimese leidmine on olulisem,kui mis tahes füüsiline külgetõmme. Teid huvitavad partneri ajalugu, uskumused ja isegi kõige hullemad hirmud. Kui teie kaaslane on teid mõnest tegevusest või huvist kõrvale jätnud, võib olla raske tunda, et olete temasse tõeliselt armunud.

Kalad: Nüüd, kui olete küpseks saanud ja elu kogenud, olete armastuse üle parem kohtunik. Kuigi teie romantilised kalduvused võisid tunduda sihitud, viis see teid lõpuks sinna, kus te praegu olete. Olete kasvanud ja arenenud uueks inimeseks, kes on tark ja sügaval sisemises sfääris. Kui tel on murtud süda siis see paraneb, leiate uue jõu ja tunnustuse inimese suhtes, kellega koos olete.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope